Rozvodna ČEZ v Chýni

Háje, Kamenice, Kaliště, Vyhlídka, Slunečné údolí, Bemett, Nová Chýně... Jak se nám tu bydli?
Odpovědět
MIr

Příspěvek od MIr » 04 zář 2008, 12:12

V rámci zvýšení inteligence občanů obce by mohli více inteligentní lidé pořádat pro méně inteligentní občany kurzy, nebo půjčovat, popř. doporučovat, méně inteligentním lidem literaturu, aby se tito mohli vzdělávat.

:lol: :lol: :lol:

já se z Vás po........ smíchy, sorry.


Michal

David
Příspěvky: 111
Registrován: 21 úno 2007, 16:06
Bydliště: U Dráhy 333

Příspěvek od David » 04 zář 2008, 12:48

to je mi překvapení

už jsem tě tu nečekal :-)
MIr píše:MOŽNÁ, ŽE MIMO REALITU ŽIJE SPOUSTA OBYVATEL V CHÝNI!!

A možná, že by se opravdu všichni co mimo realitu nežijí, a jsou tady určitě tací, měli angažovat jinde než na fóru. Jak jsme psal, je tu spousta inteligentních spoluobčanů, kteří se dokáží vyjádřit prakticky k čemukoliv :-)

Kuwa lidi, mě ty vaše chytrý řeči ke každému tématu pomalu začínají vadit. No nic jdu makat. Tohle téma s Vámi nemá cenu řešit. Já to vzdávám.

Michal


David píše:Osobně si myslím ža až tak malá rozvodna to není když bude stát 200 mega a odkazovat se na neůspěchy z minulých let mi příde tak trochu mimo realitu A NESPRÁVNÉ.

ps: nekažme vodu a nepijme víno pls

David
kryglik píše: A myslis, ze takova mala rozvodna je kdovi co ? :-)
To co se domluvilo na zasedani mi prijde vcelku adekvatni. Kez by se tolik podarilo vytriskat od vsech co tu kdy staveli! Jedna mala stavba se urcite nevyrovna tomu co tu stavi developeri.
:roll: :roll:

Uživatelský avatar
-cs-
Příspěvky: 594
Registrován: 04 zář 2006, 20:48
Bydliště: Dom c.6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -cs- » 04 zář 2008, 13:30

MIr píše:V rámci zvýšení inteligence občanů obce by mohli více inteligentní lidé pořádat pro méně inteligentní občany kurzy, nebo půjčovat, popř. doporučovat, méně inteligentním lidem literaturu, aby se tito mohli vzdělávat.

:lol: :lol: :lol:

já se z Vás po........ smíchy, sorry.


Michal
tentokrat si trochu vedla ... to nie je o zvysovani inteligencie.

Metoda pokus-omyl je dobra ale draha a v Chyni najdes vela prikladov
tejto metody.

Metoda "mentor - skusenosti - prax - kurzy - literatura" je proaktivna,
zdanlivo mozno draha ale vo vysledku velmi efektivna.

Skoda dookola hovorit. Je to sucast mojej profesie a bolo by to na dlhe pivo

MIr

Příspěvek od MIr » 04 zář 2008, 14:13

To je sice moc pěkné, ale je zbytečné tu předvádět, jak byste to udělali. Měli jste to předvést včas a jinde!!

-cs- píše:
MIr píše:V rámci zvýšení inteligence občanů obce by mohli více inteligentní lidé pořádat pro méně inteligentní občany kurzy, nebo půjčovat, popř. doporučovat, méně inteligentním lidem literaturu, aby se tito mohli vzdělávat.

:lol: :lol: :lol:

já se z Vás po........ smíchy, sorry.


Michal
tentokrat si trochu vedla ... to nie je o zvysovani inteligencie.

Metoda pokus-omyl je dobra ale draha a v Chyni najdes vela prikladov
tejto metody.

Metoda "mentor - skusenosti - prax - kurzy - literatura" je proaktivna,
zdanlivo mozno draha ale vo vysledku velmi efektivna.

Skoda dookola hovorit. Je to sucast mojej profesie a bolo by to na dlhe pivo

MIr

Příspěvek od MIr » 04 zář 2008, 14:14

to jen aby ses tu nebál

David píše:to je mi překvapení

už jsem tě tu nečekal :-)
MIr píše:MOŽNÁ, ŽE MIMO REALITU ŽIJE SPOUSTA OBYVATEL V CHÝNI!!

A možná, že by se opravdu všichni co mimo realitu nežijí, a jsou tady určitě tací, měli angažovat jinde než na fóru. Jak jsme psal, je tu spousta inteligentních spoluobčanů, kteří se dokáží vyjádřit prakticky k čemukoliv :-)

Kuwa lidi, mě ty vaše chytrý řeči ke každému tématu pomalu začínají vadit. No nic jdu makat. Tohle téma s Vámi nemá cenu řešit. Já to vzdávám.

Michal


David píše:Osobně si myslím ža až tak malá rozvodna to není když bude stát 200 mega a odkazovat se na neůspěchy z minulých let mi příde tak trochu mimo realitu A NESPRÁVNÉ.

ps: nekažme vodu a nepijme víno pls

David
:roll: :roll:
:P

MIr

Příspěvek od MIr » 04 zář 2008, 14:25

MIr píše:To je sice moc pěkné, ale je zbytečné tu předvádět, jak byste to udělali. Měli jste to předvést včas a jinde!! A ne tu dělat na Vysokou ramena.

-cs- píše:
MIr píše:V rámci zvýšení inteligence občanů obce by mohli více inteligentní lidé pořádat pro méně inteligentní občany kurzy, nebo půjčovat, popř. doporučovat, méně inteligentním lidem literaturu, aby se tito mohli vzdělávat.

:lol: :lol: :lol:

já se z Vás po........ smíchy, sorry.


Michal
tentokrat si trochu vedla ... to nie je o zvysovani inteligencie.

Metoda pokus-omyl je dobra ale draha a v Chyni najdes vela prikladov
tejto metody.

Metoda "mentor - skusenosti - prax - kurzy - literatura" je proaktivna,
zdanlivo mozno draha ale vo vysledku velmi efektivna.

Skoda dookola hovorit. Je to sucast mojej profesie a bolo by to na dlhe pivo

Uživatelský avatar
click
Příspěvky: 257
Registrován: 13 lis 2007, 19:13
Bydliště: Stercus Accidit

Příspěvek od click » 04 zář 2008, 14:36

já se z Vás po........ smíchy, sorry.
Myslis takhle?
Obrázek

Takze zpatky na tema...jelikoz jsem byl ted mimo solarni soustavu a nepostrehl jsem ze by se neco delo...deje se neco? Probiha jednani s Cezem atd?

MIr

Příspěvek od MIr » 04 zář 2008, 14:39

tak nějak

click píše:
já se z Vás po........ smíchy, sorry.
Myslis takhle?
Obrázek

Takze zpatky na tema...jelikoz jsem byl ted mimo solarni soustavu a nepostrehl jsem ze by se neco delo...deje se neco? Probiha jednani s Cezem atd?
:lol: :lol:

luky
Příspěvky: 174
Registrován: 11 čer 2008, 09:31

Příspěvek od luky » 04 zář 2008, 14:59

MIr píše:V rámci zvýšení inteligence občanů obce by mohli více inteligentní lidé pořádat pro méně inteligentní občany kurzy, nebo půjčovat, popř. doporučovat, méně inteligentním lidem literaturu, aby se tito mohli vzdělávat.

:lol: :lol: :lol:

já se z Vás po........ smíchy, sorry.


Michal
Tím méně inteligentním spoluobčanem myslíš třeba sebe? :lol:

MIr

Příspěvek od MIr » 04 zář 2008, 15:02

Jak tady čtu ty příspěvky, tak si tak někdy připadám. Ale jinak si pročti příspěvky a pochopíš, jak jsem to myslel.

Michal

Uživatelský avatar
-cs-
Příspěvky: 594
Registrován: 04 zář 2006, 20:48
Bydliště: Dom c.6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -cs- » 04 zář 2008, 15:19

MIr píše:To je sice moc pěkné, ale je zbytečné tu předvádět, jak byste to udělali. Měli jste to předvést včas a jinde!!
nemam pocit, ze by to bola hotova vec o ktorej by sa malo hovorit v minulom case. navyse, v buducnosti sa nebude jednat len s CEZ.

Moj cely "point" nie je o tom ako by som urobil to ci ono. Je o tom, ze ak chcem odviest kvalitnu pracu musim mat adekvatne skusenosti alebo vzdelanie / kombinaciu. Tzn. ako potencialny volic by som podporil vzdelavacie aktivity zamestnancov OU.

MIr

Příspěvek od MIr » 04 zář 2008, 15:24

No tak to já bych je podpořil taky.
-cs- píše:
MIr píše:To je sice moc pěkné, ale je zbytečné tu předvádět, jak byste to udělali. Měli jste to předvést včas a jinde!!
nemam pocit, ze by to bola hotova vec o ktorej by sa malo hovorit v minulom case. navyse, v buducnosti sa nebude jednat len s CEZ.

Moj cely "point" nie je o tom ako by som urobil to ci ono. Je o tom, ze ak chcem odviest kvalitnu pracu musim mat adekvatne skusenosti alebo vzdelanie / kombinaciu. Tzn. ako potencialny volic by som podporil vzdelavacie aktivity zamestnancov OU.
:D

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Srneček » 04 zář 2008, 20:22

MIr píše:No tak to já bych je podpořil taky.
-cs- píše:
MIr píše:To je sice moc pěkné, ale je zbytečné tu předvádět, jak byste to udělali. Měli jste to předvést včas a jinde!!
nemam pocit, ze by to bola hotova vec o ktorej by sa malo hovorit v minulom case. navyse, v buducnosti sa nebude jednat len s CEZ.

Moj cely "point" nie je o tom ako by som urobil to ci ono. Je o tom, ze ak chcem odviest kvalitnu pracu musim mat adekvatne skusenosti alebo vzdelanie / kombinaciu. Tzn. ako potencialny volic by som podporil vzdelavacie aktivity zamestnancov OU.
:D
Hm, jak to tu tak čtu, tak mám pocit, že můj "point" bude někde jinde...
Obrázek
Je tam teplo, můžete tahat za různý páky, pozorovat zajíce, nikdo tam na vás neječí a je to taky vysokáč!- John Deere, hodně silnej kamarád. A ty kopečky a mráčky, to není Šumava, ale pole za skladem zeleniny Šandera.
Srneček

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Srneček » 04 zář 2008, 20:27

click píše:
já se z Vás po........ smíchy, sorry.
Myslis takhle?
Obrázek

Takze zpatky na tema...jelikoz jsem byl ted mimo solarni soustavu a nepostrehl jsem ze by se neco delo...deje se neco? Probiha jednani s Cezem atd?
Fakt dobrý! A to se Ti ho podařilo natočit z valu? Fakt mají doma takový židle i ubrus :lol: , akorát ty vlasy nosí normálně rozpuštěný :lol: .
Srneček

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 14 led 2009, 18:18

ze je tu (na ou) ale lidi.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů