Dumprorodinu.cz

Háje, Kamenice, Kaliště, Vyhlídka, Slunečné údolí, Bemett, Nová Chýně... Jak se nám tu bydli?
Odpovědět
ninabu
Příspěvky: 38
Registrován: 25 kvě 2017, 16:36

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od ninabu » 29 srp 2017, 20:57

Pánové - pardon, ale je tohle ještě stále diskuze sousedů z Dumprorodinu? Pane "vladimirte", kde vy jste se nám tu vzal? Píšete, že stavíte s Bemettem, ne?! Neříkám, že se nemůžete vyjádřit k "našim" tématům, ale tohle jde trochu mimo...

leovl
Příspěvky: 22
Registrován: 26 kvě 2017, 16:00

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od leovl » 30 srp 2017, 04:15

Zrovna se jdu zeptat, kam se nám ztratil Dumprorodinu...

Kristýna
Příspěvky: 59
Registrován: 31 kvě 2017, 07:25

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od Kristýna » 30 srp 2017, 08:09

ninabu píše: 29 srp 2017, 20:57 Pánové - pardon, ale je tohle ještě stále diskuze sousedů z Dumprorodinu? Pane "vladimirte", kde vy jste se nám tu vzal? Píšete, že stavíte s Bemettem, ne?! Neříkám, že se nemůžete vyjádřit k "našim" tématům, ale tohle jde trochu mimo...
Přesně tak...Jinak nám vcera volal pan Brejla, abysme mu potvrdili změny v elektrorozvodech v kuchyni a rikal, ze čtvrtá etapa půjde už rychle, tak se tam dnes jedeme podivat, jak to vypada...

vladimirt
Příspěvky: 19
Registrován: 18 kvě 2016, 14:30

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od vladimirt » 30 srp 2017, 08:16

ninabu píše: 29 srp 2017, 20:57 Pánové - pardon, ale je tohle ještě stále diskuze sousedů z Dumprorodinu? Pane "vladimirte", kde vy jste se nám tu vzal? Píšete, že stavíte s Bemettem, ne?! Neříkám, že se nemůžete vyjádřit k "našim" tématům, ale tohle jde trochu mimo...
Domníval jsem se, že řešíme podobný problém. Je fakt, že ta diskuse pak nabrala trochu jiný směr a nemá smysl v ní pokračovat. Jinak právě Bemett zajišťuje změnu ÚP, tak aby se řešily i pro vás důležité problémy, tak jak to tu bylo probíráno.

ninabu
Příspěvky: 38
Registrován: 25 kvě 2017, 16:36

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od ninabu » 30 srp 2017, 08:40

Kristýna píše: 30 srp 2017, 08:09
ninabu píše: 29 srp 2017, 20:57 Pánové - pardon, ale je tohle ještě stále diskuze sousedů z Dumprorodinu? Pane "vladimirte", kde vy jste se nám tu vzal? Píšete, že stavíte s Bemettem, ne?! Neříkám, že se nemůžete vyjádřit k "našim" tématům, ale tohle jde trochu mimo...
Přesně tak...Jinak nám vcera volal pan Brejla, abysme mu potvrdili změny v elektrorozvodech v kuchyni a rikal, ze čtvrtá etapa půjde už rychle, tak se tam dnes jedeme podivat, jak to vypada...
Jj, taky si myslim, ze to pak pujde rychle. Domy vypadaji, ze jdou fakt v terminech. Vsechno to brzdi "jen" ta trafostanice a voda.

ninabu
Příspěvky: 38
Registrován: 25 kvě 2017, 16:36

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od ninabu » 30 srp 2017, 08:51

vladimirt píše: 30 srp 2017, 08:16
ninabu píše: 29 srp 2017, 20:57 Pánové - pardon, ale je tohle ještě stále diskuze sousedů z Dumprorodinu? Pane "vladimirte", kde vy jste se nám tu vzal? Píšete, že stavíte s Bemettem, ne?! Neříkám, že se nemůžete vyjádřit k "našim" tématům, ale tohle jde trochu mimo...
Domníval jsem se, že řešíme podobný problém. Je fakt, že ta diskuse pak nabrala trochu jiný směr a nemá smysl v ní pokračovat. Jinak právě Bemett zajišťuje změnu ÚP, tak aby se řešily i pro vás důležité problémy, tak jak to tu bylo probíráno.
Vim,jen mi prislo, ze se to nejak zvrtlo ;-)
A priznam se, ze treba to oploceni my tady vubec neresili (teda myslim), protoze tady od zacatku vime, ze pred domy nelze oplocovat. Ani to neni v navrhu.
Stejne tak, jak jste tu zminoval skolku. To taky vim od zacatku, ze deti v Chyni do skolky neumistim - to bylo jasny, kdyz tu pribyde tolik lidi, ze se nevejdeme. Navic, nez jsme si dum rezervovali, zjistovala jsem si spoustu veci u pani starostky i jsem se prihlasila na FB do ruznych skupin z Chyne. Ted sleduji stranky Chyne, stahuju si zpravodaj a tak... Abych vedela, kde se chystame zit. Coz doporucuju, budete v obraze a pak vas spousta veci neprekvapi. Navic se tak nejak alespon na dalku s Chyni "szijete" ;-)

vladimirt
Příspěvky: 19
Registrován: 18 kvě 2016, 14:30

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od vladimirt » 31 srp 2017, 01:31

ninabu píše: 30 srp 2017, 08:51
vladimirt píše: 30 srp 2017, 08:16
ninabu píše: 29 srp 2017, 20:57 Pánové - pardon, ale je tohle ještě stále diskuze sousedů z Dumprorodinu? Pane "vladimirte", kde vy jste se nám tu vzal? Píšete, že stavíte s Bemettem, ne?! Neříkám, že se nemůžete vyjádřit k "našim" tématům, ale tohle jde trochu mimo...
Domníval jsem se, že řešíme podobný problém. Je fakt, že ta diskuse pak nabrala trochu jiný směr a nemá smysl v ní pokračovat. Jinak právě Bemett zajišťuje změnu ÚP, tak aby se řešily i pro vás důležité problémy, tak jak to tu bylo probíráno.
Vim,jen mi prislo, ze se to nejak zvrtlo ;-)
A priznam se, ze treba to oploceni my tady vubec neresili (teda myslim), protoze tady od zacatku vime, ze pred domy nelze oplocovat. Ani to neni v navrhu.
Stejne tak, jak jste tu zminoval skolku. To taky vim od zacatku, ze deti v Chyni do skolky neumistim - to bylo jasny, kdyz tu pribyde tolik lidi, ze se nevejdeme. Navic, nez jsme si dum rezervovali, zjistovala jsem si spoustu veci u pani starostky i jsem se prihlasila na FB do ruznych skupin z Chyne. Ted sleduji stranky Chyne, stahuju si zpravodaj a tak... Abych vedela, kde se chystame zit. Coz doporucuju, budete v obraze a pak vas spousta veci neprekvapi. Navic se tak nejak alespon na dalku s Chyni "szijete" ;-)
Já mám jen zkušenost z místa, kde jsem bydlel a kde nebylo oploceni předzahrádek. Ta jejich devastace byla tak značná, že většina lidí se o ně přestala v podstatě starat. A to je myslím dost škoda. Já tedy, pokud ta možnost alespoň minimálního oplocení nebude, nechám parcelu před domem celou opatřit dlažbou. Bude to strohé, ale alespoň se tam nebude držet nepořádek.
Co se týče školky, tak záleží na věku. Jedno naše dítě, předškolák, bylo přijato minulý rok. Druhé dítě bohužel nebylo přijato ani tento rok. Je o pouhé 4 dny mladší než aby mělo nárok být předškolákem, takže nedostalo potřebný počet bodů. Problém je že to nastalo i po změně trvalého bydliště, tak nás obec, která neustále žádá, aby se lidé přihlašovali a měla z toho profit, dostala do dokonalé pasti. Sama učitelka z chýňské MŠ nad tím kroutila hlavou a doporučila se odvolat. Nebudu tak činit, protože my se nikoho nedoprošujeme.
Co se týče zpravodaje, tak ho pravidelně čtu. Nicméně jsem musel parkrát urgovat, aby aktuální čísla na stránky obce vůbec dali. Paní strostce jsem před časem poslal pár dotazů, nicméně jsem neobdržel žádnou odpověď.
Naposledy upravil(a) vladimirt dne 31 srp 2017, 19:09, celkem upraveno 1 x.

ninabu
Příspěvky: 38
Registrován: 25 kvě 2017, 16:36

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od ninabu » 31 srp 2017, 07:41

Aha, tak to me mrzi. Ja tehdy, pred tim rokem, asi 3x volala na obec. Je pravda, ze primo s pani starostkou jsem mluvila jen jednou, dvakrat s nejakou jeji kolegyni, ale pokazde byly vsechny velmi vstricne...

Petr86
Příspěvky: 110
Registrován: 07 bře 2017, 11:38

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od Petr86 » 05 zář 2017, 11:06

Dva obrázky z místa ze včera, v zádech jsem měl slejvák, tak víc fotek nemám:
Přílohy
2.jpg
2.jpg (267.27 KiB) Zobrazeno 5341 x
1.jpg
1.jpg (261.77 KiB) Zobrazeno 5341 x

Lindemann
Příspěvky: 14
Registrován: 25 kvě 2017, 15:21

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od Lindemann » 05 zář 2017, 12:45

Parada, dekujeme za fotky.. koukam, ze uz mame strechu nad hlavou👍

Petr86
Příspěvky: 110
Registrován: 07 bře 2017, 11:38

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od Petr86 » 05 zář 2017, 13:33

Ano, včera jim tuším chyběla cca půlka poslední řady (latě, fólie). Jinak u 4.etapy zateplují polyšem druhá patra a zahlédl jsem, že elektrikář začíná tahat první domy.

Podepsal už někdo ze 4.etapy novou verzi SOSB?

Lindemann
Příspěvky: 14
Registrován: 25 kvě 2017, 15:21

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od Lindemann » 05 zář 2017, 16:25

Zatim jsme nepodepisovali...

Uživatelský avatar
kralik
Příspěvky: 80
Registrován: 08 úno 2017, 17:34
Bydliště: matička zem

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od kralik » 05 zář 2017, 20:14

Jsem si Petre86 rikal jakym tel to mate nafocene...a ona zrdcadlovka:-)
Celkem s tim pohnuli...

Petr86
Příspěvky: 110
Registrován: 07 bře 2017, 11:38

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od Petr86 » 05 zář 2017, 20:28

kralik: No, ještě se s ní sžívám a občas spíš trochu bojuju :)

leovl
Příspěvky: 22
Registrován: 26 kvě 2017, 16:00

Re: Dumprorodinu.cz

Příspěvek od leovl » 06 zář 2017, 08:24

Také jsme ještě nepodepisovali SOSB.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů