Dopravní omezení!

Odkazy a jiné věci, které kdo našel a můžou se hodit
Odpovědět
Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Dopravní omezení!

Příspěvek od Srneček » 22 srp 2014, 11:02

Z webu obce:
!!! Upozornění na dopravní omezení v Chýni !!!Vážení spoluobčané,
z důvodu výstavby sítí pro novou lokalitu zástavby v Chýni ,,Na Dušnicku“ dojde k jistému dopravnímu omezení v obci Chýně, které se bude týkat jak dopravy automobilové osobní a nákladní, tak i hromadné autobusové dopravy.
Tato dopravní omezení jsou prozatím předběžná a může dojít k jejich změně. O příp. změnách Vás budeme informovat. Předpokládané zahájení prací by mělo započít 06. 09. 2014 a bude rozděleno na dvě etapy, práce a následné omezení dopravy by mohlo být ukončeno do konce října.
Přesný termín zahájení prací bude zveřejněn, proto prosím sledujte úřední desku obce Chýně, popřípadě vyvěšené informace na autobusových zastávkách.Dopravní omezení v I. etapě (viz mapka)• Osobní automobilová doprava

V ulici Rudenská (viz plánek I. etapa) ve směru na Rudnou a Úhonice a v opačném směru (v zatáčce u hřbitova) dojde k omezení jízdy ve dvou pruzích a doprava bude svedena do jednoho jízdního pruhu. Toto dopravní omezení bude opatřeno vyznačeným dopravním značením a jízda bude řízena semafory. Z těchto důvodu také dojde k omezení plynulosti dopravy a je potřeba počítat s menším zdržením.
Dopravní omezení se bude týkat i několika pozemních komunikací (ulic) v bezprostřední blízkosti výše uvedených prací.


• Ulice Ke Skále
Bude dočasně pouze jednosměrná (funkční bude pouze směr ze staré obce na Háje) a nebude tudíž možné se z ulice Ke Skále napojit na silnici (ulici) Rudenská. Na silnici Rudenská z lokality Háje a Kaliště bude možné se dostat objížďkou mezi zástavbou rodinných domů, nejlépe napojením na ulici Hájecká – Hlavní – Rudenská. Jakou cestu zvolíte je však na Vašem uvážení.• Ulice Oblouková
Do ulice Oblouková bude možné vjíždět jak z ulice Hlavní tak z ulice Rudenská, nebude pouze možné se na napojit z této ulice na ulici Rudenská.• Ulice Úhonická
Z ulice Rudenská bude možné do Úhonické pouze vjíždět – jednosměrná, tudíž nebude možné vyjíždění na ulici Rudenská. Výjezd do Rudenské bude umožněn přes ulici Strmá – Na Jarolímce – Rudenská• Hromadná autobusová doprava
Hromadná autobusová doprava (linka 347 a 358) nebude zajíždět na zastávku Háje, z důvodu jednosměrné jízdy. Autobusová doprava proto pojede ve směru:


358
Ve směru od Rudné pojede autobus ze zastávky Chýně - Na Vyhlídce přímo na zastávku Chýně (na ulici Hlavní) a ve směru od Zličína pojede autobus ze zastávky Chýně (na ulici Hlavní) přímo na zastávku Chýně - Na Vyhlídce; v obou směrech tedy mine zastávku Chýně – Háje, nebude tedy zajíždět do části obce Háje.


347
Autobus č. 347 stejně jako autobus 358 nebude zajíždět do části obce Háje a zastávka Chýně - Háje tudíž nebude funkční po dobu dopravního omezení; trasa autobusu v Chýni směrem od Zličína povede přes zastávky Chýně- Pivovarský dvůr, dále zastávku Chýně a autobus bude pokračovat výjezdem z obce kolem budovy OÚ přes hráz rybníku Bašta a dále po své trase. V opačném směru od Motola přes Hostivici bude autobus přijíždět do obce rovněž kolem rybníku Bašta a kolem budovy OÚ přímo na zastávku Chýně, dále na zastávku Chýně - Pivovarský dvůr a dále směr Zličín.


!!!! TOTO OMEZENÍ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY BY MĚLO TRVAT PŘIBLIŽNĚ OD 06. 09. 2014 DO 26. 09. 2014 (JEŠTĚ BUDE UPŘESNĚNO A INFORMACE BUDOU PRŮBĚŽNĚ DOPLŇOVÁNY) !!!!


• Omezení pro chodce
Osvětlený přechod pro chodce u hřbitova bude dočasně zrušen, kvůli řízení dopravy semafory - přechod fyzicky zůstane, bude ale pouze místem pro přecházení nikoliv jako přechod, ke kterému se váží povinnosti řidičů dle předpisů. (nebude platit přednost chodce)
Vzhledem k výše uvedenému doporučujeme chodcům, ale i řidičům, aby dbali zvýšené opatrnosti v zájmu své bezpečnosti, a v případě chůze doporučujeme, aby byla využita například jiná bezpečnější cesta.Dopravní omezení v II. etapě (viz mapka)
Zahájení II. etapy proběhne po ukončení etapy I., přičemž přesný datum zatím není znám, avšak předpokládaný termín zahájení je koncem září – začátkem října a bude pravděpodobně trvat do konce měsíce října.
Omezení se bude týkat zejména osobní automobilové dopravy. Okrajově se dotkne i hromadné autobusové dopravy a to z hlediska časového. Ostatní úseky z etapy I. budou snad již průjezdné a bez výše uvedeného omezení.


• Osobní automobilová doprava
V ulici Rudenská cca mezi ulicí Úhonická a Na Jarolímce bude v II. etapě svedena doprava do jednoho jízdního pruhu. Toto dopravní omezení bude opatřeno vyznačeným dopravním značením a jízda bude řízena semafory. Z těchto důvodu také dojde k omezení plynulosti dopravy a je potřeba počítat s menším zdržením.


Dopravní omezení se bude rovněž týkat několika ulic v bezprostředním okolí
• Ulice Úhonická
Z této ulice nebude možný vjezd do ulice Na Jarolímce
• Ulice Na Jarolímce
Do ulice Na Jarolímce bude umožněn pouze vjezd z Rudenské a napojení na ulici Rudenská v obou směrech bude přes ulici Úhonická.
• Ulice Lomená
Do ulice Lomená nebude možný vjezd z ulice Rudenská, obyvatelé do Lomené mohou využít cestu přes ulici Rudenská – Okrajová – Lomená.
!!! Bližší informace budou sdělovány průběžně, a to na webových stránkách obce, úřední desce, autobusových zastávkách. Prosím omluvte toto omezení a s ohledem na výše uvedené dbejte, prosím, zvýšené bezpečnosti nejen o svou osobu, ale i osoby druhé !!!!

Srneček

Šafránek
Příspěvky: 27
Registrován: 23 zář 2012, 10:11

Re: Dopravní omezení!

Příspěvek od Šafránek » 22 srp 2014, 11:57

No ty kráso!
Nejsem si ouplně jist, jestli kompletní odříznutí půlky vsi od autobusu a dost podstatný omezení osobní automobilové dopravy je skutečně jen "jistým dopravním omezením". Nebo, že by se jednalo o skutečně originelní způsob propagace nových vlakových spojů :D

martina.no
Příspěvky: 121
Registrován: 14 pro 2006, 22:04
Bydliště: Borová 307

Re: Dopravní omezení!

Příspěvek od martina.no » 22 srp 2014, 15:04

Srneček píše:Z webu obce:
!!! Upozornění na dopravní omezení v Chýni !!!

.
.
.

• Hromadná autobusová doprava
Hromadná autobusová doprava (linka 347 a 358) nebude zajíždět na zastávku Háje, z důvodu jednosměrné jízdy
.
.
.

• Omezení pro chodce
Osvětlený přechod pro chodce u hřbitova bude dočasně zrušen, kvůli řízení dopravy semafory - přechod fyzicky zůstane, bude ale pouze místem pro přecházení nikoliv jako přechod, ke kterému se váží povinnosti řidičů dle předpisů. (nebude platit přednost chodce)
Vzhledem k výše uvedenému doporučujeme chodcům, ale i řidičům, aby dbali zvýšené opatrnosti v zájmu své bezpečnosti, a v případě chůze doporučujeme, aby byla využita například jiná bezpečnější cesta.
.
.
.
aneb autobus na Háje nepojede a pokud se potřebujete dostat na zastávku v obci, tak si tam třeba zaleťte, aby vas nahodou něco nepřejelo :roll:
Aspoň že už pojede vláček :clap:

Uživatelský avatar
Vio
Příspěvky: 47
Registrován: 29 lis 2013, 10:25

Re: Dopravní omezení!

Příspěvek od Vio » 22 srp 2014, 17:31

Dobrý den.
práce a následné omezení dopravy by mohlo být ukončeno do konce října
Je-li stanoven závazný termín ukončení výstavby a dopravních omezeni?

Uživatelský avatar
rada-m
Příspěvky: 76
Registrován: 19 úno 2009, 18:23

Re: Dopravní omezení!

Příspěvek od rada-m » 24 srp 2014, 22:51

nejlépe napojením na ulici Hájecká – Hlavní – Rudenská

to myslíte vážně?

Šafránek
Příspěvky: 27
Registrován: 23 zář 2012, 10:11

Re: Dopravní omezení!

Příspěvek od Šafránek » 24 srp 2014, 23:19

Můžete ale uvážit i jakoukoliv jinou možnost :D Tedy zřejmě přes pole :(

ivanek
Příspěvky: 114
Registrován: 14 led 2013, 10:01

Re: Dopravní omezení!

Příspěvek od ivanek » 25 srp 2014, 15:08

To si z nás starosta snad dělá legraci. To se uzavírka nemohla provést přes prázdniny, když je míň aut a děti nechodí do školy. Je fakt super naplánovat uzavírku, zrušení autobusu a přechodu na začátek školního roku. Na tom je vidět jak starostovi a úředníkům na nás i na dětech záleží. Doufám, že starosta Novotný má tolik soudnosti, že po tomhle výkonu nebude na post starosty znovu kandidovat. Teď nám jasně ukázal jak mu na nás záleží. A jeho veletoče se školou to je to samé. Je mně z něj na bli.... Takže starosrosto styďte se a panebože už odejděte!!!

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Dopravní omezení!

Příspěvek od Srneček » 15 zář 2014, 15:31

z webu obce:
Pondělí, 15 Září 2014 10:06


Vážení občané Chýně,


oznamujeme Vám, že od středy 17.9.2014 od ranních výjezdů budou autobusové linky 347 a 358 zajíždět opět na zastávku Háje.

Sdělil Městský úřad Černošice - doprava, Podskalská 19, Praha 2.
Obecní úřad Chýně
Srneček

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host