Pozdrav

Protože chceme na tomto fóru udržovat přívětivou a přátelskou atmosféru, bylo by velmi přínosné, kdyby se každý nový člen představil, a právě k tomu je určena tato diskuse.
Pravidla fóra
Nadpis příspěvků dejte shodný se svou přezdívkou a něco nám o sobě povězte.
Odpovědět
marcela22
Příspěvky: 5
Registrován: 28 bře 2015, 20:13
Bydliště: Růžová ul.

Pozdrav

Příspěvek od marcela22 » 31 led 2016, 10:47

Ahoj všichni,
do Chýně se budeme s manželem stěhovat asi v dubnu - do ulice Růžová (názvy ulic již jste probírali, opravdu není moc originální, ale mohlo to být horší). Těším se na nové sousedy. Nepravidelně pročítám fórum a sleduji, co se v našem budoucím bydlišti děje a těším se, že se budu moci zapojit.
Marcela

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav

Příspěvek od kryglik » 02 úno 2016, 18:47

Ahoj a vitej! Doufam, ze se Vam tu na foru a nasledne i v nasi krasne vesnicce bude libit.

marcela22
Příspěvky: 5
Registrován: 28 bře 2015, 20:13
Bydliště: Růžová ul.

Internet

Příspěvek od marcela22 » 16 úno 2016, 21:37

Ahoj a děkuji. Mohu se zeptat, jak je to v Chýni s internetem? Co je k mání a co doporučuješ? Poslední příspěvky jsou z roku 2015. Změnilo se něco k lepšímu? díky

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: Internet

Příspěvek od kryglik » 17 úno 2016, 07:35

marcela22 píše:Ahoj a děkuji. Mohu se zeptat, jak je to v Chýni s internetem? Co je k mání a co doporučuješ? Poslední příspěvky jsou z roku 2015. Změnilo se něco k lepšímu? díky
Ahoj,
myslim, ze UNHFREE.NET stale kraluje. Co se ostatnich tyce, tak pouzitelne jsou el data a czspeed.net. Rozhodne ale pozor na mistni kabelovku (KTCZ Chyne), od ni ruce pryc (hrozna kvalita sluzbe a spatna komunikace).

PaMi
Příspěvky: 400
Registrován: 15 kvě 2006, 14:24
Bydliště: Chýně

Re: Pozdrav

Příspěvek od PaMi » 17 úno 2016, 08:19

Popíši vlastní zkušenosti s kabelovkou KTCZ:
Rychlost kterou mám objednanou 20M/5M stále drží. Z posledních pět let nepamatuji žádný výpadek vyjma plánovaných a předem avizovaných většinou způsobených plánovaným přerušením dodávky proudu do některých lokalit. Problém mi nastal dvakrát, když shořel kabelový modem Thomson (obecný problém spolehlivosti těchto kabelových modemů - mnoho diskuzí na internetu). Poprvé mi ho vyměnili ještě tentýž den co jsem nahlásil závadu, podruhé druhý den od nahlášení. Komunikace na hotline funguje naprosto spolehlivě a reagují velmi rychle.
Nevýhoda je, že je nutno od kabelové televize odebírat i základní balík TV programů.
Za mne naprostá spokojenost.

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav

Příspěvek od kryglik » 17 úno 2016, 08:30

PaMi píše:Popíši vlastní zkušenosti s kabelovkou KTCZ:
Rychlost kterou mám objednanou 20M/5M stále drží. Z posledních pět let nepamatuji žádný výpadek vyjma plánovaných a předem avizovaných většinou způsobených plánovaným přerušením dodávky proudu do některých lokalit. Problém mi nastal dvakrát, když shořel kabelový modem Thomson (obecný problém spolehlivosti těchto kabelových modemů - mnoho diskuzí na internetu). Poprvé mi ho vyměnili ještě tentýž den co jsem nahlásil závadu, podruhé druhý den od nahlášení. Komunikace na hotline funguje naprosto spolehlivě a reagují velmi rychle.
Nevýhoda je, že je nutno od kabelové televize odebírat i základní balík TV programů.
Za mne naprostá spokojenost.
To jsi nejspis vyjimka. Co vim, tak vypadky sou relativne caste. Pak je tu problem s tim, ze technik je tu 1x/tyden - coz je taky 'super'.
A uprimne, platit 290,- za 2mbit plus platit za TV kanaly co jsou ZDARMA v terestrialnim vysilani... to je dost, ehm, dost masochismus.

petr.medek
Příspěvky: 49
Registrován: 06 říj 2011, 11:18
Bydliště: Kamenice

Re: Pozdrav

Příspěvek od petr.medek » 17 úno 2016, 08:51

Moje zkusenost je taky spise pozitivni. Hotline nonstop a zvladnou problem resit. Vypadek tak jednou za 2 mesice, po zavolani vyresi vetsinou behem nekolika hodin (naposledy minulou nedeli).
Cena je vyssi, to je pravda, a musim brat TV, kterou nevyuziju. Ale do rodinnych domu je (pokud vim) alternativa bezdrat od unhfree.net, ale od toho me zatim odrazuji pocatecni naklady a je to preci jenom pres radio, sice 5GHz, ale stejne.

Uživatelský avatar
stryc
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2006, 23:51
Bydliště: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav

Příspěvek od stryc » 17 úno 2016, 14:45

Zkousel jsem Internet bez dratu od T-Mobile a lita to velmi rychle. Problem je, ze nase ulice je temer kolmo na smer sireni signalu, takze LTE neni v celem byte, ale jen u oken. Ale i tak to bylo v pohode. Na takove to domaci surfovani staci i ten FUP.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů