Dům č.8, lokalita Háje

Háje, Kamenice, Kaliště, Vyhlídka, Slunečné údolí, Bemett, Nová Chýně... Jak se nám tu bydli?
Odpovědět
MIr

Příspěvek od MIr » 14 lis 2006, 13:01

Já jsem teď volala L. Když se kasala, že voni nás nebrzdí, že se můžeme stěhovat třeba v pondělí, až podepíšeme smlouvu (!!!!), tak jsem se ptala, kdy nám hodlají teda poslat např. tu fakturu, kdy nám hodlají poslat definitivní návrh smlouvy, kterou máme podepsat. Prej to všechno do neděle příde, tak to jsem teda zvědavá. Vsadím se, že ne. Ir
Naposledy upravil(a) MIr dne 15 lis 2006, 09:06, celkem upraveno 1 x.

MIr

Příspěvek od MIr » 14 lis 2006, 13:42

Taky jsem se ptala, proč nám to neřekli dřív, ale až v den kolaudace, že odteď postupujou tímhle způsobem, když předtím nám říkali, že se bude postupovat jinak.

Odpověď: Prý nás nebrzdí, nabyde to právní moci v pondělí a že v pondělí můžeme podepsat smlouvu a můžeme bydlet.

Když nás tedy nebrzdí, proč nemáme definitivní návrh smlouvy už před kolaudací?
Naposledy upravil(a) MIr dne 20 lis 2006, 13:34, celkem upraveno 2 x.

Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 14 lis 2006, 13:44

DES!!!! :roll: :twisted:

Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 15 lis 2006, 10:29

Halo halo - nevíte jak dopadla včera ta klaudace?? Já namela ani sílu tam zavolat.... :cry:

MIr

kolaudace

Příspěvek od MIr » 15 lis 2006, 10:32

Prý zkolaudováno. Michal

Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 20 lis 2006, 11:01

Ahojte, domluvili jste se nekdo uz na predani?

MIr

Příspěvek od MIr » 20 lis 2006, 11:09

My jsme zatím nedostali ani tu smlouvu, kterou nám L. slíbila do neděle. Takže se nemáme na čem domlouvat. Jsme závislí na tom, jak se jim uráčí.

Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 20 lis 2006, 11:13

oki já byla od ut do dnes mimo ČR a nikdo mi nevolal a samo nic neposlal, takže jsem se chtela zeptat, zda-li se neco pohnulo. No vidim že nic :?

Uživatelský avatar
Bara
Příspěvky: 36
Registrován: 15 zář 2006, 17:46
Bydliště: U Dráhy

Příspěvek od Bara » 20 lis 2006, 13:17

I když jsem nejdřív byla optimista a těšila se na stejný
"fofr" s předáváním, jaký byl u sousedů, má drahá polovička
zachovala chladnou hlavu, že to tak slavné určitě nebude,
že s námi něco začnou řešit až kolaudace nabude právní moci...
Takže když nám do víkendu nikdo nevolal, je bohužel jasné,
že si ještě počkáme :(
Naposledy upravil(a) Bara dne 20 lis 2006, 13:21, celkem upraveno 1 x.

Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 20 lis 2006, 13:19

Tak tak... :( doufam, že se mi nekdo ozve- nejak me presla sila jim porad volat a uhanet...

Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 21 lis 2006, 16:34

Tak dnes mi přišla faktura se splatností 14 dnu k úhradě poslední částky, což me docela naštvalo. Dle smlouvy o smlouve budoucí mohu tuto částku uradit až po podpisu kupní smlouvy(nemluve o jejich predložení návrhu vkladu teto smlouvy do katastru nemov.), kterou jsem ovšem jeste neobdržela!!!!!!????Jsem blazen ja a neco mi nedochazi, nebo je chyba někde jinde?? :?:
PLS o radu

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 21 lis 2006, 16:57

Luicie Bilkova píše:Tak dnes mi přišla faktura se splatností 14 dnu k úhradě poslední částky, což me docela naštvalo. Dle smlouvy o smlouve budoucí mohu tuto částku uradit až po podpisu kupní smlouvy(nemluve o jejich predložení návrhu vkladu teto smlouvy do katastru nemov.), kterou jsem ovšem jeste neobdržela!!!!!!????Jsem blazen ja a neco mi nedochazi, nebo je chyba někde jinde?? :?:
PLS o radu
Delaji to bezne. Pokazde. I nam. A dostat z nich, ze zaplaceni po dobe splatnosti neni problem je beh na nekolik mesicu a nervu.

MIr

Příspěvek od MIr » 21 lis 2006, 17:03

Oni to ví, že jim to banka neproplatí, dokud nedodají všechno, co mají. Splatnosti na fakturách nastavují automaticky, faktury zřejmě vystavují nárazově, když mají čas, a jednotlivé činnosti zřejmě příliš nekoordinují. Toť mé dojmy.

Nějaké dovolení zaplatit po době splatnosti z nich není třeba vymáhat, pokud nedodali všechny doklady nutné podle úvěrové smlouvy k uvolnění částky z vašeho úvěrového účtu. Toť můj úsudek a dosavadní zkušenost.

illa

Příspěvek od illa » 23 lis 2006, 15:16

MIr píše:Oni to ví, že jim to banka neproplatí, dokud nedodají všechno, co mají. Splatnosti na fakturách nastavují automaticky, faktury zřejmě vystavují nárazově, když mají čas, a jednotlivé činnosti zřejmě příliš nekoordinují. Toť mé dojmy.

Nějaké dovolení zaplatit po době splatnosti z nich není třeba vymáhat, pokud nedodali všechny doklady nutné podle úvěrové smlouvy k uvolnění částky z vašeho úvěrového účtu. Toť můj úsudek a dosavadní zkušenost.
Souhlasím. Ve smlouvě jsou přesně napsané podmínky, co všechno musí dodat, jinak banka peníze nevydá. Faktura mezi ně nepatří, takže žádný strach. Já jsem šla do banky žádat o výplatu poslední části hypotéky ten den, co mi pí Lampírová dala všechny papíry a v ten den byla již faktura po splatnosti. V bance na to mají několik dní než to pošlou, takže to rozhodně dostali až po splatnosti a neměli jsme s tím sebemenší problém...

Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 04 pro 2006, 11:19

Ahooj sousedi- neco nvho- uz bydlite???

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 23 hostů