Dulezite informace pro rodice detí ZS a MS Chyne

Jak se tu bydlí nově příchozím nebo již stávajícím obyvatelům. Co je nového a jak to ve vsi chodí...
urbankova
Příspěvky: 17
Registrován: 17 bře 2013, 10:51

Re: Dulezite informace pro rodice detí ZS a MS Chyne

Příspěvek od urbankova » 22 črc 2016, 11:59

Schlankle jsi detektiv?
Vysvětlím, aby nevznikaly z polopravd nesmysly.Před vánočními prázdninami v roce 2014 mi pan inspektor přivezl zprávu.Originál zůstal ve škole a kopii, jak jsem byla domluvena s paní starostkou, že až budu mít výsledek, že okamžitě ho donesu na oú. Zprávu jsem předala ještě týž den 18.12.2014 se slovy, že druhý originál z ČŠI přijde na oú po 6.1.2015, kdy uplynou správní lhůty na odvolání.
Dál jsem to neřešila, protože jsem měla své školní povinnosti. Kdyby tato zpráva byla vyvěšena buď ŠR nebo na stránkách oú,tak by spoustu věcí ulehčila. Myslím si, že si to rodiče zasloužili, aby věděli, že škola byla zcela v pořádku..
Detektive, máš ještě takové nějaké stopropravdy? Krásné léto bez zbytečných mráčků přeje Marie Urbánková

Schlankl
Příspěvky: 15
Registrován: 12 říj 2014, 18:55

Re: Dulezite informace pro rodice detí ZS a MS Chyne

Příspěvek od Schlankl » 23 črc 2016, 12:45

Pro dalsi informace k tematu: Inspekcni zprava z roku 2014 (zbytek)
Přílohy
Inspekcni zprava 5.docx
(562.29 KiB) Staženo 363 x
Inspekcni zprava 4.docx
(714.83 KiB) Staženo 355 x

Sabrina
Příspěvky: 10
Registrován: 23 kvě 2016, 13:35

Re: Dulezite informace pro rodice detí ZS a MS Chyne

Příspěvek od Sabrina » 28 zář 2016, 16:52

Prosila bych zodpovědět dvě otázky
1/Jak je možné, že stál dříve fotbalový kroužek 800 Kč a nyní 1500 Kč ?
2/Kdy končí mandát této školní radě.
Děkuji.

urbankova
Příspěvky: 17
Registrován: 17 bře 2013, 10:51

Re: Dulezite informace pro rodice detí ZS a MS Chyne

Příspěvek od urbankova » 16 říj 2016, 14:23

Dobrý den Sabrino,
nikdo Vám neodpověděl a vím, že více jak poloviny se to týká nebo týkalo mě, tak napíši pár bodů.
1.Fotbalový kroužek stál tehdy 800Kč, protože v něm bylo o polovinu méně dětí a platily se dohody rodičům, učitelům atd.. za odvody dětí na hříště tam i zpět , startovné při soutěžích apod. Ještě zbytek se vracel do zakoupení míčů, rozlišováků apod. Tudíž z toho plyne, čím více dětí, tím méně platí. Viděla bych to tak na 500Kč,ale musela bych to spočítat. Nedivím se, že se všichni bouří..Buďme rádi za každou hodinu sportu. Více takových Kuchařů všude, nejen v Chýni. Myslím si, že by měli mít dohodu všichni v rodině za odvody apod..
2.Nastolila jsem podle školského zákona jasná pravidla, že ŠR je volaná vždy na 3 roky, nezávisle na tom, jestli tam nějaký člen přišel během 3-letého období. Což byl tehdy velký oříšek, vysvětlovat, že je to od-do.
Jinde to funguje tak, že fotbalový nebo jiný sportovní kroužek je pod TJ nebo Sokolem, ale to asi v Chýni nefunguje. Nevím a ani jsem se o to nezajímala, to už musí někdo z rodičů.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů