Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Máte nápad, připomínku, dotaz k chodu obce?
FauBe
Příspěvky: 65
Registrován: 07 čer 2006, 12:43
Bydliště: U Dráhy 315, Chýně

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od FauBe » 22 čer 2011, 12:24

Doufám, že v Hostivici mají taky nějakou SDK, která koná, a pokud ne, tak by jim měl někdo tento vzkaz předat.
Novostavby nad Šanderou asi začínají být osidlovány, už jsem viděl po silnici přes chrášťanskou skládku špacírovat babičku s vnučkou za ruku, tatínka na procházce s kočárkem, joggujícího mladíka a naposledy paní s dvěma narvanými nákupními taškami.
Že ti chudáci, co si tam koupili bydlení, jsou jak trosečníci na pustém ostrově a žádnou bezpečnou komunikaci do Chýně ani Hostivice nemají, natož zastávku autobusu, sice není starost Chejňáků, ale apeluji na všechny řidiče, aby v těch místech dali majzla, teď už se tam kromě neosvělených nalitých bicyklistů vyskytují i bezstarostní chodci.

Mydlan

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od Mydlan » 22 čer 2011, 20:52

kdo jel dneska při tom chrstáku kolem půl osmé nahoru ulicí Ke skále, asi viděl tu potopu a kudy to teče,
strouhy podél silnice by bylo třeba protáhnout pro lepší odtok vody, potom hlavně v zimě to zůstává i na
silnici a dělá se ledovka a trhá to asfalt, asi se toho nedočkáme, ale je to jen pozitivní podnět :D

Uživatelský avatar
kubajs
Příspěvky: 710
Registrován: 01 pro 2006, 10:06
Bydliště: Králův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od kubajs » 23 čer 2011, 09:14

Jasný, já jsem viděl včera velmi dobře, kudy to teče. Do bot a lehce i za krk ;).
Hodil by se tam po pravé straně směrem nahoru odvodňovací kanál po celé délce kopce, ale relativně hluboký, neb protisvah je prudký. V ideálním případě mezi odvodňovací kanál a silnici vložit i vysoký obrubník.

Mydlan

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od Mydlan » 23 čer 2011, 15:25

Sice to není námět, ale jde o důležité novinky z obecního úřadu

Změna dopravního režimu ve vybraných částech obce Chýně

Upozorňujeme občany, že v druhé půlce měsíce července 2011 dojde z důvodů rozšíření parkovacích možností v lokalitách Kamenice a Háje u vybraných ulic ke změně dopravního režimu.

Jedná se o tyto změny :
HÁJE:
Souběžná ulice – bude nově jednosměrná od křižovatky Souběžná-Točivá-Krátká směrem k ulici Příčná.
Točivá ulice – bude nově jednosměrná od křižovatky Příčná-Točivá směrem ke křižovatce ulic Točivá-U Dráhy.
Zjednosměrněním Točivé ulice zde bude nově i možnost parkování.

KAMENICE:

Javorová ulice – bude nově jednosměrná od křižovatkyJavorová-Borová směrem k ulici Buková.

Jedlová ulice – bude nově jednosměrná od křižovatky Jedlová-Buková směrem k ulici Borová.

Smrková ulice – bude nově jednosměrná od křižovatky Borová-Smrková směrem k ulici Buková.

Buková ulice – bude nově jednosměrná v úseku od křižovatky Smrková-Buková směrem ke křižovatce ulic Buková -Jedlová.

Zjednosměrněním části Bukové ulice zde bude nově i možnost parkování.

Obecní úřad Chýně

tomasek
Příspěvky: 25
Registrován: 23 zář 2010, 13:11

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od tomasek » 23 čer 2011, 17:24

martina.no píše:
Mydlan píše:

Dobry den, chapu, ze jste se spoustou veci u nas v obci nespokojeny, ze Vas nastve, kdyz nekdo napise negativni hodnoceni, ktere se zda, ze je zacilene primo na Vas, ale mohl byste se prosim pro priste zdrzet podobnych vyrazu?! Budu Vam za to vdecna a doufam, ze ne jen ja. Timto bych chtela apalovat i na ostatni uzivatele fora, aby predtim, nez neco odeslou do dikuze, aby zvazili, jestli sprosta slova jsou to, co nutne musi byt v prispevku napsane.
Dekuji Vam za snahu.
Martina
S timto se take ztotoznuji, oznacit nekoho za debila mi prijde uz dost, admin taky zamykal vlakna kvuli min hrubym urazkam, dale by si mohli nekteri uzivatele odpustit ty reci o tom, jak nekomu rozbijou hubu a pod.chapu ze si obcas nekdo potrebuje vylit zlost a zvednout sebevedomi, ale je to za hranici slusnosti

tomasek
Příspěvky: 25
Registrován: 23 zář 2010, 13:11

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od tomasek » 23 čer 2011, 17:27

Mydlan píše:Sice to není námět, ale jde o důležité novinky z obecního úřadu

Změna dopravního režimu ve vybraných částech obce Chýně

Upozorňujeme občany, že v druhé půlce měsíce července 2011 dojde z důvodů rozšíření parkovacích možností v lokalitách Kamenice a Háje u vybraných ulic ke změně dopravního režimu.

Jedná se o tyto změny :
HÁJE:
Souběžná ulice – bude nově jednosměrná od křižovatky Souběžná-Točivá-Krátká směrem k ulici Příčná.
Točivá ulice – bude nově jednosměrná od křižovatky Příčná-Točivá směrem ke křižovatce ulic Točivá-U Dráhy.
Zjednosměrněním Točivé ulice zde bude nově i možnost parkování.

KAMENICE:

Javorová ulice – bude nově jednosměrná od křižovatkyJavorová-Borová směrem k ulici Buková.

Jedlová ulice – bude nově jednosměrná od křižovatky Jedlová-Buková směrem k ulici Borová.

Smrková ulice – bude nově jednosměrná od křižovatky Borová-Smrková směrem k ulici Buková.

Buková ulice – bude nově jednosměrná v úseku od křižovatky Smrková-Buková směrem ke křižovatce ulic Buková -Jedlová.

Zjednosměrněním části Bukové ulice zde bude nově i možnost parkování.

Obecní úřad Chýně
vcera tady poucujete, ze tohle vlakno ma slouzit k podnetum a dneska sem povesite informaci, ktera visi na strankach obce a kterou uz Srnecek vcera povesil do vlakna kam patri, tedy do dopravnich predpisu

Uživatelský avatar
Vasek
Příspěvky: 117
Registrován: 23 lis 2007, 21:48
Bydliště: Krátká

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od Vasek » 24 čer 2011, 15:19

tomasek píše: vcera tady poucujete, ze tohle vlakno ma slouzit k podnetum a dneska sem povesite informaci, ktera visi na strankach obce a kterou uz Srnecek vcera povesil do vlakna kam patri, tedy do dopravnich predpisu
Na Srnove vlakne to sice je, ale odtud me zase Ondra Fingerhut navrhuje abych ten dotaz vznesl na SDK.
Takze prosim SDK aby nam odpovedeli na http://www.forum-chyne.cz/post17638.html. Myslim ze je nas tam vic kteri tomu nerozumime. Dik!

vejvonavej
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2010, 13:28

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od vejvonavej » 24 čer 2011, 15:35

Vasek píše:
tomasek píše: vcera tady poucujete, ze tohle vlakno ma slouzit k podnetum a dneska sem povesite informaci, ktera visi na strankach obce a kterou uz Srnecek vcera povesil do vlakna kam patri, tedy do dopravnich predpisu
Na Srnove vlakne to sice je, ale odtud me zase Ondra Fingerhut navrhuje abych ten dotaz vznesl na SDK.
Takze prosim SDK aby nam odpovedeli na http://www.forum-chyne.cz/post17638.html. Myslim ze je nas tam vic kteri tomu nerozumime. Dik!
no to je v pořádku, však vy dáváte podnět SDK k objasnění, (nechci mluvit za Tomaska, ale asi to myslel tak, že pokud to někomu vadí a sám to dělá, mě to teda vůbec nevadí, pokud se někdo odchyluje od tématu, je to diskuze) také se připojuji k žádosti o vysvětlení těch (pro mě nesmyslných) úprav dopravních předpisů

Uživatelský avatar
Ondřej Fingerhut
Příspěvky: 228
Registrován: 19 dub 2007, 10:37
Bydliště: Háje, Točivá ul.

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od Ondřej Fingerhut » 24 čer 2011, 16:58

Vasek píše:
tomasek píše: vcera tady poucujete, ze tohle vlakno ma slouzit k podnetum a dneska sem povesite informaci, ktera visi na strankach obce a kterou uz Srnecek vcera povesil do vlakna kam patri, tedy do dopravnich predpisu
Na Srnove vlakne to sice je, ale odtud me zase Ondra Fingerhut navrhuje abych ten dotaz vznesl na SDK.
Takze prosim SDK aby nam odpovedeli na http://www.forum-chyne.cz/post17638.html. Myslim ze je nas tam vic kteri tomu nerozumime. Dik!
Také se připojuji, stačí mi vysvětlit to obrácenou Souběžnou (ideálně kdo to vymyslel, proč, kolik lidí to prosadilo a kolik z nich bydlí v oblasti, kde se jich změna dotkne) děkuji
Ondřej Fingerhut

tomasek
Příspěvky: 25
Registrován: 23 zář 2010, 13:11

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od tomasek » 24 čer 2011, 19:45

vejvonavej píše:
Vasek píše:
tomasek píše: vcera tady poucujete, ze tohle vlakno ma slouzit k podnetum a dneska sem povesite informaci, ktera visi na strankach obce a kterou uz Srnecek vcera povesil do vlakna kam patri, tedy do dopravnich predpisu
(nechci mluvit za Tomaska, ale asi to myslel tak, že pokud to někomu vadí a sám to dělá, mě to teda vůbec nevadí, pokud se někdo odchyluje od tématu, je to diskuze)
jo tak nejak priblizne jsem to myslel

já prosim o vysvetleni vsech zmen v dopravnim znaceni na hajich, nerozumim duvodum ani v jedne, prece neni mozne, pokud to nekdo z SDK neobhaji, aby takova (prinejmensim nechytra)zmena prosla

Mydlan

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od Mydlan » 20 zář 2011, 14:41

Tak máme novej asfalt a zaplaťpámbu za něj :D , naproti Berger betonu parádně odvodnili silnici
jak po obou stranách vybrali ty příkopy, jestli to takhle silničáři nechají jako finální podobu, nebylo by od
věci tam poslat na půl dne obecního zaměstnance s hrabičkama aby to uhrabal do hezčí podoby a naházel
nějaké travní parkové zrní, na jaře už by to mohlo vypadat pěkně :)

Mydlan

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od Mydlan » 27 říj 2011, 12:16

Všiml jsem si, že v Točivé jsou již nové značky a první polovina ulice je již zjednosměrněná.

luky
Příspěvky: 174
Registrován: 11 čer 2008, 09:31

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od luky » 27 říj 2011, 14:37

Mydlan píše:Všiml jsem si, že v Točivé jsou již nové značky a první polovina ulice je již zjednosměrněná.
No jo o nás bez nás....
Přišlo by mě přinejmenším slušné o této změně občany informovat. Jaká další překvapení nám obec ještě připraví?

Mydlan

Re: Podněty a dotazy od obyvatel pro SDK

Příspěvek od Mydlan » 27 říj 2011, 19:09

zadna novinka to neni, je to v pohode, uz se to vseobecne resilo a sla offi info z uradu, jen se asi cekalo, az se to proste prosype tou veskerou byrokracii, je to v pohode, spis me nadzvedava to parkovani pri vjezdu do Tocive, neni tam videt, stoji se tam v krizovatce vlevo i v pravo

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů