Pardon, ale pejskari sou prasata ...

Jak se tu bydlí nově příchozím nebo již stávajícím obyvatelům. Co je nového a jak to ve vsi chodí...
Mydlan

Re: Pardon, ale pejskari sou prasata ...

Příspěvek od Mydlan » 07 říj 2011, 11:51

no nestrašte, předevčírem běhal u nás v polích a na chvilku si taky lehnul do zatáčky na silnici,
nechápu proč to dělá :D asi vyhledává adenalin :D , je to takovej neškodnej ňouma, bez urážky takovej pes telátko :D

Mana
Příspěvky: 13
Registrován: 21 zář 2011, 18:12

Re: Pardon, ale pejskari sou prasata ...

Příspěvek od Mana » 09 říj 2011, 21:39

:D Telátko je a velke to mate pravdu. Zatím se tu dočítam jen jaký je to pes zabiják a utočí na děti a těhotné ženy :D :D :D

Mana
Příspěvky: 13
Registrován: 21 zář 2011, 18:12

Re: Pardon, ale pejskari sou prasata ...

Příspěvek od Mana » 09 říj 2011, 21:42

Když tu budou lidi jezdit jak mají tak nebudeme potřebovat lopaty ani na psy ,děti a kočky.

Uživatelský avatar
-cs-
Příspěvky: 594
Registrován: 04 zář 2006, 20:48
Bydliště: Dom c.6
Kontaktovat uživatele:

Re: Pardon, ale pejskari sou prasata ...

Příspěvek od -cs- » 10 říj 2011, 07:58

Mana píše:Když tu budou lidi jezdit jak mají tak nebudeme potřebovat lopaty ani na psy ,děti a kočky.
chceli ste snad napisat
...ked sa tu vsetci budu spravat tak ako ako maju ...

inak nechcite, aby vodic dodrzoval zakon pripadne nepisane spolocenske normy nad ramec zakona, pokial vy nechcete uznat svoje povinnosti.

Mana
Příspěvky: 13
Registrován: 21 zář 2011, 18:12

Re: Pardon, ale pejskari sou prasata ...

Příspěvek od Mana » 10 říj 2011, 17:04

Ne chtěla jsem napsat to co jsem napsala. Plot mám a pokud pes uteče tak ho nebudu řezat jen ,protože sousedi maji blbé kecy asi tak. Hezký den paní Noname :D

Iva
Příspěvky: 59
Registrován: 10 kvě 2011, 18:37

Re: Pardon, ale pejskari sou prasata ...

Příspěvek od Iva » 10 říj 2011, 18:07

Mana píše:Ne chtěla jsem napsat to co jsem napsala. Plot mám a pokud pes uteče tak ho nebudu řezat jen ,protože sousedi maji blbé kecy asi tak. Hezký den paní Noname :D
Vy by jste si hlavně měla udělat plot tak, aby vám ten pes utéct nemoh nebo pro psa udělat na zahradě kotec. K řezání psa vás tady pokud sem dobře četla nikdo nenaváděl. To se vylíhlo ve vaší hlavě, takže aspoň všichni vidíme na co myslíte. Asi tááák.

Uživatelský avatar
-cs-
Příspěvky: 594
Registrován: 04 zář 2006, 20:48
Bydliště: Dom c.6
Kontaktovat uživatele:

Re: Pardon, ale pejskari sou prasata ...

Příspěvek od -cs- » 10 říj 2011, 20:34

Mana píše:Ne chtěla jsem napsat to co jsem napsala. Plot mám a pokud pes uteče tak ho nebudu řezat jen ,protože sousedi maji blbé kecy asi tak. Hezký den paní Noname :D
nerozumiem. to co Vam hovorim nie su "blbe kecy", ale to ako to v normalnej spolocnosti funguje. Neplacte potom, ked Vam toho psa niekto prejde a budete platit za poskodenie auta. Pred platobnym prikazom poistovne Vam vyhovorka o plote neobstoji.

Inak pes sa nemlati, pes sa cvici a mozno by ste sa divili - da sa vycvicit aj na to aby nemal tendenciu unikat.

Mana
Příspěvky: 13
Registrován: 21 zář 2011, 18:12

Re: Pardon, ale pejskari sou prasata ...

Příspěvek od Mana » 10 říj 2011, 23:31

:D Naštěstí vy tu pojištovnu platit ani řešit nebudete. Pro mého psa taky plakat nebudete :D . Ještě ,že toho psa mám nebo by jste se po večerech paní NONAME nudila a neměla o čem psát :D :D :D Miluju starostlivé sousedy :D :D Co bych si bez vás počala :D

Miracle
Příspěvky: 20
Registrován: 01 čer 2011, 13:27

Re: Pardon, ale pejskari sou prasata ...

Příspěvek od Miracle » 11 říj 2011, 08:02

Jsem ráda, že u Višňovky je "30tka". Dneska ráno mi vběhnul pod auto pitbull, vypadal ještě jako štěňátko.Samozřejmě jsem zastavila a on si to na poslední chvíli rozmyslel, takže konec je dobrý. Nevim jak pejsek, ale já se ještě teď klepu .(Takže kdyby jste někdo postrádal takového pejska, venčí se u Višňovky.)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů