Zážitková orientace 1.6.2016

Informujte své okolí o chystaných akcích
Odpovědět
Uživatelský avatar
Orientační sporty
Příspěvky: 14
Registrován: 13 úno 2016, 18:18
Kontaktovat uživatele:

Zážitková orientace 1.6.2016

Příspěvek od Orientační sporty » 05 kvě 2016, 21:03

Na den dětí se v okolí hostivických rybníků odehraje orientační akce – oddíl orientačního běhu TJ Hostivice vás zve na zážitkovou orientaci, jež proběhne v okolí hostivických rybníků. Stačí jen přijít mezi 16. a 18.hodinou na start poblíž Litovického rybníka. Tam dostanete od našich trenérů do ruky mapu, kde bude jedna ze tří vámi vybraných tras od naprosto jednoduché (sjízdné i pro kočárky) až po středně náročnou. Ať jste malí nebo velcí, jednotlivec či skupinka, po krátké instruktáži můžete vrazit do lesa na zážitkovou orientaci.

Podle mapy můžete hledat kontrolní body jako skuteční orientační závodníci jen s tím rozdílem, že čas se zde neměří. Roli to naopak hraje zábavný a zdravý pohyb podle mapy v přírodním prostředí. Pokud obejdete jednu trasu, můžete bez obav jít zase na start a dát si třeba trať o něco málo těžší, budete-li chtít. Díky programu Sportuj s námi České unie sportu a díky dotaci obce Hostivice žádné startovné neplatíte.

Paralelně ve stejnou dobu proběhne klasický orientační závod dětí, jež je zařazený do Pražského poháru žactva. Budete tedy moci přímo v lese sledovat, jak ostrý závod probíhá. Třeba vám to bude inspirací pro příště.

Podrobnější informace o akci i orientačních sportech obecně nejdete na našem webu http://ob.hostivice.cz .

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host