jaké je bydlení v Chýni?

Jak se tu bydlí nově příchozím nebo již stávajícím obyvatelům. Co je nového a jak to ve vsi chodí...
Odpovědět
moroka
Příspěvky: 1
Registrován: 16 říj 2018, 13:35

jaké je bydlení v Chýni?

Příspěvek od moroka » 16 říj 2018, 13:52

Dobrý den, ráda bych se odstěhovala do bytu ulice U dráhy, Nemáte někdo zkušenost? Jestli není tam slyšet vlak? A kde se dá nakoupit bez auta nejblížš?Děkuji za radu Jitka

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: jaké je bydlení v Chýni?

Příspěvek od Srneček » 16 říj 2018, 22:15

Vlak (nákladní) je slyšet až dolů do obce a bez auta nejlépe nakoupíš prostřednictvím Tesca nebo Rohlíku.
Srneček

Uživatelský avatar
kralik
Příspěvky: 80
Registrován: 08 úno 2017, 17:34
Bydliště: matička zem

Re: jaké je bydlení v Chýni?

Příspěvek od kralik » 16 říj 2018, 22:55

:D no aby nebyl slyšet, když je to pár metrů od kolejí.... :D = o víkendu má být hezky, tzn se jdi projít kolem a poslechni, ale horší to už být co se týká hlasitosti z kolejí snad ani nemůže.

Vietnamce máš cca 1km pěšmo, má toho tam celkem dost, ceny nevím...

Srneček je tipuju starousedlík = tzn ho budou štvát(slušně) řečeno náplavy = na jeho místě bych se asi nedivil.
Mě jako náplavě se zde žije dobře...jen se trochu obávám nové a nové výstavbě, která nemá a asi nebude mít konce...

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: jaké je bydlení v Chýni?

Příspěvek od Srneček » 17 říj 2018, 13:13

kralik píše: 16 říj 2018, 22:55 :D no aby nebyl slyšet, když je to pár metrů od kolejí.... :D = o víkendu má být hezky, tzn se jdi projít kolem a poslechni, ale horší to už být co se týká hlasitosti z kolejí snad ani nemůže.

Vietnamce máš cca 1km pěšmo, má toho tam celkem dost, ceny nevím...

Srneček je tipuju starousedlík = tzn ho budou štvát(slušně) řečeno náplavy = na jeho místě bych se asi nedivil.
Mě jako náplavě se zde žije dobře...jen se trochu obávám nové a nové výstavbě, která nemá a asi nebude mít konce...
jo, žiju dole v obci, ale za starousedlíka se ještě nepovažuju a averzi vůči náplavám nemám :D
Srneček

Mirunka
Příspěvky: 1
Registrován: 17 říj 2018, 21:28

Re: jaké je bydlení v Chýni?

Příspěvek od Mirunka » 17 říj 2018, 22:47

Ahoj, my jsme nedávno kupovali byt v téhle lokalitě a jsme spokojení :) Bydlíme tady asi půl roku. No, není to centrum ale, nakupovat s kočárkem chodím většinou k vietnamcům a velké nákupy řeší auto :) takže bych se toho nebála

Uživatelský avatar
kralik
Příspěvky: 80
Registrován: 08 úno 2017, 17:34
Bydliště: matička zem

Re: jaké je bydlení v Chýni?

Příspěvek od kralik » 19 říj 2018, 12:12

[/quote]

jo, žiju dole v obci, ale za starousedlíka se ještě nepovažuju a averzi vůči náplavám nemám :D
[/quote]

slyšel jsem, že tvrdé Chýnské jádro k sobě ani po 20letech nikoho nepouští :)

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: jaké je bydlení v Chýni?

Příspěvek od Srneček » 19 říj 2018, 14:11

kralik píše: 19 říj 2018, 12:12
jo, žiju dole v obci, ale za starousedlíka se ještě nepovažuju a averzi vůči náplavám nemám :D
[/quote]

slyšel jsem, že tvrdé Chýnské jádro k sobě ani po 20letech nikoho nepouští :)
[/quote]

Něco na tom bude :D ...já tu bydlím teprve 25 let...
Srneček

martina.no
Příspěvky: 121
Registrován: 14 pro 2006, 22:04
Bydliště: Borová 307

Re: jaké je bydlení v Chýni?

Příspěvek od martina.no » 19 říj 2018, 23:37

Bydlíme v Borové - stejné bytovky jako U Dráhy, stejně daleko od trati, a hlučnost vlaku problém není. Osobák uvnitř kolikrát ani nezaregistruju, nákladní slyšet je, ale nic strašného.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 25 hostů