příběh o sračkách v bodech

Jedna paní povídala...
Hmm
Příspěvky: 25
Registrován: 14 dub 2012, 22:54

Re: příběh o sračkách v bodech

Příspěvek od Hmm » 26 čer 2013, 13:51

Lilinka píše:Sama jsem na te skole mela sve dite a podle prvotnich informaci bych pro nej jela okamzite ale po par telefonatech jsem byla uklidnena, ze situace neni tak jaj se zda..A proc se ptate jestli jsem zamestanec skoly??
Milá paní, máte u registrace napsané, že jste Petra Kunhartová...tak je zvláštní, že byste si pro dítě jela, když jste tam podle fotek školky v přírodě byla s ním jako zaměstnanec školky .Ups :lol:

Lilinka
Příspěvky: 8
Registrován: 26 čer 2013, 10:04

Re: příběh o sračkách v bodech

Příspěvek od Lilinka » 26 čer 2013, 14:01

Ano taky se nemam zaco skryvat !! Napsala jsem , ze kdyby to bylo tak jak se z toho udelalo dite bych odvezla !! Proto si sama myslim, ze lide jsou zlý!!! A nejlepsi je , ze za sebou maji cerny hadr!!! Ze Hmm??

Hmm
Příspěvky: 25
Registrován: 14 dub 2012, 22:54

Re: příběh o sračkách v bodech

Příspěvek od Hmm » 26 čer 2013, 14:12

Lilinka píše:Ano taky se nemam zaco skryvat !! Napsala jsem , ze kdyby to bylo tak jak se z toho udelalo dite bych odvezla !! Proto si sama myslim, ze lide jsou zlý!!! A nejlepsi je , ze za sebou maji cerny hadr!!! Ze Hmm??
Byla jste tam, ale telefonáty od paní ředitelky jste byla uklidněna, že situace není tak strašná :lol: :lol: Nj, když dojdou argumenty, začnou se plácat hovadiny. Škoda slov...

Lilinka
Příspěvky: 8
Registrován: 26 čer 2013, 10:04

Re: příběh o sračkách v bodech

Příspěvek od Lilinka » 26 čer 2013, 14:19

Je mi lito ale v tomto musim bohuzel nesouhlasit!!! Uklidnil mě až jeden tatínek , ktery tam měl též svá dítka!! Ten jelikož s tím má velké zkušenosti , tak obvolal firmu , která mu řekla co s jak a též poradil jak dál!!! Za to mu velice děkuji !!!!! Hovadina je to když tím někdo kompenzuje chybu druheho!! Nebo se mýlím??

Hmm
Příspěvky: 25
Registrován: 14 dub 2012, 22:54

Re: příběh o sračkách v bodech

Příspěvek od Hmm » 26 čer 2013, 17:06

Nějak jsem nepochopila, co jste chtěla svým původním příspěvkem vyřešit. Obhájit paní Urbánkovou? Psala jste, zda to byl propadák? Ano, byl to propadák, protože podle hygienické zprávy uvěřejněné na stránkách školy paní Urbánková udělala neomluvitelnou chybu tím, že si před odjezdem nezajistila veškeré potřebné dokumenty , jako například rozbor vody. Zpráva číslo 3 bod 2 - Vysílajíci organizace ZŠ a MŠ Chýně nepředložila jako součást ohlášení doklad o jakosti pitné vody- paragraf 9 odstavec 4 zákon č 258/2000 sb, o ochraně veřejného zdraví. Na školu v přírodě se tudíž nemělo vůbec bez tohoto dokumentu odjet. Pro ní smůlu - zrovna voda nebyla vpořádku , bakterie E.Coli v pitné vodě , kdo umí používat internet + umí číst a používat mozek, tak mu dojde, jak se mělo zřejmě postupovat.
Pokud paní Urbánková bude ještě někdy pořádat školu v přírodě, měla by si, když je tak výborná a zkušená ředitelka příště nastudovat směrnice pro pořádání škol v přírodě.

karla

Re: příběh o sračkách v bodech

Příspěvek od karla » 27 čer 2013, 00:44

I já se připojuji k lživým informacím !! Decko jsem tam mela stejne jako pani Kunhartova , a jeste male .. Prvotni sok zda si dojet pro syna byl velky, nicmene po telefonatu s oani hygienickou v Liberci jsem dospela k zaveru, ze to risknu, diky opatrenim , ktere byli nastolene..

Uživatelský avatar
Batáta
Příspěvky: 264
Registrován: 20 led 2013, 20:00

Re: příběh o sračkách v bodech

Příspěvek od Batáta » 27 čer 2013, 07:37

Já k tomu tedy nic moc nemám, ale zajímalo by mě, jak bude obec postupovat. Půjde někdo na kobereček za ohrožení dětí? Klidně si říkejme, že vše nakonec bylo v pořádku, ale ono nebylo. Jak je možné, že "manažer" takovýmto způsobem řeší problém? Snad si zjistím, jaká je situace na místě. Bez nějakých osobních pocitů bych řekl, že takto se zkušený "manažer" nechová.

Pokud nastolím, ač opravdu nevím, co je na tom pravdy, otázku odvolávání v Chýni na pozici ředitele zš, pak docházím ke smutnému konstatování. Ohrožení lidského zdraví je v naší společnosti menší problém, než ohrožení ekonomické. O to více je to zarážející u lidí, kteří s dětmi pracují. Nejsem vyhraněným zastánce žádné z paní ředitelek, ale jsem trochu zděšen, že se tu vůbec bavíme o tom, zda to byl či nebyl problém a zda to někdo zvládl či nezvládl. Můj názor je, že zodpovědné osoby měli nařídit okamžitý návrat dětí. Ušetřili by rodiče (možná by jim tedy sebrali čas na osobní volno), ušetřili by děti (ač to muselo být dobrodružné), ušetřili by si takovéto propírání. Hlavně by se ale mohli tvářit jako zkušení "manažeři". Po tomto posledním incidentu, i když se nic nestalo, pro mě jsou spíše nezkušení ......é.
Ipomoea batatas

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host