Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Máte nápad, připomínku, dotaz k chodu obce?
pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od pavel » 18 kvě 2011, 14:05

jo, tomu se dá celkem věřit - rozdíl v myšlení je markantní

luky
Příspěvky: 174
Registrován: 11 čer 2008, 09:31

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od luky » 18 kvě 2011, 14:08

Pro bl.é a nechápavé ještě jednou:
luky píše:Sorry lidi, ale jste normální? Tady se pan Jáchym pokusil udělat seriozní vlákno, kde měly být vznášeny podněty pro práci SDK a vy z toho uděláte frašku. Zajímalo by mě, jestli je to jen něčí blbost a nebo jestli je v tom úmysl sabotovat práci SDK a nového vedení obce!!!
Pokud máte k vyjadřování p. Jáchyma připomínky a i já je mám, tak je ale laskavě ventilujte jinde a neničte seriozní vlákno. Doufám, že tohle je jasná výzva pro admina aby zasáhl.

vejvonavej
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2010, 13:28

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od vejvonavej » 18 kvě 2011, 14:26

pro bl.é a nechápavé ještě jednou:

je tady plno vláken založených jako seriózní a vyskytuje se v nich plácání mimo téma, tak proč by tohle vlákno mělo být vyjímka, protože ho založil člen SDK?

například vlákno "vodovod" je také seriozní vlákno



pavel píše:
:violence-instagib:

tak ať se tu založí sekce, ve které bude nějaký administrátor nebo moderátor hlídat, jestli se někdo odklonil od tématu a smaže ten příspěvek, takže opakovat něco pro bl.é a nechápavé je stejné zaneřáďování vlákna jako ostatní

prej sabotovat práci SDK a vedení obce, tři vykřičníky, to si máme jako sednout na zadek, z nějakého vedení obce?
jestli von Luky nebude v tom vedení :D
Moc je schopnost prosadit svou vůli případně i proti vůli jiných a patří tedy v tomto širokém smyslu ke každému člověku. V tomto smyslu psal Nietzsche o všudypřítomné "vůli k moci". Pokud se moc prosazuje mezi lidmi, zahrnuje v sobě otevřeně či skrytě moment donucení nebo hrozby násilím a bývá tedy zdrojem konfliktů. V moderní společnosti je donucování monopolizováno státem.
Moc jedinců je projevem vyšší pozice ve společenském vztahu. Často vychází ze sociální struktury. Zdrojem strukturní moci je obvykle majetek nebo pozice ve veřejné správě.
Pýcha (též povýšenost, namyšlenost, zpupnost, latinsky Superbia) je vlastnost spočívající v nadhodnocení vlastní osoby.

diskuze na fóru může sabotovat vedení obce, fakt mě dostal, pořád tomu nemůžu uvěřit :D :D

Sabotáží označujeme lidskou činnost zvanou záškodnictví, cizím slovem sabotování. Jedná se o podvratnou diverzní činnost, jež zpravidla spočívá v úmyslném a vždy důsledně utajeném poškozování různých důležitých předmětů denní potřeby nebo v narušování funkčnosti nějakého důležitého technického systému. Technika sabotáže se používá zejména v době prudkých společenských konfliktů typu válek, povstání, odboje proti okupační moci apod. Lidé provádějící sabotáže bývají označování slovem sabotéři respektive záškodníci (nikoliv škodiči), popřípadě i diverzanti, v současné době také jako teroristé. Často se touto činností zabývají partyzáni, tajné odbojové organizace, námořní piráti, teroristé, speciálně vycvičené diverzní vojenské skupiny atd. apod. Správně provedená sabotáž pak může vést i k úplnému zničení respektive k totální destrukci příslušného technického díla či předmětu.

tomasek
Příspěvky: 25
Registrován: 23 zář 2010, 13:11

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od tomasek » 18 kvě 2011, 18:20

jsem se take docela pobavil :D

umysl sabotovat praci SDK a noveho vedeni obce!!! :D

ja se domnivam, ze clovek ktery umi prumerne rychle cist, tak to vlakno prejede ocima a vybere si podstatne podnety pro SDK a ostatni zvasty nemusi cist a pokud ma alespon prumerne rychly internet, tak tech par stranek preklika

proti vedeni obce a SDK nic nemam, ostatne se ve volebnim obdobi ukaze, jak umi pracovat a co se v obci zlepsi
zastupitele prichazeji a odchazeji, ale forum zustane, timto preju kryglikovi a malcolmovi pevne nervy

no a proc podnet od uzivatele rada-m o ulicich hlavni a rudenska, nebo muj o oploceni visnovky je neseriozni, proc jsou seriozni jen ty mydlana?

Uživatelský avatar
-cs-
Příspěvky: 594
Registrován: 04 zář 2006, 20:48
Bydliště: Dom c.6
Kontaktovat uživatele:

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od -cs- » 19 kvě 2011, 08:26

vejvonavej píše:
no ale tím se ho nechci dotknout dělá přeci záslužnou činnost pro obec, navrhuje podněty pro SDK i tu vodu nám zjistil, že je tvrdá a obsahuje dusičnany a posílá udání , nebo raději napíšu stížnosti, to nezní tak tvrdě, na radnici na sousedy ze svého okolí a už díky tomu odstranili i tu hromadu břidlice a zkrátili i rameno jeřábu,

jenom to oplocení u polyfukčního domu ze zatáčky pořád ne a ne postavit ti nezbedové, možná když se vyměnilo vedení, tak by stálo za to poslat novou stížnost :mrgreen: ještě že máme to fórum, to ta šichta hned jinak utíká :)
nabuduce by som vo Vasom pripade vazil slova a menej citoval slovniky cudzich slov ... Ako vidite informaciach od srnecka - starosta na podnet jednal rychlo a vodohospodarska sa posunula v rieseni dalej. Sustavny tlak vyvola reakciu.

Ak si este pamatate na nehodu v ulici Ke Skale - bol to myslim Pavel Jachym, kto zorganizoval peticiu a donutil byvalu starostku splnit jej populisticke vyhlasenia po nehode a zafinancovat provizorny chodnik vo visnovke. Ludia radi zabudaju - a potom sa o rok docitame v Chynskych novinach v prispevku od ex starostky ako zariadila provizorny chodnik v zmysle pred-premiery na finalne riesenie ...

Ludia, ktorych to casto ironizujete su prave ti, ktori tu nieco pre Vas a vsetkych ostatnych robia. Takych je v spolocnosti malo a mali by sme si ich vazit.
Ich obcasne slovne ulety mi preto absolutne nevadia.

Uživatelský avatar
-cs-
Příspěvky: 594
Registrován: 04 zář 2006, 20:48
Bydliště: Dom c.6
Kontaktovat uživatele:

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od -cs- » 19 kvě 2011, 08:58

-cs- píše:
vejvonavej píše:
no ale tím se ho nechci dotknout dělá přeci záslužnou činnost pro obec, navrhuje podněty pro SDK i tu vodu nám zjistil, že je tvrdá a obsahuje dusičnany a posílá udání , nebo raději napíšu stížnosti, to nezní tak tvrdě, na radnici na sousedy ze svého okolí a už díky tomu odstranili i tu hromadu břidlice a zkrátili i rameno jeřábu,

jenom to oplocení u polyfukčního domu ze zatáčky pořád ne a ne postavit ti nezbedové, možná když se vyměnilo vedení, tak by stálo za to poslat novou stížnost :mrgreen: ještě že máme to fórum, to ta šichta hned jinak utíká :)
nabuduce by som vo Vasom pripade vazil slova a menej citoval slovniky cudzich slov / wiki... Ako vidite v informaciach od srnecka - starosta na podnet jednal rychlo a vodohospodarska sa posunula v rieseni dalej. Sustavny tlak vyvola reakciu.

Ak si este pamatate na nehodu v ulici Ke Skale - bol to myslim Pavel Jachym, kto zorganizoval peticiu a donutil byvalu starostku splnit jej populisticke vyhlasenia po nehode a zafinancovat provizorny chodnik vo visnovke. Ludia radi zabudaju - a potom sa o rok docitame v Chynskych novinach v prispevku od ex starostky ako zariadila provizorny chodnik v zmysle pred-premiery na finalne riesenie ...

Ludia, ktorych to casto ironizujete su prave ti, ktori tu nieco pre Vas a vsetkych ostatnych robia. Takych je v spolocnosti malo a mali by sme si ich vazit.
Ich obcasne slovne ulety mi preto absolutne nevadia.

vejvonavej
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2010, 13:28

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od vejvonavej » 19 kvě 2011, 09:13

-cs- píše:
-cs- píše:
vejvonavej píše:
no ale tím se ho nechci dotknout dělá přeci záslužnou činnost pro obec, navrhuje podněty pro SDK i tu vodu nám zjistil, že je tvrdá a obsahuje dusičnany a posílá udání , nebo raději napíšu stížnosti, to nezní tak tvrdě, na radnici na sousedy ze svého okolí a už díky tomu odstranili i tu hromadu břidlice a zkrátili i rameno jeřábu,

jenom to oplocení u polyfukčního domu ze zatáčky pořád ne a ne postavit ti nezbedové, možná když se vyměnilo vedení, tak by stálo za to poslat novou stížnost :mrgreen: ještě že máme to fórum, to ta šichta hned jinak utíká :)
nabuduce by som vo Vasom pripade vazil slova a menej citoval slovniky cudzich slov / wiki... Ako vidite v informaciach od srnecka - starosta na podnet jednal rychlo a vodohospodarska sa posunula v rieseni dalej. Sustavny tlak vyvola reakciu.

Ak si este pamatate na nehodu v ulici Ke Skale - bol to myslim Pavel Jachym, kto zorganizoval peticiu a donutil byvalu starostku splnit jej populisticke vyhlasenia po nehode a zafinancovat provizorny chodnik vo visnovke. Ludia radi zabudaju - a potom sa o rok docitame v Chynskych novinach v prispevku od ex starostky ako zariadila provizorny chodnik v zmysle pred-premiery na finalne riesenie ...

Ludia, ktorych to casto ironizujete su prave ti, ktori tu nieco pre Vas a vsetkych ostatnych robia. Takych je v spolocnosti malo a mali by sme si ich vazit.
Ich obcasne slovne ulety mi preto absolutne nevadia.
To jste nemusel kvůli slovu WIKI to sem kopírovat celé znova :D , to až uvidí Luky, jak to tady zaplevelujeme, tak asi omdlí :D
ok nabudůce buďem vážit slová, vynasnažím se
neironizuji lidi, ale ty názory, které mi připadají postavené na hlavu :)
to nemění nic na faktu, že osoby které posílají udání a stížnosti na své sousedy na úřady nemusím
někomu slovné úlety vadí, někomu nevadí, na to máte právo, jsme v demokratické společnosti
někomu štěně labradora které vyběhne ze vrat baráku vadí a střílel by je, nebo alespoň zabil sprejem, někomu nevadí..
hezký den

Uživatelský avatar
-cs-
Příspěvky: 594
Registrován: 04 zář 2006, 20:48
Bydliště: Dom c.6
Kontaktovat uživatele:

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od -cs- » 19 kvě 2011, 16:15

vejvonavej píše:
to nemění nic na faktu, že osoby které posílají udání a stížnosti na své sousedy na úřady nemusím
někomu slovné úlety vadí, někomu nevadí, na to máte právo, jsme v demokratické společnosti
někomu štěně labradora které vyběhne ze vrat baráku vadí a střílel by je, nebo alespoň zabil sprejem, někomu nevadí..
hezký den
ad1:
pokial su staznosti opravnene, som za. Chodte sa pozriet za hranice Ciech (okrem Slovenska) a to, co vacsina ludi obdivuje (upravene okolie, poriadok, etc.) je vysledkom dodrziavania pravidiel aj za ceny vynutenia.

ad2:
v demokracii tazko dosiahnete stav kde vsetky strany budu spokojne.
Ideal nie je.

ad3:
Pani IvetV dnes v prispevku indikuje, ze to stena labradora az take nekonfliktne nie je.

Pri obhajovani vasich nazorov sa zamyslite nad moznostou "Co ak to tak budu robit vsetci" ... v pripade volne pobehujucich psov by sme skoncili ako na Rumunskom sidlisku, chybat budu uz len prasata, kozy, ovce a sliepky.

Neprevracajte skutocnost - psy mam rad a nevadia mi, ale pravidla musia byt.
Zakon, ktory povoluje psa za urcitych okolnosti utratit tu nie je len tak - 2-3
stredne psy kludne ustvu srnu, vyberu hniezda mladat etc., dokazu narobit
vela skody v reviri.

Ak mam chranit seba, rodinu, kamaratov - kludne psa odpravim zo sveta
holymi rukami ak to bude nutne. Uz som zazil napadnutie mojej priatelky
nekonfliktnym slovenskym cuvacom volne pobehujucim v dedine. Jedine jeho
stastie, ze sa na pol ceste otocil a utiekol ked vyrazil proti mne a ja proti
nemu.

vejvonavej
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2010, 13:28

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od vejvonavej » 19 kvě 2011, 17:40

-cs- píše:
vejvonavej píše:

ad1:
pokial su staznosti opravnene, som za. Chodte sa pozriet za hranice Ciech (okrem Slovenska) a to, co vacsina ludi obdivuje (upravene okolie, poriadok, etc.) je vysledkom dodrziavania pravidiel aj za ceny vynutenia.

ad2:
v demokracii tazko dosiahnete stav kde vsetky strany budu spokojne.
Ideal nie je.

ad3:
Pani IvetV dnes v prispevku indikuje, ze to stena labradora az take nekonfliktne nie je.

Pri obhajovani vasich nazorov sa zamyslite nad moznostou "Co ak to tak budu robit vsetci" ... v pripade volne pobehujucich psov by sme skoncili ako na Rumunskom sidlisku, chybat budu uz len prasata, kozy, ovce a sliepky.

Neprevracajte skutocnost - psy mam rad a nevadia mi, ale pravidla musia byt.
Zakon, ktory povoluje psa za urcitych okolnosti utratit tu nie je len tak - 2-3
stredne psy kludne ustvu srnu, vyberu hniezda mladat etc., dokazu narobit
vela skody v reviri.

Ak mam chranit seba, rodinu, kamaratov - kludne psa odpravim zo sveta
holymi rukami ak to bude nutne. Uz som zazil napadnutie mojej priatelky
nekonfliktnym slovenskym cuvacom volne pobehujucim v dedine. Jedine jeho
stastie, ze sa na pol ceste otocil a utiekol ked vyrazil proti mne a ja proti
nemu.
ad1, netvrdím, že stížnosti a udání nejsou opravněné, myslel jsem to tak, že sousedé by se spolu mohli nejprve domluvit, než na sebe budou posílat udání na úřady, osobně jsem jednal s investorem polyfunkčního domu, normálně jsem tam zašel, od pracovníků jsem si zjistil jméno a telefon, pán byl velice vstřícný, říkal mi že nechce žádné problémy, moji záležitost vyřešil k mé spokojenosti, domnívám se, že je to lepší přístup, než posílat udání, nebo propichovat gumy u auta, takže se při objahování vašich názorů také můžete zamyslet, co kdyby to tak dělali všichni, to by taky pan Plaňanský nemusel dělat nic jiného, než řešit vztahy mezi spolubydlícími v chýni
líbil se mi přístup pana Jáchyma, snad to byl on, nechce se mi to hledat, než zavolal policii, tak k těm lidem co dělali bordel nejprve zašel a požádal je, aby se utišili, že je už večer, teprve když se osoba s ruským přízvukem zachovala neomaleně, tak to řešil jiným způsobem, to uzávám

ad2, netvrdím o demokracii opak, ani jsem nepsal nic o spokojenosti všech stran,
psal jsem, že v demokracii mohou vyjádřit lidé svobodně svůj názor, vy váš, já můj

ad3 paní Ivet by musela napsat konkrétně co měly děti za problém se štěnětem paní Gavriely, informace:"Nechci malovat certa na zed, ale uz se ke me doneslo, ze Guru neni tak krotky a lasky plnny jak se zda. Uz probehla nejaka potycka s detmi....pry se nic vazneho nestalo, ale zatim" je dost obecná, těžko říci, zda Guru nějaké dítě napadl, kousl, nebo snad povalil, nebo si chtěl hrát, zaštěkal,nechci opravdu spekulovat

váš příspěvek: "o potulne psy sa zo zakona mozu postarat aj MS" jsem si vyložil jako že schvalujete odstřel psa mysliveckým združením v ulici Příčná, takto to alespoň navazovalo na tu diskuzi, tímto se vám tedy veřejně omlouvám, pokud jste myslel potulující psy v myslivecké honitbě, ale potom nechápu jak to souvisí se štěnětem paní Gavriely, budu tedy zasnívat ďalej...
další váš příspěvek: "Az ten pes narazi na niekoho kto ma panicky strach a nosi pri sebe plyn proti psom tak si ho majitel jedneho krasneho dna povezie k veterinarovi na utratenie." mě zase uvedl v omyl, že nemáte rád psy, tímto se vám tedy veřejně omlouvám podruhé

nemíním s vámi polemizovat o tom, zda kludně psa odpravíte holými rukami, klidně vám to budu věřit a nic to se mnou nedělá, psa nemám, ani si ho neplánuji pořizovat, takže s mým psem problém nikdy mít nebudete

Mydlan

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od Mydlan » 21 čer 2011, 11:14

heledte k tomu pejskovi paní Gavriely, stalo se mi, že jsme byli na procházce s prckem
a pes s ek nám prostě jen přidal, skákal na mě a prostě s náma chodil a nemohli jsme se
ho zbavit, šel s námi až domů, kde jsme se před ním zamkli na zahradě, měl jsem špinavé kalhoty
a malej kvůli němu brečel, pes si lítal o silnici jak chtěl a byl celej od bláta, říkáte štěně, je jedno jak je
starý, spíš jak je velký, je to velký pes, bez jakékoli výchovy a pobíhá tu jak se mu zlíbí, historicky zpět
jsem to tu nečetl, ale rozhodně tohle není O.K.

Mydlan

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od Mydlan » 21 čer 2011, 11:27

tak jsem si tu historicky přečetl příspěvek od Vejvonavej

osobně mi vadí, že píšeš, že posílám na obecní úřad udání na sousedy,
psal jsem tam žádost o vyjádření ke stavu vody, když jsem se dozvěděl z fora, že je zdraví škodlivá,
žádost o to aby zajistili posekání zaplevelených pozemků, protože mi to lítá do zahrady a sere mě to,
a pak jsem posílál na obec+hygienu žádost o odstranění hromady opuky, ze který mi dva roky lítal prach
do domu, když si borci postavili jeřáb a v noci mi rameno jezdilo nad domem a vrzalo mi do oken, tak jsem jim
volal, ať si to dají do prdele, volal jsem majitelce a ne na obec

pro příště si nech ty blbý keci ty debile Vejvonavej a neser se do mě a přestań si mě všímat, nejsem žádnej udavač, ale hájim svoje práva, jako každej

vejvonavej
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2010, 13:28

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od vejvonavej » 21 čer 2011, 13:23

Mydlan píše:tak jsem si tu historicky přečetl příspěvek od Vejvonavej

osobně mi vadí, že píšeš, že posílám na obecní úřad udání na sousedy,
psal jsem tam žádost o vyjádření ke stavu vody, když jsem se dozvěděl z fora, že je zdraví škodlivá,
žádost o to aby zajistili posekání zaplevelených pozemků, protože mi to lítá do zahrady a sere mě to,
a pak jsem posílál na obec+hygienu žádost o odstranění hromady opuky, ze který mi dva roky lítal prach
do domu, když si borci postavili jeřáb a v noci mi rameno jezdilo nad domem a vrzalo mi do oken, tak jsem jim
volal, ať si to dají do prdele, volal jsem majitelce a ne na obec

pro příště si nech ty blbý keci ty debile Vejvonavej a neser se do mě a přestań si mě všímat, nejsem žádnej udavač, ale hájim svoje práva, jako každej
no z úrovně tvého psaní si o tobě udělá obrázek určitě každý sám, došli ti argumenty, tak budeš sprostě nadávat?
a že patříš mezi největší prudiče tady na Hájích, to je bez diskuze :D stačí si přečíst tvoje příspěvky, ten z dneška třeba :trávník není trávník, kolotoč je moc blízko, klouzačka moc velká......
najdi mi tu pasáž, kde jsem o tobě napsal, že jseš udavač??????, psal jsem to obecně, ale možná se ještě nějaké potrefené husy ozvou :D
jo a kecy jsou s tvrdým y na konci....

Mydlan

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od Mydlan » 21 čer 2011, 15:12

Nech mne na pokoji ano? Buď tak laskav a nevšímej si mě.
Každopádně toto vlákno mělo sloužit jako podněty pro SDK, typu tady prosíme opravit
díru, tady by se šikla dopravní značka, apod....tak jsem to bral, a tak jsem sem psal, než
jsi tu začal rozvíjet něco, co nikoho nezajímá. Každopádně když jsem přijel z dovolené, všiml
jsem si, že dole na konci ulice Ke skále jsou zazáplatované konečně ty dvě díry, tak SUPER.

Děkuji

martina.no
Příspěvky: 121
Registrován: 14 pro 2006, 22:04
Bydliště: Borová 307

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od martina.no » 22 čer 2011, 11:56

Mydlan píše:tak jsem si tu historicky přečetl příspěvek od Vejvonavej

osobně mi vadí, že píšeš, že posílám na obecní úřad udání na sousedy,
psal jsem tam žádost o vyjádření ke stavu vody, když jsem se dozvěděl z fora, že je zdraví škodlivá,
žádost o to aby zajistili posekání zaplevelených pozemků, protože mi to lítá do zahrady a sere mě to,
a pak jsem posílál na obec+hygienu žádost o odstranění hromady opuky, ze který mi dva roky lítal prach
do domu, když si borci postavili jeřáb a v noci mi rameno jezdilo nad domem a vrzalo mi do oken, tak jsem jim
volal, ať si to dají do prdele, volal jsem majitelce a ne na obec

pro příště si nech ty blbý keci ty debile Vejvonavej a neser se do mě a přestań si mě všímat, nejsem žádnej udavač, ale hájim svoje práva, jako každej
Dobry den, chapu, ze jste se spoustou veci u nas v obci nespokojeny, ze Vas nastve, kdyz nekdo napise negativni hodnoceni, ktere se zda, ze je zacilene primo na Vas, ale mohl byste se prosim pro priste zdrzet podobnych vyrazu?! Budu Vam za to vdecna a doufam, ze ne jen ja. Timto bych chtela apalovat i na ostatni uzivatele fora, aby predtim, nez neco odeslou do dikuze, aby zvazili, jestli sprosta slova jsou to, co nutne musi byt v prispevku napsane.
Dekuji Vam za snahu.
Martina

languageguard
Příspěvky: 89
Registrován: 23 črc 2009, 10:33

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od languageguard » 22 čer 2011, 12:08

martina.no píše:
Mydlan píše:tak jsem si tu historicky přečetl příspěvek od Vejvonavej

osobně mi vadí, že píšeš, že posílám na obecní úřad udání na sousedy,
psal jsem tam žádost o vyjádření ke stavu vody, když jsem se dozvěděl z fora, že je zdraví škodlivá,
žádost o to aby zajistili posekání zaplevelených pozemků, protože mi to lítá do zahrady a sere mě to,
a pak jsem posílál na obec+hygienu žádost o odstranění hromady opuky, ze který mi dva roky lítal prach
do domu, když si borci postavili jeřáb a v noci mi rameno jezdilo nad domem a vrzalo mi do oken, tak jsem jim
volal, ať si to dají do prdele, volal jsem majitelce a ne na obec

pro příště si nech ty blbý keci ty debile Vejvonavej a neser se do mě a přestań si mě všímat, nejsem žádnej udavač, ale hájim svoje práva, jako každej
Dobry den, chapu, ze jste se spoustou veci u nas v obci nespokojeny, ze Vas nastve, kdyz nekdo napise negativni hodnoceni, ktere se zda, ze je zacilene primo na Vas, ale mohl byste se prosim pro priste zdrzet podobnych vyrazu?! Budu Vam za to vdecna a doufam, ze ne jen ja. Timto bych chtela apalovat i na ostatni uzivatele fora, aby predtim, nez neco odeslou do dikuze, aby zvazili, jestli sprosta slova jsou to, co nutne musi byt v prispevku napsane.
Dekuji Vam za snahu.
Martina
:clap:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů