Dům č.8, lokalita Háje

Háje, Kamenice, Kaliště, Vyhlídka, Slunečné údolí, Bemett, Nová Chýně... Jak se nám tu bydli?
Odpovědět
Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 07 lis 2006, 08:51

No já si tam pokladala svoji podlahu a nevedela jsem jestli nebudou argumentovat tim, že to nosazovali oni..kazdopadne me tech 20min. nezabiolo a aspon jsem objevila zavady, ktere mi jeste predelaji....

illa

Příspěvek od illa » 07 lis 2006, 09:05

-cs- píše:
Luicie Bilkova píše:Ahoj, já tam vcera byla trochu pouklidit a reklamovat asi tri veci..
Pouklidit ?? Toto snad nie je tvoja povinnost. Preberas cisty byt.
Náš byt byl při předání pěkně špinavý. Sice ho čistili, ale jen "z nejhoršího", všudypřítomný prach tam zůstal. Další prach přibyl, když jsme dělali dlaždičky v kuchyni a pak i při samotné kuchyni, takže nám nezbylo nic jiného než si to vygruntovat sami.

Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 07 lis 2006, 09:07

Já si myslim, že to tak přesně bude- že oni to jako na hrubo vymetou a zbytek pekne hard a jedem sami :D ale co- vzdyt je to konecene ten nas bytecek tak uklizet v nem mi ZATIM bude delat radost....

Uživatelský avatar
irwinka
Příspěvky: 226
Registrován: 02 říj 2006, 13:28
Bydliště: na Chýni už jen vzpomínám..

Příspěvek od irwinka » 07 lis 2006, 10:38

Luicie Bilkova píše:Já si myslim, že to tak přesně bude- že oni to jako na hrubo vymetou a zbytek pekne hard a jedem sami :D ale co- vzdyt je to konecene ten nas bytecek tak uklizet v nem mi ZATIM bude delat radost....
Tak tak, opravdu Vam neuklidi. Mi jsme si museli nechat odborne vycistit koberce samponem, kolik v nich bylo spiny. Holt delnici chodi po bytech v botech, ze :( Nejhorsi byla u nas doma koupelna, tu sem gruntovala snad 2 hodiny. Na vsech obkladech zustala zaschla sparovaci hmota a to fakt vubec neslo dolu...

Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 07 lis 2006, 10:45

Chcete slyšet něco o šikovnosti dělníku??Mám rohovou vanu RosaII se sprchovou zástenou a oni mi tu zastenu namontovali tak, že nejde přes baterie otevrit...nechapu na co pri te praci mysli... a taky mi nenamontovali do koupelny dva vypinace-na svetlo +na vetrak, ale soupli mi to do jednoho. Jejich ospravedlnujici argument byl , že jim ty dvojite vypinace dosly... :roll:

MIr

Příspěvek od MIr » 07 lis 2006, 11:39

tak reklamovat, předělat, ohánět se specifikací. Voni to nakonec udělaj, jak maj

Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 07 lis 2006, 11:41

jo jo to nastesti jo- jsou velmi mili a aochotni. Zvlaste ten pan co zatupuje Ktrlu- hned tam bezel a zacal to vymenovat sam...tak snad to klapne. Nevite neco konkretnejsiho ohledne datumu predavani?

Uživatelský avatar
Dádule
Příspěvky: 725
Registrován: 12 kvě 2006, 18:03
Bydliště: dum c. 10, U Dráhy 325
Kontaktovat uživatele:

uklid prebiraneho bytu

Příspěvek od Dádule » 07 lis 2006, 12:12

Luicie Bilkova píše:Já si myslim, že to tak přesně bude- že oni to jako na hrubo vymetou a zbytek pekne hard a jedem sami :D ale co- vzdyt je to konecene ten nas bytecek tak uklizet v nem mi ZATIM bude delat radost....
Ahoj. No my s tim nemeli sebemensi problem. Koberce byly ciste, stacilo jen vyluxovat. Co se tyce koupelny, tam nemuzu mluvit, neb delali delnici myho taty a ti po sobe uklizi. Stacilo jenom setrit prach nebo barvu kdyz tapetovali. Kuchynari si po sobe uklidili, pod sebe dali folie, takze cely obyvak byl cisty. Kuchyn stacilo jenom zase jenom omyt. A musim rict, ze "svuj" byt se uklizi opravdu s radosti. Dokonce mi prijde, ze je toho uklidu i min nez v garsonce :lol:

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: uklid prebiraneho bytu

Příspěvek od kryglik » 07 lis 2006, 12:41

Dádule píše: Dokonce mi prijde, ze je toho uklidu i min nez v garsonce :lol:
Tak to mi teda neprijde :-)

MIr

Dádule a Kryglík

Příspěvek od MIr » 07 lis 2006, 13:02

:lol:

Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 07 lis 2006, 13:08

A co ta predavka bytu- uz sjte s pí Lampířovou nějak domluveni???? :?:

Uživatelský avatar
Bara
Příspěvky: 36
Registrován: 15 zář 2006, 17:46
Bydliště: U Dráhy

Příspěvek od Bara » 07 lis 2006, 18:14

V mailu jsme od p. Lampířové měli informaci,
že po kolaudaci se nám ozve paní Střílková
(příp. můžeme volat i my jí), kdy si byt předáme.

Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 07 lis 2006, 18:15

No já tedy jeste počkam do čt. a když mi žadný mail neprijde, tak L. zavolam.. a po kolaudaci se tam uz muze hned bydlet, je to tak...?

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 07 lis 2006, 18:49

Luicie Bilkova píše:No já tedy jeste počkam do čt. a když mi žadný mail neprijde, tak L. zavolam.. a po kolaudaci se tam uz muze hned bydlet, je to tak...?
Budu se opakovat:
ad bydleni po kolaudaci) http://forum.chyne.info/viewtopic.php?p=1621#1621

ad kontakty) http://forum.chyne.info/viewtopic.php?p=549#549

Rozhodne bych volal uz ted, domluvil to a mas klid :-)

Uživatelský avatar
-cs-
Příspěvky: 594
Registrován: 04 zář 2006, 20:48
Bydliště: Dom c.6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -cs- » 09 lis 2006, 08:10

irwinka píše:
Luicie Bilkova píše:Já si myslim, že to tak přesně bude- že oni to jako na hrubo vymetou a zbytek pekne hard a jedem sami :D ale co- vzdyt je to konecene ten nas bytecek tak uklizet v nem mi ZATIM bude delat radost....
Tak tak, opravdu Vam neuklidi. Mi jsme si museli nechat odborne vycistit koberce samponem, kolik v nich bylo spiny. Holt delnici chodi po bytech v botech, ze :( Nejhorsi byla u nas doma koupelna, tu sem gruntovala snad 2 hodiny. Na vsech obkladech zustala zaschla sparovaci hmota a to fakt vubec neslo dolu...
Na preberanie bytu si najimam tretiu osobu (profesionala) a cistota je jedna z beznych podmienok prebratia. Kamarat to tak urobil tiez a take veci ako stierkova hmota na kachlickach a podobne su neakceptovatelne a aj drobne fliacky na oknach museli vycistit.

Toto by si v nemecku nedovolili ale tu im to prechadza pretoze im to dovolite.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů