Parkování

Jak se tu bydlí nově příchozím nebo již stávajícím obyvatelům. Co je nového a jak to ve vsi chodí...
Mydlan

Parkování

Příspěvek od Mydlan » 26 lis 2011, 15:10

Bylo by prosím možné aby se parkovalo pouze
na jedné straně vozovky? Modrá dodávka, bílá dodávka také stává vlevo,
fabia combi Pilsner Urquel a další....., něteří stávají v hranici křižovatky, děláte
křižovatku a vjezd do Točivé zbytečně nebezpečný a nepřehledný. Já chápu, že nemáte
kde parkovat, ale prosím, dojděte těch pár metrů kvůli ohleduplnosti k ostatním.

Děkuji
Přílohy
26112011461.jpg
(187.11 KiB) Zatím ještě nestaženo

Iva
Příspěvky: 59
Registrován: 10 kvě 2011, 18:37

Re: Parkování

Příspěvek od Iva » 24 črc 2012, 16:56

Mydlan píše:Bylo by prosím možné aby se parkovalo pouze
na jedné straně vozovky? Modrá dodávka, bílá dodávka také stává vlevo,
fabia combi Pilsner Urquel a další....., něteří stávají v hranici křižovatky, děláte
křižovatku a vjezd do Točivé zbytečně nebezpečný a nepřehledný. Já chápu, že nemáte
kde parkovat, ale prosím, dojděte těch pár metrů kvůli ohleduplnosti k ostatním.

Děkuji
Vjezd do Točivý je věčně ucpanej a blbě průjeznej díky autům co stojej po obou stranách. Je to vidět na mydlanově fotce. Bylo by možný stát jen na jedný straně?
Nebo ať tam obec osadí na jednu stranu značku se zákazem stání a je po problému. Co na to ostatní co tam bydlíte a co na to dopravní komise. Zkoušela sem to navrhnout starostovi, ten to nejdřív slíbil a pak to zrušil. Prej mu to nedoporučil Plaňanský. Tak mě zajímá, co si o tom myslíte.

kopretina

Re: Parkování

Příspěvek od kopretina » 24 črc 2012, 19:05

Stojí tam velice často...možná by stačilo dát 5x pokutu ne? Jsou to stále stejní lidé, třeba by je to přestalo bavit...

Mydlan

Re: Parkování

Příspěvek od Mydlan » 24 črc 2012, 19:26

Toto parkování je dopravním přestupkem, přímo na místě kdy jeli cestou mi to potvrdili městští policicsté z Hostivice. Na otázku proč nedají pokutu hned, bylo mi od nich sděleno "cituji" to je zbytečný, voni se stejně nedostaví, to je akorát škoda papírování a práce a botičku tu nemáme". A když přijdou, vymluví se na osobu blízkou, tak je to k ničemu. Minulý týden kolem 19:00. Nevím, na co si jí potom platíme. Auta tam běžně nestojí jen 3,5 m v hranici křižovatky ale dokonce i v křižovatce. Přitom stačí dojít 20 metrů a udělat nám život snazší. Osobně už je mi to úplně fuk, jako už většina věcí tady v Chýni, je to tak lepší...

kopretina

Re: Parkování

Příspěvek od kopretina » 24 črc 2012, 19:38

Mně to není fuk, nemám se pak jak dostat k domu...fakt pakárna.

Mydlan

Re: Parkování

Příspěvek od Mydlan » 24 črc 2012, 20:04

hmmm tak s tím zkuste něco udělat sama, zavolejte policii, budete se deset minut dohadovat s jakousi praporčicí na telefonu která vám řekne, no kvůli přestupku do Chýně nepojedem a když přijedou, řeknou že je to zbytečný, protože dotyční se nedostaví....tak si to zkuste třikrát a po jisté době to vzdáte... :D

pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: Parkování

Příspěvek od pavel » 25 črc 2012, 00:22

Mydlan píše:Toto parkování je dopravním přestupkem, přímo na místě kdy jeli cestou mi to potvrdili městští policicsté z Hostivice
Nejsem dopravnim expertem, ale uz jsem na to trochu koukal a mam dojem, ze pokud to nejak dopravni znaceni neupravuje tak v jednosmerce je povoleno parkovat po obou stranach vozovky. Tzn. podle toho co jsem nasel ani jeden z nich vyhlasku neporusuje. Respektive vyhlasku ta parkujici auta porusuji, ale protoze nenechali volny jizdni pruh. Otazkou je, kdo zaparkoval jako druhy, protoze ten prvni tam ten volny jizdni pruh nechal. Tohle je pakarna.
V tomto pripade by asi opravdu bylo nejlepsi, kdyby obec na jedne strane dopravnim znacenim zakazala parkovani na jedne strane, ale to by obec musela chtit. To by me fakt zajimalo proc to pan Planansky nedoporucil

Mydlan

Re: Parkování

Příspěvek od Mydlan » 25 črc 2012, 00:27

to že porušují dopravní předpisy mi městská policie potvrdila, hlavně polovina z nich parkuje v křižovatce...pravdou ale je, že to jsou stále stejná auta lidí, kteří jsou líní dojít 30 metrů...

Iva
Příspěvky: 59
Registrován: 10 kvě 2011, 18:37

Re: Parkování

Příspěvek od Iva » 31 črc 2012, 13:19

Komu vaděj auta a stavební stroje omezující vjezd z Příčný do Točivý tak napište nebo zavolejte přímo starostovi. Podle něj to žádnej problém není a žádný auta tam průjezdu nebráněj. Prej to pravidelně kontrolujou. Jen toho bagru co tam stojí už několikátej den skoro v křižovatce si holt nevšimli.

