Zasedání zastupitelstva 16.12.

Máte nápad, připomínku, dotaz k chodu obce?
Odpovědět
Mydlan

Zasedání zastupitelstva 16.12.

Příspěvek od Mydlan » 15 pro 2009, 10:36

Tak jsem si pročítal zápis z 18.11. na webu a je poměrně dlouhý, čekají nás koukám velké
investorské věci, abysme za chvíli nebyli větší než Hostivice :lol: . Pročítal jsem úvahy o novém
přivaděči vody, určitě by jim tam někdo měl říct, že nejde jen o cenu ale taky o (kvalitu) to aby jsme s vodou
nekupovali i vodní kámen který nám ničí bojlery, kotle, konvice apod....Taky jsem koukal, že se tam řešilo
všechno možné ale o osvětlení, retardérech a přechodu na zastávce na Hájích ani slovo.
Jestli tam někdo z Hájů půjdete, bylo by dobré to paní starostce trošku zase připomenout.
O Višňovce a dětském hřišti pro děti na Hájích apod... ani nemluvím.

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání zastupitelstva 16.12.

Příspěvek od Jiří Nývlt » 15 pro 2009, 11:08

Mydlan píše: Jestli tam někdo z Hájů půjdete, bylo by dobré to paní starostce trošku zase připomenout.
:clap:
A copak takhle zas jednou přijít osobně a paní starostce to připomenout?
Vono je totiž dost únavný se za věci brát, ptát se, nechat na sebe zvyšovat hlas, ba i tu a tam nadávku vyslechnout. Bylo by fajn, kdyby se kruh lidí pozdvihujících hlas poněkud rozšířil. Žít s pověstí kverulanta(ů) je únavné. Trocha povzbuzení přítomností a slovem dalších lidí by jistě neškodila...

Tož zitra naviděnou! ;-)

Mydlan

Re: Zasedání zastupitelstva 16.12.

Příspěvek od Mydlan » 15 pro 2009, 13:24

No souhlasím, to je pravda, jenomže se mi tam fakt nechce, stoprocentně bych byl zase nasranej
a zklamanej a trvalo by mi tejden, než by to ze mě vyprachalo a začal bych se zase na svět usmívat :oops:

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání zastupitelstva 16.12.

Příspěvek od Jiří Nývlt » 15 pro 2009, 13:49

Mydlan píše:No souhlasím, to je pravda, jenomže se mi tam fakt nechce, stoprocentně bych byl zase nasranej
a zklamanej a trvalo by mi tejden, než by to ze mě vyprachalo a začal bych se zase na svět usmívat :oops:
Tyjo, tak to máme hodně společnýho: shodneme se na tom, co jsem byl napsal, potom i mě se tam taky fakt nechce a budu stoprocentně zase nasranej a zklamanej. Nemluvě o tom, že mi bude trvat tejden, než se srovnám.
Ačkoliv!
Již jsem byl objevil způsob, jak proces "srovnávání se" urychlit: smáznout disketu (zformátovat flash disk) po této kvalitní události v bowlingu plzeňskou dvanáctihlavňovou pěnicí. :obscene-drinkingcheers:
Naposledy upravil(a) Jiří Nývlt dne 15 pro 2009, 14:44, celkem upraveno 2 x.

pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: Zasedání zastupitelstva 16.12.

Příspěvek od pavel » 15 pro 2009, 14:00

Jdu tam a zvu i ostatni, co ocekavaji, ze se tam naserou. Navrhuji ke konci schuze "produkty" od vsech shrabnout a hodit to starostce pred domovni dvere

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání zastupitelstva 16.12.

Příspěvek od Jiří Nývlt » 15 pro 2009, 14:41

pavel píše:Jdu tam a zvu i ostatni, co ocekavaji, ze se tam naserou. Navrhuji ke konci schuze "produkty" od vsech shrabnout a hodit to starostce pred domovni dvere
K tomu snad není zapotřebí se uchylovat.... ;-)
Necítím již delší dobu potřebu paní primátorku hájit, ale tohle by byla přehnaná reakce. Lépe: poď na pívo. Z toho je větší plezír než ze shrabování a přemisťování "produktů" před domovní dvéře kohokoliv.

pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: Zasedání zastupitelstva 16.12.

Příspěvek od pavel » 16 pro 2009, 09:42

Tohle byla trochu nadsazka.
Ale urcite by to chtelo starostce dat nejakou jasnou "zpetnou vazbu". Vas to nestve, ze z vetsiny lidi v obci dela blbce? Me jo a hodne. De facto starostka a vedeni obce si dela doslova co chce, resp. v rade pripadu nedela nic a neciti jakoukoli zodpovednost a soucasne potrebu komukoli cokoli vysvetlovat. Jediny, kdo s nami komunikuje je Srnecek, ale ten jak jsem pochopil je taky odriznuty od klicovych informaci a nema nejaky zasadni vliv na to, co se v obci bude nebo nebude delat.

Nejak jsem pivu neprisel na chut. Uz jsem s tim mel v zivote spoustu problemu - na vejsce, kdyz jsem delal kanoistiku, jezdil na cundr. Neustale jsem byl podeziran, jestli jsem vubec cech :).
Na panaka rad zajdu

Uživatelský avatar
Večernice
Příspěvky: 500
Registrován: 02 bře 2007, 23:39
Bydliště: Chyne

Re: Zasedání zastupitelstva 16.12.

Příspěvek od Večernice » 16 pro 2009, 09:57

Mydlan píše:No souhlasím, to je pravda, jenomže se mi tam fakt nechce, stoprocentně bych byl zase nasranej
a zklamanej a trvalo by mi tejden, než by to ze mě vyprachalo a začal bych se zase na svět usmívat :oops:
ty si dobrej :dance: to je teda přístup :) tak si nestěžuj :doh:

pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: Zasedání zastupitelstva 16.12.

Příspěvek od pavel » 18 pro 2009, 09:23

Tak jsem nakonec na zasedani dorazil, ale vydrzel jsem tam jen do ctvrt na devet. Chodnik v ulici Ke skale byl bod c.15. Ve ctvrt na devet byl na rade bod c.5 a to nektere body jeste mely podbody a a b. Bolelo me v krku, teklo mi z nosu a mel jsem teplotu. Fakt jsem musel vypadnout. To me ale podnitilo k jednomu navrhu viz nove tema v sekci Namety a vzkazy pro vedeni obce

Uživatelský avatar
Ondřej Fingerhut
Příspěvky: 228
Registrován: 19 dub 2007, 10:37
Bydliště: Háje, Točivá ul.

Re: Zasedání zastupitelstva 16.12.

Příspěvek od Ondřej Fingerhut » 25 úno 2011, 13:24

Usnesení č. 4/2011 zastupitelstva obce Chýně ze zasedání zastupitelstva konaného dne 23.2.2011

Zastupitelstvo obce

A. bere na vědomí

b) rezignaci p. Petra Stoklasy na funkci zastupitele obce Chýně;


....Srnečku, takže automaticky nastupuje druhý v pořadí na kandidátce ODS? (Nebo jak to je?)..........
Ondřej Fingerhut

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání zastupitelstva 16.12.

Příspěvek od Srneček » 25 úno 2011, 15:07

jj bude vyzván první náhradník z volební strany ODS - tj. Standa Barek...nevím teda přesně, kdy se stává plnohodnotným zastupitelem (zda okamžitě, či až po složení slibu). Pokud by na funkci rezignoval i on, budou následovat další náhradníci (z ODS), mají tam po Standovi ještě sedm kousků, pokud by se ani jeden funkce neujal, zůstane místo neobsazeno.

Petr bude nadále pracovat ve finančním výboru, což je pozitivní a trochu to kompenzuje ztrátu (Petr byl, dle mého názoru,ideální zastupitel). Jo a důvodem rezignace je jeho nové, intenzivnější pracovní vytížení.
Srneček

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 25 hostů