komise

Jedna paní povídala...
Uživatelský avatar
punker
Příspěvky: 1337
Registrován: 19 zář 2007, 20:40
Bydliště: chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: komise

Příspěvek od punker » 03 čer 2011, 15:47

pavel píše:Jo, klidně by to mohl být vyvýšený práh. Hlavní je, aby tam něco bylo.
1. Předpokládám, že nikdo neplánuje několik hodin jezdit kolem Višňovky nahoru a dolu. Ale do lesa a z lesa se nějak musím dostat. Polní a lesní cesty z Hájů do lesa nevedou :). Tzn. po nějaké cestě se tam dostat musím. Jak už tady bylo několikrát probíráno ulice Ke skále je celkem úzká a do zatáčky. Není to moc přehledné. Proč se nesnažit zvýšit tam bezpečnost.
2. Stejně by se nějak měla vyřešit dopravní situace u vyústění ulice Dlouhé. O tom jsme přeci mluvili a dokonce konkrétně o vyvýšeném prahu.

projekt na zklidnění dopravy v ulici Ke Skále a řešení křižovatky Ke Skále x Rudenská by měl být na oú, tuším, že to bylo probráno se všemy odbory a organizacemi... otázkou jsou pouze finance... :(
no řešením je určitě to zjednosměrnění Dlouhé, tak aby do křižovatky s ulicí Ke Skále nevjížděli auta. zvýšený práh bude možná trochu problém, záleželo by na umístění, křižovatka/zatáčka ještě koliduje s točnou busu... :?
punker

Uživatelský avatar
Ondřej Fingerhut
Příspěvky: 228
Registrován: 19 dub 2007, 10:37
Bydliště: Háje, Točivá ul.

Re: komise

Příspěvek od Ondřej Fingerhut » 15 čer 2011, 16:19

Ondřej Fingerhut

kopretina

Re: komise

Příspěvek od kopretina » 15 čer 2011, 19:49

Dobrý den, ráda bych dala ke zvážení, zda neumístit na křižovatce ulic Točivá a Krátká zrcadlo. Pravidelně tudy chodím s dětmi (snad nejsem sama :wink: ) a problém je v tom, že odtud není možné vidět přijíždějící auta zleva (když jdeme směrem od Višňovky). Přijde mi to dost nebezpečné, hlavně pro děti. Děkuji za přečtení. Helena Kopáčová

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host