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování

Příspěvek od Srneček » 31 črc 2012, 14:32

nevolejte starostu, volejte policii, ta to má v kompetenci, tj. může s tím něco udělat, starosta může leda tak zavolat policii...
Srneček

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování

Příspěvek od Jiří Nývlt » 31 črc 2012, 14:57

Iva píše:Komu vaděj auta a stavební stroje omezující vjezd z Příčný do Točivý tak napište nebo zavolejte přímo starostovi. Podle něj to žádnej problém není a žádný auta tam průjezdu nebráněj. Prej to pravidelně kontrolujou. Jen toho bagru co tam stojí už několikátej den skoro v křižovatce si holt nevšimli.
Starosta je na dovolený. Volejte, prosím, policii.
A propos, co si to ten starosta vubec dovoluje, že Vám pravidelně nekontroluje křižovatku!
:text-blondmoment:

Iva
Příspěvky: 59
Registrován: 10 kvě 2011, 18:37

Re: Parkování

Příspěvek od Iva » 31 črc 2012, 15:24

Jiří Nývlt píše:
Iva píše:Komu vaděj auta a stavební stroje omezující vjezd z Příčný do Točivý tak napište nebo zavolejte přímo starostovi. Podle něj to žádnej problém není a žádný auta tam průjezdu nebráněj. Prej to pravidelně kontrolujou. Jen toho bagru co tam stojí už několikátej den skoro v křižovatce si holt nevšimli.
Starosta je na dovolený. Volejte, prosím, policii.
A propos, co si to ten starosta vubec dovoluje, že Vám pravidelně nekontroluje křižovatku!
:text-blondmoment:
Vůbec nevíte na co reagujete.
Před půl rokem se požádala starostu o řešení stání v křižovatce Příčný a Točivý a navrhla aby auta v Točivý když je jednosměrná parkovali po jedný straně, aby se tam dalo project. To de dnes často hlavně zkraje Točivý obtížně jak se tu už psalo. Starosta mě napsal, že tam daj značku zákaz stání na jedný straně. Po půl roce sem starostu urgovala jestli na značku nezapoměl. On mě odepsal, že jí nikam dávat nebudou, protože to s Plaňanskym často kontrolujou a žádný problémy, narozdíl od nás co tam jezdíme, nikdy neviděl. Tak mu je potřeba to co nás trápí ukázat ne? Stačí?
Než zas příště budete mít nějaký chytrý připomínky zjistěte si vo co vůbec de.

Iva
Příspěvky: 59
Registrován: 10 kvě 2011, 18:37

Re: Parkování

Příspěvek od Iva » 31 črc 2012, 15:25

Srneček píše:nevolejte starostu, volejte policii, ta to má v kompetenci, tj. může s tím něco udělat, starosta může leda tak zavolat policii...
Ne starosta tam může dát značky a vyznačit stání jak dřív slíbíl a jak vejš navrhuje Pavel, když už mění značky po celý obci. To snad poldové nedělaj.

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování

Příspěvek od Jiří Nývlt » 31 črc 2012, 15:35

Iva píše:
Jiří Nývlt píše:
Iva píše:Komu vaděj auta a stavební stroje omezující vjezd z Příčný do Točivý tak napište nebo zavolejte přímo starostovi. Podle něj to žádnej problém není a žádný auta tam průjezdu nebráněj. Prej to pravidelně kontrolujou. Jen toho bagru co tam stojí už několikátej den skoro v křižovatce si holt nevšimli.
Starosta je na dovolený. Volejte, prosím, policii.
A propos, co si to ten starosta vubec dovoluje, že Vám pravidelně nekontroluje křižovatku!
:text-blondmoment:
Vůbec nevíte na co reagujete.
Před půl rokem se požádala starostu o řešení stání v křižovatce Příčný a Točivý a navrhla aby auta v Točivý když je jednosměrná parkovali po jedný straně, aby se tam dalo project. To de dnes často hlavně zkraje Točivý obtížně jak se tu už psalo. Starosta mě napsal, že tam daj značku zákaz stání na jedný straně. Po půl roce sem starostu urgovala jestli na značku nezapoměl. On mě odepsal, že jí nikam dávat nebudou, protože to s Plaňanskym často kontrolujou a žádný problémy, narozdíl od nás co tam jezdíme, nikdy neviděl. Tak mu je potřeba to co nás trápí ukázat ne? Stačí?
Než zas příště budete mít nějaký chytrý připomínky zjistěte si vo co vůbec de.
Vím přesně na co reaguju. Tedy na to, co píšete (a cituji to). K minulé debatě nemám co říct.
Než zas příště budete mít nějaký chytrý připomínky, přečtěte si, prosím, dvakrát, co vlastně píšu a na co reaguji. ;-)

Uživatelský avatar
kubajs
Příspěvky: 710
Registrován: 01 pro 2006, 10:06
Bydliště: Králův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování

Příspěvek od kubajs » 31 črc 2012, 17:31

Iva píše: Vůbec nevíte na co reagujete.
Před půl rokem se požádala starostu o řešení stání v křižovatce Příčný a Točivý a navrhla aby auta v Točivý když je jednosměrná parkovali po jedný straně, aby se tam dalo project. To de dnes často hlavně zkraje Točivý obtížně jak se tu už psalo. Starosta mě napsal, že tam daj značku zákaz stání na jedný straně. Po půl roce sem starostu urgovala jestli na značku nezapoměl. On mě odepsal, že jí nikam dávat nebudou, protože to s Plaňanskym často kontrolujou a žádný problémy, narozdíl od nás co tam jezdíme, nikdy neviděl. Tak mu je potřeba to co nás trápí ukázat ne? Stačí?
Než zas příště budete mít nějaký chytrý připomínky zjistěte si vo co vůbec de.
Ivo, bacha na to prznění češtiny ;).

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti