Nabidka KTCZ (jen bytovky Haje!) - co myslite?

Technické věci řešíme zde
Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Nabidka KTCZ (jen bytovky Haje!) - co myslite?

Příspěvek od kryglik » 13 lis 2006, 21:51

Obrázek

Co myslite, nachytaji nekoho ? Samozrejme vyber je zuzen na 16 bytovych domu v Hajich, ostatni maji smulu (stesti).

Uživatelský avatar
stryc
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2006, 23:51
Bydliště: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabidka KTCZ (jen bytovky Haje!) - co myslite?

Příspěvek od stryc » 13 lis 2006, 22:12

a
Naposledy upravil(a) stryc dne 10 kvě 2010, 14:55, celkem upraveno 1 x.

MIr

KTCZ

Příspěvek od MIr » 14 lis 2006, 07:02

:lol: Michal

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabidka KTCZ (jen bytovky Haje!) - co myslite?

Příspěvek od Jiří Nývlt » 14 lis 2006, 07:30

kryglik píše:Co myslite, nachytaji nekoho ? Samozrejme vyber je zuzen na 16 bytovych domu v Hajich, ostatni maji smulu (stesti).
Tomu říkám prudce naivní marketing.

Uživatelský avatar
-cs-
Příspěvky: 594
Registrován: 04 zář 2006, 20:48
Bydliště: Dom c.6
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabidka KTCZ (jen bytovky Haje!) - co myslite?

Příspěvek od -cs- » 14 lis 2006, 11:07

Jiri Nyvlt píše:
kryglik píše:Co myslite, nachytaji nekoho ? Samozrejme vyber je zuzen na 16 bytovych domu v Hajich, ostatni maji smulu (stesti).
Tomu říkám prudce naivní marketing.
Nazval by som to skor drzost nez naivita :).

Ja stale neverim tomu, ze obec moze vyhradne vlastnit komunikacne rozvody a rozhodovat ktoremu poskytovatelovi umozni/neumozni poskytovat telco/data sluzby.

Uživatelský avatar
Flundr
Příspěvky: 27
Registrován: 23 říj 2006, 14:04
Bydliště: U Dráhy 324

RE

Příspěvek od Flundr » 14 lis 2006, 11:51

Ja bych to nazval provokaci az drzosti...Jenom doufam,ze na to lidi neskoci !!! No a samozrejme kriterium, ze se musi domluvit celej barak je jeste vetsi nesmysl. Opravdu by me zajimalo,kdo tohle vymysli...

Celkove jejich naivita me opravdu bavi, kdyz nabizi zpoplatnenou televizi,ktery kazdy chiti pres digital zadarmo a o inetu nemluve...

chynet
Příspěvky: 11
Registrován: 14 lis 2006, 22:51

Příspěvek od chynet » 15 lis 2006, 01:19

Se zájmem jsme sledovali Vaše reakce na mimořádnou nabídku kabelové televizi v Chýni pro bytové domy v lokalitě Háje :lol: Zároveň nás překvapil váš nezájem o informace o kabelové televizi, aktuální nabídce i připravovaných službách, které jsme měli pro Vás včera večer připraveny :?: Zřejmě zastaralý způsob osobní komunikace v útulném prostředí místní restaurace Pivovarský dvůr u připraveného inzerovaného občerstvení je již v době internetu asi překonaný. Škoda , těšili jsme se na osobní setkání a sesnámení s vámi. :cry: Přesto nám přítomnost obyvatelů z jednoho bytového domu udělala velkou radost. :lol: Od 19.15 hod do 23.00 od jsme v klidu se vzájemně informovali o všech nevyjsněných otázkách a dezinformacích. Během objasňování vánoční nabídky kabelové televize naši hosté pozorně naslouchali :shock: a po řádném a opětovném vysvětlení se utvrdili o mimořádnosti naší nabídky. Následně všichni přítomní s velkou radostí uzavřeli smlouvu za celý bytový dům na celý rok a využili možnosti ročního odkladu zřizovacího poplatku :lol: Vzhledem k tomu, že již více jak 16 let se zabýváme výstavbou a provozem kabelových televizních sítí a 9. rokem poskytováním Internetu na těchto sítích v malých obcích a městech v ČR známe reakce našich dřívějších odpůrců, kteří patří mezi naše nejlepší abonenty. Nebude to jiné ani v Chýni a je to otázka pouze vzájemného pochopení, komunikace , snadného počítání a důvěry. Tak jak vám dnes nabízíme zkušební bezplatný provoz víceprogramové televizní nabídky, jsme ochotni v případě zájmu vám nabídnout i bezplatný zkušební měsíční ( nebo i několik měsíců ) provoz internetu. A nemusí se v tomto případě ani domluvit " celej barák" jak píše pan Flundr. Není ani našim cílem " někoho nachytat ", jak se domnívá pan Kryglík. Nejsme Karneval nebo UPC, máme zájem co největšímu počtu abonentů v Chýni nabídnout po obecní síti nejširší spektrum možných služeb za konkurenčně přijatelnou cenu. Nápověda: :idea: Co je lepší? Pouze internet za 350,- Kč nebo internet + 19 TV programů ( včetně placených ( pane Flundr ) za 349 ,- Kč :!: , :?: , :oops: ,
....už chápete naše O3 ... :P :arrow: Včera jseme byli do 23.00 hod v Chýni , dnes vám něco sdělujeme jinou formou do vašeho fora a je již po půlnoci. Přitom bychom mohli psát až do rána a stále něco vysvětlovat, protože většina otázek kladených i v jiných obcích je vždy shodná. Prostě nás to baví, ale nemáme tolik času. Za to se vám moc omlouváme.Věříme, že postupně i vy noví obyvatelé v Chýni ve větší míře začnete využívat perspektivní výhody širokopásmové multifunkční ínformační a datové sítě v Chýni ( pracovně Chyonet ) a brzy oceníte výhody, které vám bude postupně vaše síť přinášet. A když si nezvolíte přípojku po obecní kabelové síti, máte oproti ostatním lokalitám podobného charakteru k dispozici disponibilní spektrum alternativních nabídek, což je taky velká výhoda pro vás. Ale naše nabídka je a bude v Chýni vždy pro běžné domácnosti (z hlediska obsahu a ceny za tento obsah) a uživatele ta nejlepší. Děkujeme vám za váš čas vyhrazený na trpělivé čtení, těšíme se na další podněty od častých dopisovatelů ve fóru a hlavně na nové abonenty, kteří každý týden postupně dle předpokladu přibývají. :wink:

Uživatelský avatar
stryc
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2006, 23:51
Bydliště: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stryc » 15 lis 2006, 02:39

a
Naposledy upravil(a) stryc dne 10 kvě 2010, 14:55, celkem upraveno 1 x.

MIr

Příspěvek od MIr » 15 lis 2006, 07:24

Celý dům, celý dům? Kdopak to asi byl?

Podle mého je forma Vaší pezentace, tady nebo i v hospůdce nevhodná. Tak se prodávají hrnce nebo nepotřebné krámy. Uvítal bych raději informace na vašem webu, schůzku s ukázkou služeb či větší komunikativnost. Matně si vzpomínám, jak tu někdo psal, že zájemce jste si s bývalým starostou přehazovali jak horký brambor a nikdo nic nevěděl, neřekl.

Proč na svém webu neposkytnete smluvní podmínky a podrobné informace pro Chýni? Ostatně váš web je dosti nepřehledný.

Nedivte se lidem, kteří zaplatili za kabelovku 40000 a ono nic moc :lol:

Michal

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiří Nývlt » 15 lis 2006, 08:07

Chyonet píše:Přesto nám přítomnost obyvatelů z jednoho bytového domu udělala velkou radost. :lol:
....... Během objasňování vánoční nabídky kabelové televize naši hosté pozorně naslouchali :shock: a po řádném a opětovném vysvětlení se utvrdili o mimořádnosti naší nabídky. Následně všichni přítomní s velkou radostí uzavřeli smlouvu za celý bytový dům na celý rok a využili možnosti ročního odkladu zřizovacího poplatku :lol: .........
Vzhledem k tomu, že již více jak 16 let se zabýváme výstavbou a provozem kabelových televizních sítí a 9. rokem poskytováním Internetu na těchto sítích v malých obcích a městech v ČR známe reakce našich dřívějších odpůrců, kteří patří mezi naše nejlepší abonenty. Nebude to jiné ani v Chýni a je to otázka pouze vzájemného pochopení, komunikace , snadného počítání a důvěry.
.... Přitom bychom mohli psát až do rána a stále něco vysvětlovat, protože většina otázek kladených i v jiných obcích je vždy shodná. Prostě nás to baví, ale nemáme tolik času. Za to se vám moc omlouváme.

.......Věříme, že postupně i vy noví obyvatelé v Chýni ve větší míře začnete využívat perspektivní výhody širokopásmové multifunkční ínformační a datové sítě v Chýni ( pracovně Chyonet ) a brzy oceníte výhody, které vám bude postupně vaše síť přinášet.

.....těšíme se na další podněty od častých dopisovatelů ve fóru a hlavně na nové abonenty, kteří každý týden postupně dle předpokladu přibývají. :wink:
Doufám, že nezájemce o kabel nebudete střílet. ;-) Nebo "jen" ostrakizovat, jako ty, kteří si troufají být kritičtí. Pominu-li chvastounský tón, který mě odpuzuje nejen od čtení, ale i od Vaší firmy (skvělý marketingový tah!), tak jste tu toho příliš neobjasnil, snad jen, že jste dobří. Ani v minulosti jste příliš komuniačního umu nepředvedli... teda jak jsem to vyčetl tady na fóru a vyslechl od známých.
Nahoře jsou sítě natahané, asi víte, kolik za ně povinně každý zaplatil. Dole ve vsi toho zatím moc není. A nakonec je to dobře, protože aspoň se odkládá další rozkopávání chodníků a ulic. Kabel investuje obec a zatím mám tedy nepříjemný pocit, že Vaše firma nenese prakticky žádné riziko. Podle toho také vypadá Váš marketing (označovaný mnou za naivní, jinými dokonce za drzý). Obec podle mého neměla nikdy (a kdo chodil v té době na zastupitelstvo, tak ví, že jsem to říkal) strčit pomyslnou hlavu do ohlávky "kabelovka". Každý občan si může nabídku televize rozšířit sám na své náklady (UPC, IPTV apod.) - když chce koukat na spoustu ptákovin na více programech - nechť si to zaplatí - nějak v tom nevidím obecní(ý) zájem. Kdo chce rychlý internet, ať si zaplatí ADSL nebo platí ten, co už v Chýni (minimálně nahoře na oxesvršku) lítá vzduchem. Nemuselo by se kopat a obec by nemusela utrácet miliony za zbytečné kabely ležící v zemi. Přínos tzv. "obecního kanálu" vidím jako téměř nulový.

Závěrem si dovolím několik dotazů:
V kolika městech a obcích jste za těch 16/9 let kabelovku budovali, v kolika ji provozujete?
Kolik je v Chýni připojených na kabel?
Kolik je připojovacích míst - tedy v této chvíli "potenciálně připojitelných"?
Kolik se jich připojilo řekněme za poslední měsíc?
Kolik lidí z poslední etapy výstavby (v ul. Květnová) se připojilo?
Kolik za tuto etapu obci fakturujete?

Děkuji za konkrétní odpovědi.

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 15 lis 2006, 08:48

Chyonet píše:Se zájmem jsme sledovali Vaše reakce na mimořádnou nabídku kabelové televizi v Chýni pro bytové domy v lokalitě Háje :lol:
......
Jestli sem letak pochopil dobre, cena 349,- plati pouze docasne a pak se opet nastoli puvodni premsrtene ceny. Ale pokud na to nekdo skoci, jeho problem.

Mnohokrat sem mluvil s nekym ze spolecnosti (at uz GTT, KTCZ, Orange&Green, Skynet - proste uz snad asi s kazdym clankem retezce se kterym spolupracujete) a radne odpovedi sem se nikdy nedostal. Maximalne, ze si muzu jit ke konkurenci kdyz se mi neco nelibi.
Kvalita internetu je taky otazka k debate. Odezvy od serveru (ping) na nezatizene pripojce jsou 15-250ms. To neberu jako kvalitni spojeni (pro hrace internetovych her je to zabite). Celkove reseni mi prijde zoufale. Od zacatku jste nebyli schopni privest poradne pripojeni na internet a vymlouyvali jste se, ze v chyni nebo okoli nic neni. Vas problem, unhfree.net sem na pateri privedlo podstatne vetsi rychlost a kvalitu. Za nizsi cenu.

Rad bych nasel vyuziti stavajici infrastruktury, kterou jsme si v Hajich dost tvrde zaplatili, i pro jine ucely. Tohle co tam je neni moje predstava o vyuziti site.

Taky by me zajimalo kdo Vam umoznil do domu (uz ve vystavbe) rozvest vlastni kabely a rozbocovace. Vzdy jsem mel za to, ze to bylo soucasti domovnich rozvodu - nezavislych na jakekoliv firme. Ale nedavno mi to bylo popreno.

K programove nabidce KTCZ - tech 5-6 kanalu co nabizite (pod pojmem placene - jedine co musite zaplatit je dekodovaci karta, pomineme-li HBO a pod. ) za ty penize opravdu nestoji. Navic pokud vim neumite rozvest ruzne nabidky v ramci jednoho domu - opravte me jestli se pletu. Proto asi ta akce at se pripoji celym dum :-)

p.s.: otazky pana Nyvlta me taky zajimaji, doufam, ze se dostanou odpovedi.

MIr

Příspěvek od MIr » 15 lis 2006, 09:29

a proč píšete na letáku o nutnosti připojit všechny byty v bytovém domě, ale pak ve svém příspěvku že to není třeba? Irena

Uživatelský avatar
UNHfree.net
Příspěvky: 46
Registrován: 11 zář 2006, 09:01
Bydliště: Braškov, Červený Újezd, Horní Bezděkov, Chyňava, Chýně, Kyšice, Malé Kyšice, Nouzov, Podkozí, Ptice,
Kontaktovat uživatele:

cena za připojení 349,- Kč

Příspěvek od UNHfree.net » 15 lis 2006, 12:26

Zdá se, že se obyvatelům Chýně otevírá neuvěřitelná možnost určení smluvní ceny.

Částka členského příspěvku UNHfree.net 350,- Kč měsíčně, byla určena návrhem a hlasováním na valné hromadě členů sdružení. Rada sdružení pracuje tak, aby za tuto částku vytvořila a provozovala infrastrukturu poskytující maximum a ještě byla připravena na upgrade infrastruktury v rámci finančních možností sdružení.

Hospodaření sdružení i se vstupní platbou 2000,- Kč místo 40 000,- Kč a měsíčním příspěvkem 350,- Kč je vyrovnané, s dostatečnou rezervou na budoucí rozvoj. Vlastní náklady na Internetové připojení, tedy platba poskytovateli a provoz infrastruktury tvoří cca polovinupříspěvku. Druhá polovina příspěvku je rezerva na budoucí rozvoj .

Tedy, pokud někdo na valné hromadě navrhne jinou výši příspěvku a tato bude odhlasována, tak je možné že se stane etalonem pro cenu internetového připojení v Chýni.

A na závěr si neodpustím toto přání:
i máme zájem co největšímu počtu abonentů v Chýni nabídnout po obecní síti nejširší spektrum možných služeb za konkurenčně přijatelnou cenu.
jen tu síť nemáme od obce k dispozici ale členové ji vlastní prací znovu budují.

Ondřej
Naposledy upravil(a) UNHfree.net dne 15 lis 2006, 17:39, celkem upraveno 1 x.

MIr

Re: cena za připojení 349,- Kč

Příspěvek od MIr » 15 lis 2006, 13:05

UNHfree.net píše:Zdáse, že se obyvatelům Chýně otevírá neuvěřitelná možnost určení smluvní ceny.

Částka členského příspěvku UNHfree.net 350,- Kč měsíčně, byla určena návrhem a hlasováním na valné hromadě členů sdružení. Rada sdružení pracuje tak, aby za tuto částku vytvořila a provozovala infrastrukturu poskytující maximum a ještě byla připravena na upgrade infrastruktury v rámci finančních možností sdružení.

Hospodaření sdružení i se vstupní platbou 2000,- Kč místo 40 000,- Kč a měsíčním příspěvkem 350,- Kč je vyrovnané, s dostatečnou rezervou na budoucí rozvoj. Vlastní náklady na Internetové připojení, tedy platba poskytovateli a provoz infrastruktury tvoří cca polovinupříspěvku. Druhá polovina příspěvku je rezerva na budoucí rozvoj .

Tedy, pokud někdo na valné hromadě navrhne jinou výši příspěvku a tato bude odhlasována, tak je možné že se stane etalonem pro cenu internetového připojení v Chýni.

A na závěr si neodpustím toto přání:
i máme zájem co největšímu počtu abonentů v Chýni nabídnout po obecní síti nejširší spektrum možných služeb za konkurenčně přijatelnou cenu.
jen tu síť nemáme od obce k dispozici ale členové ji vlastní prací znovu budují.

Ondřej
Průhledné, racionální, seriózní. Děkuji. Potenciální zákazník Ir

Uživatelský avatar
UNHfree.net
Příspěvky: 46
Registrován: 11 zář 2006, 09:01
Bydliště: Braškov, Červený Újezd, Horní Bezděkov, Chyňava, Chýně, Kyšice, Malé Kyšice, Nouzov, Podkozí, Ptice,
Kontaktovat uživatele:

odpoved presunuta do sekce Wi-Fi

Příspěvek od UNHfree.net » 15 lis 2006, 17:35

odpoved presunuta do sekce Wi-Fi
Naposledy upravil(a) UNHfree.net dne 15 lis 2006, 21:44, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host