K neuvěření...?

Jak se tu bydlí nově příchozím nebo již stávajícím obyvatelům. Co je nového a jak to ve vsi chodí...
stavitel

Re: K neuvěření...?

Příspěvek od stavitel » 02 čer 2014, 07:43

Tak to vypadá, že začal předvolební boj. To se tedy máme na co těšit. Nemohli byste si založit nějaké nové vlákno, žádný slušný název mě momentálně nenapadá.

Uživatelský avatar
Palat
Příspěvky: 356
Registrován: 28 kvě 2010, 20:53

Re: K neuvěření...?

Příspěvek od Palat » 02 čer 2014, 21:44

stavitel píše:Tak to vypadá, že začal předvolební boj. To se tedy máme na co těšit. Nemohli byste si založit nějaké nové vlákno...
Promiňte, ale můj komentář na "Andělku" nemá nic společného s předvolebním bojem - prostě jsem napsal, co si o tom myslím.

Co se předvolebního boje týče, nebojte - dám si záležet (a věřím tomu, že mí kolegové také), aby příspěvky na toto téma byly řádně označeny a byly ve zvláštním vlákně tak, aby ti, kdo to číst nechtějí, to číst nemuseli. Jestli tento princip budou respektovat i ostatní aktéři předvolebního klání, to samozřejmě zaručit nemohu.

ivanek
Příspěvky: 114
Registrován: 14 led 2013, 10:01

Re: K neuvěření...?

Příspěvek od ivanek » 13 čer 2014, 10:07

stavitel píše:Tak to vypadá, že začal předvolební boj. To se tedy máme na co těšit. Nemohli byste si založit nějaké nové vlákno, žádný slušný název mě momentálně nenapadá.
Na co se těšit asi opravdu máme. :( Projekt "andělka" je pro mě k neuvěření. Fascinuje mě, do čeho se lidé ve vedení obce nechali zatáhnout. Ať za andělku píší sami nebo někdo z jejich blízkých. O mnohém to vypovídá.

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: K neuvěření...?

Příspěvek od Srneček » 22 úno 2016, 13:52

Palat píše:To, co si teď přečtete, vypadá jako z nějakého velmi špatného filmu, ale bohužel, je to chýňská realita.

Před pár dny jsem se dozvěděl, že někdo mým jménem (!) poslal dopis Finančnímu úřadu. Byl jsem z toho v upřímném šoku. V ještě větším šoku jsem byl, když jsem dostal z FÚ kopii onoho dopisu. A do třetice v šoku jsem byl, když jsem se dozvěděl, že podobným způsobem „napsala“ Věra Kovářová (pro úplnost – bývalá starostka, současná zastupitelka a nově též poslankyně PČR) dopis předsedovi Parlamentu ČR. Nejvíc snad poví samotné dopisy (dopis do PČR samozřejmě zveřejňuji se souhlasem Věry Kovářové).

Abych předešel všem nedorozuměním vzniklým tak, že někdo čte jen každý druhý řádek, tak opakuji a zdůrazňuji:
Tyto dopisy jsou podvrhy!
falesny_dopis_Palatinus.jpg
falesny_dopis_Kovarova.jpg
Co si o tom myslet? Je to vyhřeznutá frustrace nějakého omezence? Je to vážně míněný (a jen naivní a zpackaný) pokus mě a Věru Kovářovou poškodit? Nebo je to začátek svérázné předvolební kampaně a máme se ještě těšit na pokračování?

Tak či tak mi zůstává rozum stát nad tím, jak daleko můžou věci v naší malebné středočeské vísce zajít a myslím, že tady už trochu přestává sranda. Opravdu se mi nelíbí představa, že někdo mým jménem komunikuje se státními úřady. Opravdu je potřeba o svou pravdu bojovat takovýmto způsobem?

Zároveň je tohle varování pro ty z vás, kteří také byli tak nerozvážní, se si dovolili vyjádřit svůj názor a nesouhlas: buďte na pozoru – nikdy nevíte, kam a co zajímavého jste napsali!

A co závěrem? Snad vzkaz pisateli: Nevážený a nemilý anonymní rádobyudavači: tvoje výplody svědčí o tom, že tvé chápání světa je stejně omezené jako tvoje znalost pravidel českého pravopisu. A zatímco neumět napsat větu bez hrubky je sice trochu trapas, ale není to charakterová vada, tak zblbnout do té míry, že se dopustíš takovéto ubohosti, to už o vadě charakteru svědčí. Jo, a až budeš psát příští dopis, tak si alespoň zkus pořádně zjistit, jak se jmenuju.

Lukáš Palatinus
Fantom z Chýně zase udeřil - tentokrát napsal mým jménem na Vrchní státní zastupitelství v Olomouci... :vomit:
Srneček

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: K neuvěření...?

Příspěvek od kryglik » 22 úno 2016, 21:40

O co slo?

lidenka
Příspěvky: 42
Registrován: 26 čer 2007, 08:11

Re: K neuvěření...?

Příspěvek od lidenka » 22 úno 2016, 21:58

Chýňský fantom se opravdu opět probudil. Mým jménem zase napsal hanopis na nového ředitele a zápis do školky na MŠMT, Českou školní inspekci a dokonce NKÚ. :(

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: K neuvěření...?

Příspěvek od Srneček » 23 úno 2016, 09:55

Včera mi přišel dopis taky z Nejvyššího kontrolního úřadu, kde jsem je údajně žádal o "kontrolu hospodaření obce, zejména pak s účelovými dotacemi".
V pátek mi dorazilo vyrozumnění z Vrchního státního zastupitelství v Olomouci, kde jsem údajně podal písemnost ve které "brojím proti postupu statutárních zástupců obce".
Oba dva úřady jsem požádal o zaslání kopie "mého" podání, rád bych si to taky přečet, že jo.
Srneček

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 1 host