fy Oxes a lokalita Haje

Háje, Kamenice, Kaliště, Vyhlídka, Slunečné údolí, Bemett, Nová Chýně... Jak se nám tu bydli?
Odpovědět
vikue
Příspěvky: 53
Registrován: 18 črc 2006, 07:35
Bydliště: U Dráhy 324

Příspěvek od vikue » 18 črc 2006, 08:10

Zdravíme všechny sousedy,
v neděli jsme byli v jedenáctce a pokroky jsou očividné. Dle pana Žikmunda je prý již za 2 týdny možné si nechat udělat kuchyň, nebo si do bytu dávat již nějaké věci. Ve dvanáctce prý snad již někdo přebývá!!
No a do konce srpna by dle pana Žikmunda mělo být i po kolaudaci.
Tak nám to snad vyjde, co myslíte?!

Uživatelský avatar
ibert
Příspěvky: 128
Registrován: 06 čer 2006, 12:08
Bydliště: u drahy 323 / dum12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ibert » 18 črc 2006, 08:39

vikue píše:Zdravíme všechny sousedy,
v neděli jsme byli v jedenáctce a pokroky jsou očividné. Dle pana Žikmunda je prý již za 2 týdny možné si nechat udělat kuchyň, nebo si do bytu dávat již nějaké věci. Ve dvanáctce prý snad již někdo přebývá!!
No a do konce srpna by dle pana Žikmunda mělo být i po kolaudaci.
Tak nám to snad vyjde, co myslíte?!
Zdravim suseda,
my taky mame takove info do konce srpna by mela jit 13 az 11ka..

Mm
Příspěvky: 30
Registrován: 11 kvě 2006, 13:40
Bydliště: Chýně - dům 11

Příspěvek od Mm » 18 črc 2006, 08:52

ibert píše:
vikue píše:Zdravíme všechny sousedy,
v neděli jsme byli v jedenáctce a pokroky jsou očividné. Dle pana Žikmunda je prý již za 2 týdny možné si nechat udělat kuchyň, nebo si do bytu dávat již nějaké věci. Ve dvanáctce prý snad již někdo přebývá!!
No a do konce srpna by dle pana Žikmunda mělo být i po kolaudaci.
Tak nám to snad vyjde, co myslíte?!
Zdravim suseda,
my taky mame takove info do konce srpna by mela jit 13 az 11ka..
Proc az do konce srpna? Ja jsem mela info od pi Lampirove, ze by se to snad melo stihnout do konce cervence pripadne do poloviny srpna.. anebo zase dalsi prodleva? Vzdyt byty by uz mely byt hotovy a zustava jen obarvit domy, parkovaci stani a chodnik. Pry zitra ma prijet nejaka posila, tak by to znova mohli urychlit.

Uživatelský avatar
ibert
Příspěvky: 128
Registrován: 06 čer 2006, 12:08
Bydliště: u drahy 323 / dum12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ibert » 18 črc 2006, 08:58

Mm píše:
ibert píše:
vikue píše:Zdravíme všechny sousedy,
v neděli jsme byli v jedenáctce a pokroky jsou očividné. Dle pana Žikmunda je prý již za 2 týdny možné si nechat udělat kuchyň, nebo si do bytu dávat již nějaké věci. Ve dvanáctce prý snad již někdo přebývá!!
No a do konce srpna by dle pana Žikmunda mělo být i po kolaudaci.
Tak nám to snad vyjde, co myslíte?!
Zdravim suseda,
my taky mame takove info do konce srpna by mela jit 13 az 11ka..
Proc az do konce srpna? Ja jsem mela info od pi Lampirove, ze by se to snad melo stihnout do konce cervence pripadne do poloviny srpna.. anebo zase dalsi prodleva? Vzdyt byty by uz mely byt hotovy a zustava jen obarvit domy, parkovaci stani a chodnik. Pry zitra ma prijet nejaka posila, tak by to znova mohli urychlit.
Ja nevim, mam takove posledni informace...ale mozna se to stale meni, 12ka uz mela byt po pracich a este se stale v ni dela neco...11ka se finisuje ale myslim ze do konce cervence se to nestiha, ...a kdyz vidim jak se delalo leseni na 13ke pred tydnem a este se nebarvi...no uvidime

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 18 črc 2006, 09:06

Mm píše: Proc az do konce srpna? Ja jsem mela info od pi Lampirove, ze by se to snad melo stihnout do konce cervence pripadne do poloviny srpna.. anebo zase dalsi prodleva? Vzdyt byty by uz mely byt hotovy a zustava jen obarvit domy, parkovaci stani a chodnik. Pry zitra ma prijet nejaka posila, tak by to znova mohli urychlit.
Do konce cervence se to bude predavat RDR->Oxes ... Ale informace co mame my nehovori o 13-11 ale o kompletu, tj po 9ku. Jak a kdy bude pak kolaudace je vec druha...

Mm
Příspěvky: 30
Registrován: 11 kvě 2006, 13:40
Bydliště: Chýně - dům 11

Příspěvek od Mm » 18 črc 2006, 09:09

[/quote]

Proc az do konce srpna? Ja jsem mela info od pi Lampirove, ze by se to snad melo stihnout do konce cervence pripadne do poloviny srpna.. anebo zase dalsi prodleva? Vzdyt byty by uz mely byt hotovy a zustava jen obarvit domy, parkovaci stani a chodnik. Pry zitra ma prijet nejaka posila, tak by to znova mohli urychlit.[/quote]

Ja nevim, mam takove posledni informace...ale mozna se to stale meni, 12ka uz mela byt po pracich a este se stale v ni dela neco...11ka se finisuje ale myslim ze do konce cervence se to nestiha, ...a kdyz vidim jak se delalo leseni na 13ke pred tydnem a este se nebarvi...no uvidime[/quote]

No nam pi Lampirova z Oxesu tvrdila, ze kolaudacni navrh byl podan jeste koncem cervna... Tak bud to byla lez, anebo bychom mohli do konce cervence kolaudovat (pokud bude vse ok).

Milous
Příspěvky: 25
Registrován: 07 črc 2006, 10:45

Příspěvek od Milous » 18 črc 2006, 10:56

Mm píše:

No nam pi Lampirova z Oxesu tvrdila, ze kolaudacni navrh byl podan jeste koncem cervna... Tak bud to byla lez, anebo bychom mohli do konce cervence kolaudovat (pokud bude vse ok).[/quote]


Ja jsem ctrnactka, pani Lampirova mi tvrdila, ze navrh na kolaudaci byl podan jiz v breznu, ocividne nebyl ..... minuly tyden u me byla teprve kolaudacni komise .... jsem presvedcena o tom, ze oxes vsechny informace ma, ale nejsou ochotni je poskytnout, kazdy tyden mi rikali - "zavolejte si pristi tyden..." nebo "dnes tam jedu, budu vedet vic .." nebo "zeptejte se pana Zikmunda ...." a podobne. Ale treba to u vas bude v pohode....

Mm
Příspěvky: 30
Registrován: 11 kvě 2006, 13:40
Bydliště: Chýně - dům 11

Kdy se dockame kolaudace?

Příspěvek od Mm » 18 črc 2006, 11:10

No, ja mam z Oxesu ten samej pocit - u nas pry uz taky byla kolaudacni komise... Mate nekdo vic informaci? Pripadne mate jeste nejake jine info? Jo a taky nam uz dlouho neprisla zadna faktura...

MIr

Příspěvek od MIr » 18 črc 2006, 11:42

i my se snažíme už dva měsíce z Oxesu (tedy osobně z paní Lampířové) neúspěšně dostat jednu fakturu (ne zálohovou, ale potvrzující, že jsme něco zaplatili). Mám několik verzí, co si o tom myslet, a žádná není příliš pozitivní. Aspoň že se staví. Ir

Uživatelský avatar
ibert
Příspěvky: 128
Registrován: 06 čer 2006, 12:08
Bydliště: u drahy 323 / dum12
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdy se dockame kolaudace?

Příspěvek od ibert » 18 črc 2006, 12:15

Mm píše:No, ja mam z Oxesu ten samej pocit - u nas pry uz taky byla kolaudacni komise... Mate nekdo vic informaci? Pripadne mate jeste nejake jine info? Jo a taky nam uz dlouho neprisla zadna faktura...
v 11ke este nebola kolaudace, zatim naposledy ve 14ke...11ka jeste neni dokoncena, musi tam byt vsechno, i chodniky a parkoviste...skratka nakomplet.

illa

Příspěvek od illa » 18 črc 2006, 12:53

Teď jsem mluvila s pí Lampířovou ohledně naší hypotéky, a jen tak mimochodem jsem se ptala na kolaudaci... moc jistě nezněla, ale dostala jsem informaci, že 9 by se měla kolaudovat společně s 10 někdy na přelomu srpna a září a 11 s 12 by se měly kolaudovat už někdy teď :wink:

Mm
Příspěvky: 30
Registrován: 11 kvě 2006, 13:40
Bydliště: Chýně - dům 11

Příspěvek od Mm » 18 črc 2006, 13:14

illa píše:Teď jsem mluvila s pí Lampířovou ohledně naší hypotéky, a jen tak mimochodem jsem se ptala na kolaudaci... moc jistě nezněla, ale dostala jsem informaci, že 9 by se měla kolaudovat společně s 10 někdy na přelomu srpna a září a 11 s 12 by se měly kolaudovat už někdy teď :wink:
Kez by se tomu dalo verit... :?
Jak dlouho muzou trvat vnejsi upravy?

Mm
Příspěvky: 30
Registrován: 11 kvě 2006, 13:40
Bydliště: Chýně - dům 11

Re: Kdy se dockame kolaudace?

Příspěvek od Mm » 18 črc 2006, 13:17

ibert píše:
Mm píše:No, ja mam z Oxesu ten samej pocit - u nas pry uz taky byla kolaudacni komise... Mate nekdo vic informaci? Pripadne mate jeste nejake jine info? Jo a taky nam uz dlouho neprisla zadna faktura...
v 11ke este nebola kolaudace, zatim naposledy ve 14ke...11ka jeste neni dokoncena, musi tam byt vsechno, i chodniky a parkoviste...skratka nakomplet.
... jasne, jenom rikam to, co nam bylo receno od Oxesu... neresim duveryhodnost informace :D

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 18 črc 2006, 13:21

illa píše:Teď jsem mluvila s pí Lampířovou ohledně naší hypotéky, a jen tak mimochodem jsem se ptala na kolaudaci... moc jistě nezněla, ale dostala jsem informaci, že 9 by se měla kolaudovat společně s 10 někdy na přelomu srpna a září a 11 s 12 by se měly kolaudovat už někdy teď :wink:
Zajimave :)
Ja s ni taky pred chvili mluvil a rikala, ze 11+12+13 jsou dany ke kolaudaci, 10+9 se bude davat ke kolaudaci v polovine srpna a ze k nastehovani (10+9) to bude tak nekdy kolem zacatku zari

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 18 črc 2006, 13:23

MIr píše:i my se snažíme už dva měsíce z Oxesu (tedy osobně z paní Lampířové) neúspěšně dostat jednu fakturu (ne zálohovou, ale potvrzující, že jsme něco zaplatili). Mám několik verzí, co si o tom myslet, a žádná není příliš pozitivní. Aspoň že se staví. Ir
Ten samy problem sem taky resil. Stacil mi i email, ze zaplaceni je OK (protoze bylo po terminu splatnosti, diky Oxesu ovsem). 2 mesice sem uhanel, volal, mailoval... Reakce mi dosla az po opravdu neprijemnem emailu, ktery nesel jen ji, ale i vice lidem do firmy :cry: :cry: :cry:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů