Evidetné umyslné poškozování pneu

Jak se tu bydlí nově příchozím nebo již stávajícím obyvatelům. Co je nového a jak to ve vsi chodí...
MIr

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od MIr » 10 kvě 2011, 20:47

Postavíme tam úplně funkční auto a počkáme na něj u piva. Aspoň pak nebudeme mít zábrany.

M

Jajinkax
Příspěvky: 67
Registrován: 10 říj 2010, 19:51

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od Jajinkax » 10 kvě 2011, 23:13

tak toho rozbiteho zrcatka jsem si nevsimla....
ale od nasi nehody na tom miste, na to misto koukam nevim, za to neni auto nekoho z vas, ale krom tech nestasniku co se jim neco prihodili s kolem atd tak tam stava svete modra fabie a nebo tmave modra fabie a ty nikdy nic, netusim zda je to nahoda, ale jedine toto jsem vypozorovala.
Jinak souhlasim, chtelo by to cihat, ale my bydlime v 316 takze tam nevidim.o(
Vzdy tak den dva nic a pak teprve se dotycny pustil do vypusteni gum nebo dalsi lumparny

vejvonavej
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2010, 13:28

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od vejvonavej » 20 kvě 2011, 11:32

Danila píše: Jinak v Chýni se žije opravdu "skvěle". Lidi tu na sebe volaj policajty, rozřezávaj si pneumatiky, vypouštěj gumy (podotýkám, že nikdo nestojí nikomu na místě!), nechaj svý psy srát po chodnících a po trávnících a tak různě maj plnou hubu morálky a vykřikujou co se má a nemá a ztrpčujou ostatním život. Fakt už se na to vyserte a nechte lidi žít. Zameťte si každej před svym prahem. :vomit:
Voni si tam ti moralisti a prudiči kolem té Příčné a Točivé mezi sebou pořád navzájem souhlasej a já se cejtim nějak opuštěně, nikdo se mnou nesouhlasí, dokonce i přísahaj, že nejsou převlečení za moji přezdívku, tak se cejtim jak nějakej vyvrhel,nevadilo by vám kdybych s vámi v tomhle souhlasil? :D
už se raději ptám, samozřejmně to neznamená, že vy na oplátku musíte souhlasit se mnou :D

Miracle
Příspěvky: 20
Registrován: 01 čer 2011, 13:27

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od Miracle » 06 čer 2011, 22:16

Prosím poraďte. Nastěhovali jsme se před týdnem a už jsme dávali lísteček za stěrač, aby nejspíš nějaká návštěva od sousedů neparkovala těsně před naším parkovacím stáním na zákazu. Nechci se s nikým dohadovat ani na nikoho volat policajty, chci v klidu přijet domů a napoprvé (a hlavně bez škrábanců) zaparkovat na svém místě. Přijde mi trapný obcházet sousedy a ptát se za kým návštěva přijela a aby laskavě parkovali na parkovišti, které je bohužel "vzdálené" 5 kroků od našeho vchodu.(Máte nějakou radu?

vejvonavej
Příspěvky: 92
Registrován: 16 zář 2010, 13:28

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od vejvonavej » 07 čer 2011, 12:36

Miracle píše:Prosím poraďte. Nastěhovali jsme se před týdnem a už jsme dávali lísteček za stěrač, aby nejspíš nějaká návštěva od sousedů neparkovala těsně před naším parkovacím stáním na zákazu. Nechci se s nikým dohadovat ani na nikoho volat policajty, chci v klidu přijet domů a napoprvé (a hlavně bez škrábanců) zaparkovat na svém místě. Přijde mi trapný obcházet sousedy a ptát se za kým návštěva přijela a aby laskavě parkovali na parkovišti, které je bohužel "vzdálené" 5 kroků od našeho vchodu.(Máte nějakou radu?
pokud nikam zrovna nepotřebujete odjet, takjá bych se domluvil se sousedem, aby mu zaparkoval těsně za zadkem, popojel bych ze svého parkovacího místa těsně před jeho předek a dal bych mu za stěrač telefonní číslo :D

Uživatelský avatar
kubajs
Příspěvky: 710
Registrován: 01 pro 2006, 10:06
Bydliště: Králův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od kubajs » 07 čer 2011, 13:05

Takhle bych to radši neřešil, neb lidi jsou různí, agrese stále roste, nevíte, na koho narazíte a takový člověk se může klidně naštvat a prostě si násilím prorazit cestu...
Nehledě na to, že pokud tohle zkusí udělat slušný člověk (zablokovat hříšníka), většinou je z toho víc vystresovaný, než ten hříšník... Takže upřímně: takhle jsem já jednou naštvaně zaparkoval před někoho, kdo stál na mém parkovacím stání, potřeboval jsem ten den sbalit hodně věcí a jet pryč, pár desítek minut mi to trvalo, a tak jsem ve stresu zbytečně spěchal a málem něco zapomněl...
Shodou okolností se ten člověk vrátil, když jsem nakládal věci z chodníku do auta, vypadal solidně a byl slušný, takže jsem to byl spíš já, kdo se cítil nakonec provinile, protože jsem ho trochu i zdržoval.

Miracle
Příspěvky: 20
Registrován: 01 čer 2011, 13:27

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od Miracle » 07 čer 2011, 13:39

[/colorNejdřív parkoval/a přímo před naším stáním, po prvním lístečku, začal/a parkovat kousek vedle, takže zkusím další lísteček za stěrač, třeba se zase kousek šoupne.)Možná až mě někdy uvidí vyjíždět, už tam nikdy nezaparkuje.)

Miracle
Příspěvky: 20
Registrován: 01 čer 2011, 13:27

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od Miracle » 09 říj 2011, 11:34

Dobrý den,
stále řešíme ten samý problém. Každý víkend nám před naším parkovacím stáním v ulici U Dráhy, na zákazu stání, zaparkuje nejspíš návštěva od nějakého souseda. Zatím jsme to pokaždé řašili lístečkem za stěrač, ale auta už se začínají opakovat a vzkazy ignorují. Chtěla jsem se zeptat, jestli by bylo možné podél obruvníků v této ulici udělat žlutou čáru?

Díky za jakékoli info a touto cestou prosím všechny, aby svým návštěvám ukázali parkoviště, na kterém je vždy spoustu místa a i když přijedou jen "na chvíli", nebudou tam nikomu komplikovat život!

Uživatelský avatar
-cs-
Příspěvky: 594
Registrován: 04 zář 2006, 20:48
Bydliště: Dom c.6
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od -cs- » 10 říj 2011, 08:02

Miracle píše:Dobrý den,
stále řešíme ten samý problém. Každý víkend nám před naším parkovacím stáním v ulici U Dráhy, na zákazu stání, zaparkuje nejspíš návštěva od nějakého souseda. Zatím jsme to pokaždé řašili lístečkem za stěrač, ale auta už se začínají opakovat a vzkazy ignorují. Chtěla jsem se zeptat, jestli by bylo možné podél obruvníků v této ulici udělat žlutou čáru?

Díky za jakékoli info a touto cestou prosím všechny, aby svým návštěvám ukázali parkoviště, na kterém je vždy spoustu místa a i když přijedou jen "na chvíli", nebudou tam nikomu komplikovat život!
mate istotu, ze ten kto vam tam parkuje cita toto forum, resp. si necha dohovorit?

Toto je mozno riesenie:

http://produkty.topkontakt.idnes.cz/p/a ... t/9602379/
http://azpohony.cz/parkovaci-zabrana-au ... p-750.html

len v zime sa mozno musi davat rucne ak je viac ako -10.

Miracle
Příspěvky: 20
Registrován: 01 čer 2011, 13:27

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od Miracle » 11 říj 2011, 07:44

Oni NEstojí přímo na našem parkovacím stání, ale parkují přímo před ním, takže nám komlikují výjezd i vjezd. O víkendech si tam stoupne jedno auto a když to vidí další návštěva, tak je tam za chvíli kolona.Proto jsem si myslela, že by žlutá čára podél chodíků mohla být jedním z řešení.
Proč řešíte jestli to čtou Ti, co tam parkují, psala jsem, že si myslím, že to jsou většinou návštěvy od sousedů...

Uživatelský avatar
-cs-
Příspěvky: 594
Registrován: 04 zář 2006, 20:48
Bydliště: Dom c.6
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od -cs- » 11 říj 2011, 18:20

Miracle píše:Oni NEstojí přímo na našem parkovacím stání, ale parkují přímo před ním, takže nám komlikují výjezd i vjezd. O víkendech si tam stoupne jedno auto a když to vidí další návštěva, tak je tam za chvíli kolona.Proto jsem si myslela, že by žlutá čára podél chodíků mohla být jedním z řešení.
Proč řešíte jestli to čtou Ti, co tam parkují, psala jsem, že si myslím, že to jsou většinou návštěvy od sousedů...
OK

Pokial si spominam, tak jedine co pomohlo U Drahy bola systematicka praca policie hostivice - zjavne v poslednom case spomalili tempo.

Ak mate problemy s vyparkovanim, volajte policiu a do mesiaca mate klud.

Danila
Příspěvky: 100
Registrován: 16 kvě 2006, 11:06
Bydliště: Chýně

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od Danila » 13 říj 2011, 20:27

Netahejte sem STBácký metody, to si takto řešte na Slovensku a nenavádějte lidi, aby práskali a udávali a volali Policii. Tady jsme na vesnici. Když neumíte vyjet, vraťte se do autoškoly, asi jste nikdy neparkovali ve městě, co kdyby vám tam zaparkoval traktor s hnojem? Asi vám nedošlo, o čem se tady celou dobu bavíme, že když zaparkujete kdekoli jinde, máte propíchaný gumy a vymlácený světla, dokonce už i v Příčné. A o tom parkovišti se tady napsalo taky už dost, ty místa volná nejsou a asi si nikdo nechce vzít na svědomí to, že u nějakej dement, kterejch je tady víc než dost, zničí auto, jako nám, našim sousedům a jiným lidem, tak už toho laskavě nechte, už se toho napsalo dost.

Vlastofky
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2009, 07:34

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od Vlastofky » 13 říj 2011, 23:33

Tedy paní Danielo, nestačím se divit. To snad nemyslíte vážně?
Jestli někdo stojí, tam kde nemá, a někomu překáží, tak nechápu, proč by se neměla volat policie, pokud se situace pořád opakuje.
Vy tady pořád řešíte parkování, já vás chápu, ale to jste si měla uvědomit, když jste se sem stěhovala...
Situace je zlá, ale to nikoho neomlouvá, aby porušoval předpisy!!!

MIr

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od MIr » 14 říj 2011, 07:33

Čtu a nestačím s divit. Já si myslím, že pokud někdo porušuje moje práva, tak je správné volat policii. Stejně tak, jako jste ji asi volala Vy, když Vám propíchl někdo gumy, rozbil auto. Stejně tak, jako když někomu vykradou auto.

Evidentně jste se doopravdy s STB metodami nikdy nesetkala. Nikdy byste pak v tomto spojení takovou věc neuvedla! Navíc jsem se velmi podivil Vaší poznámce o CS národnosti. :doh:


PS: čerstvou zkušeností, že tchán parkoval dle předpisů od pátku minulého týdne do pátku tohoto a nikdo mu nic nerozbil ani nevykradl, Vás nebudu asi ani provokovat.

PS2: včera se v ulici U Dráhy rozdávalo. Botička sem, botička tam....

PS3: nechtěl jsem do paneláku, bál jsem se divných sousedů a jsem rád, že ti naši divní nejsou :-)

Michal

Danila píše:Netahejte sem STBácký metody, to si takto řešte na Slovensku a nenavádějte lidi, aby práskali a udávali a volali Policii. Tady jsme na vesnici. Když neumíte vyjet, vraťte se do autoškoly, asi jste nikdy neparkovali ve městě, co kdyby vám tam zaparkoval traktor s hnojem? Asi vám nedošlo, o čem se tady celou dobu bavíme, že když zaparkujete kdekoli jinde, máte propíchaný gumy a vymlácený světla, dokonce už i v Příčné. A o tom parkovišti se tady napsalo taky už dost, ty místa volná nejsou a asi si nikdo nechce vzít na svědomí to, že u nějakej dement, kterejch je tady víc než dost, zničí auto, jako nám, našim sousedům a jiným lidem, tak už toho laskavě nechte, už se toho napsalo dost.

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidetné umyslné poškozování pneu

Příspěvek od kryglik » 14 říj 2011, 07:36

MIr píše:Čtu a nestačím s divit. Já si myslím, že pokud někdo porušuje moje práva, tak je správné volat policii. ....

+1

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů