černá skládka ve Višňovce

Máte nápad, připomínku, dotaz k chodu obce?
Uživatelský avatar
Batáta
Příspěvky: 264
Registrován: 20 led 2013, 20:00

Re: černá skládka ve Višňovce

Příspěvek od Batáta » 03 črc 2013, 14:46

A jaký je rozdíl mezi tím uklidit si před domem a ve Višňovce? Dle mého velký. Před domem uklidím, protože je to prostor, který reprezentuje mou osobu. "Spolknu" tedy i ten výkal. Višňovku považuji za veřejný prostor, mnohem více než před domem - civilní. Je to pro mě něco podobného jako, kdybych měl jít uklízet na Masarykovo nádraží. A to jsem už ve Višňovce před lety byl uklízet. Takže tu rozvinu debatu, kterou vidím stejně potřebnou, ne-li potřebnější než neustále po prasátkách uklízet. A budu doufat, že se to třeba zlepší, aby tam to ohniště nebylo jen pro ostudu.
Ipomoea batatas

Uživatelský avatar
Batáta
Příspěvky: 264
Registrován: 20 led 2013, 20:00

Re: černá skládka ve Višňovce

Příspěvek od Batáta » 03 črc 2013, 14:51

stavitel píše:No jasně, takoví lidé byly a budou. Doma by to neudělali ale na cizím a pod vlivem. Myslím, že to nemá cenu se fakt rozčilovat.
Děje se tak v Praze v parcích normálně a pak prostě přijde někdo, v okolí našeho pracoviště parta nezaměstnaných a uklízí.
Tak by obec taky mohla někoho posílat. Já tady občas vidím na traktoru takoví 2 maníky a ti se fakt snaží. Nedávno to čistili u zastávky, ale to by tam mohli být ve dne v noci.
Ale v době prázdnin se omladina opíjí a dělá binec, tak to prostě je.

Sure, já to tak taky beru. Klidně bych je tam taky poslal. Platíme daně a jdou obci. Je to obecní prostor. Teď jsem si naběhl, že Chýně je chudá a nedá se srovnávat s Prahou, co? To bude reakcí :roll: Ale je to přesně tak. Děje se to všude a většina měst, obcí si to ohlídá, když už něco takového zřídila.

Ti dva maníci se snaží, o tom žádná, to beru.
Ipomoea batatas

stavitel

Re: černá skládka ve Višňovce

Příspěvek od stavitel » 03 črc 2013, 14:57

No mě to taky rozčiluje, ale myslím so, že by se o to měli zasazovat ti, kteří tam chodí, předpokládám s dětmi a záleží jim na hezkém prostředí. Já tam nechodím, tak to tak neřeším.
Ale udělat si brigádu, tak klidně přijdu také. Spíš by se rodičové měli zajímat, kde jejich dětičky tráví večery/noci a co tam dělají.
možná bychom se divili, že nevětší křiklouni zde.... :doh:

Uživatelský avatar
Batáta
Příspěvky: 264
Registrován: 20 led 2013, 20:00

Re: černá skládka ve Višňovce

Příspěvek od Batáta » 03 črc 2013, 15:02

Tak já se přiznám, že to vím. Spí po večerníčku :D

Brigáda byla a myslím, že ne jedna. To obecně nepomůže, jen to některé utvrdí, že to zase někdo uklidí. Já bych byl pro kamerový systém a pak úklid pod bodáky.
Ipomoea batatas

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: černá skládka ve Višňovce

Příspěvek od Srneček » 03 črc 2013, 23:53

Dle odpovědi pana starosty a pana Plaňanského se Višňovka uklízí dvakrát do týdne a na úklid ohniště se střepy se v rámci možností podívají. Také byl na schůzi zmíněn problém "panáčků a panenek" kteří chodí do Višňovky chlastat, lámat cvičební pomůcky pro důchodce a dělat všemožný bordel...
Jinak též souhlasím s svými předřečníky a jinými hochy, že morálka lidstva je pokleslá.
Srneček

stavitel

Re: černá skládka ve Višňovce

Příspěvek od stavitel » 04 črc 2013, 10:04

Tak já se přiznám, že to vím. Spí po večerníčku

To máte fajn a užívejte si to, uteče to jako voda a pak je budete nahánět kde je/jsou a kdy přijde.
Samozřejmě mě napadlo, že se nejedná o Vaše dítko, ale ty zlobivé panáčky a panenky těch druhých.

ivanek
Příspěvky: 114
Registrován: 14 led 2013, 10:01

Re: černá skládka ve Višňovce

Příspěvek od ivanek » 08 črc 2013, 08:40

Obávám se, že s Višňovkou si obec vzala větší sousto než na který stačí. Obecní zaměstnanci sotva stíhají udržovat v čistém a upraveném stavu obec natož aby se mohli důsledně věnovat Višňovce.

ivanek
Příspěvky: 114
Registrován: 14 led 2013, 10:01

Re: černá skládka ve Višňovce

Příspěvek od ivanek » 13 zář 2013, 10:21

Musím konstatovat, že vůbec nejsem spokojen se stavem ve kterém se višňovka nachází. Jen to potvrzuje moje slova, že si obec díky paní Kovářové vzala větší sousto než na jaké stačí. Keře ve višňovce jsou přerostlé, tráva neposekaná, svah do pole se místy sesunuje a je posetý nepořádkem. Chodníčky a cesty jsou vymleté. Ještě dva tři roky a budou neschůdné. Raritou je chodník od zastávky do Hájů k Točivé ulici. Nápad postavit ho ze štěrku, který se snadno vymele a navíc se zaplavuje blátem ze svahu višňovky musel mít vážně inteligent.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti