střešní byt a extrémní rosení kolem oken - prosím pomoc

Háje, Kamenice, Kaliště, Vyhlídka, Slunečné údolí, Bemett, Nová Chýně... Jak se nám tu bydli?
Mydlan

Re: střešní byt a extrémní rosení kolem oken - prosím pomoc

Příspěvek od Mydlan » 04 led 2012, 11:40

Pán co nám před třemi lety do nového montoval žaluzie, tak říkal, že si na to hodně lidi stěžují
jak jezdí po nových bytech či domech, dělá žaluzie už léta a říkal, že prý pak když jezdí pak na opravy nebo reklamace,
tak mu ty lidi říkají, že se to po třech až pěti letech poměrně hodně zlepšilo. Mám pocit že i u nás už to čtvrtou zimu
také není v takovém rozsahu jako hned první zimu. Prakticky v tomhle počasí se nám to moc nedělá, spíš vůbec. Asi ty domy časem začnou netěsnit,
v oknech se vymačkají těsnění apod.... a pak dochází i k menšímu profukování a tím se větrá jakoby nechtěně a je to pak lepší, i to je možný:).
První rok jsme to měli celkem dost a byli z toho vyděšení, no a dnes už to v přízemí nemáme vůbec a pokud se to udělá, tak jen spíš když přes noc
zafuníme ložnici nahoře v patře:), poněvač paní domácí když nemá v ložnici 25 a víc tak je jí zima:))).

Mydlan

Re: střešní byt a extrémní rosení kolem oken - prosím pomoc

Příspěvek od Mydlan » 08 bře 2012, 20:15

na autě používám už roky tekuté stěrače od Sheronu, za stovku mi to vydrží
cca rok a půl a oživuju to tak po měsíci a nešetřím s tím, na dálnici, či při jízdě
tak nad 40 km/h už stěrače naprosto vůbec nezapínám za jakéhokoli slejváku,
je to dobrá věc, na předchozím autě jsem přední stěrače neměnil ani po šesti letech:)

Uživatelský avatar
malcolm.reynolds
Site Admin
Příspěvky: 159
Registrován: 26 dub 2006, 08:12
Kontaktovat uživatele:

Re: střešní byt a extrémní rosení kolem oken - prosím pomoc

Příspěvek od malcolm.reynolds » 09 bře 2012, 07:05

Prispevek od uzivatele krchovman jsem smazal - spamuje po ruznych forech reklamu a vydava to za regulerni prispevky. Diky za pochopeni.


A prosim, neubihejme od tematu (se zbytecnou reklamou navic).

dřevostavba?
Příspěvky: 1
Registrován: 15 bře 2012, 22:21

Re: střešní byt a extrémní rosení kolem oken - prosím pomoc

Příspěvek od dřevostavba? » 15 bře 2012, 22:41

Dobrý den, mám obrovský problém s dřevostavbou od RDR jsem v zoufalé situaci :( . Kontaktujte mne, rád bych vás poprosil o vaše zkušenosti při uplatňování reklamace u RDR, předem moc děkuji. Napište mi prosím na email: MALCOLM: email odstranen na zadost uzivatele

Lenicka1313
Příspěvky: 2
Registrován: 27 led 2011, 22:29

Re: střešní byt a extrémní rosení kolem oken - prosím pomoc

Příspěvek od Lenicka1313 » 06 lis 2012, 03:01

Ahoj, no proti rosení kolem oken velice dobře pomůže nějaké zateplení/odvlhčení. Perfektní na to jsou třeba venkovní rolety.

kakamisek
Příspěvky: 8
Registrován: 30 lis 2012, 15:03

Re: střešní byt a extrémní rosení kolem oken - prosím pomoc

Příspěvek od kakamisek » 30 lis 2012, 21:02

soniko píše:Extremní vlhkost v podkrovním bytě jsme reklamovali u zhotovitele Rd Rýmařov. Po pár tahanicích a velké výdrži při reklamaci nám byla v bytě osazena rekuperační jednotka,která snižuje vlhkost na 45% z vlhkosti která v zimě neklesla pod 65%.Od spuštění rekuperace nevíme co je zarosené okno a přestalo se nám rosit zrcadlo při sprchování.Víc info osobně.
Doufám, že se to k Vám dostane, máme totiž stejný problém a tak bych se Vás ráda zeptala na pár věcí. Kdyžtak mne prosím konkaktujte na e-mailu: Kamilakolinska@seznam.cz .
Děkuji

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 28 hostů