odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Jak se tu bydlí nově příchozím nebo již stávajícím obyvatelům. Co je nového a jak to ve vsi chodí...

přejete si předčasné obecní volby?

ano
31
66%
ne
16
34%
 
Celkem hlasů: 47

kopretina

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od kopretina » 29 bře 2013, 09:31

Nezlobte se Kopretino, ale mistryně v překrucování informací Vy:-). Přijďte se někdy podívat na zastupitelstvo, nebo se přímo obraťte na pana starostu a zeptejte se, jak to bylo s přestavbou nové třídy ve školce.. věřte, že nové vedení jen hasilo chyby vedení předchozího, tedy pana Fouska.. nechce se mi to hledat v zápise ze zastupitelstva, ale pokud budete mít chuť to najít, určitě to najdete. Totéž je to s předností zprava.. přečtěte si pozorně diskuse a zjistíte, kdo za tím stojí.. prosím nešiřte neověřené informace jako pravdivé..Samozřejmě, že snaha o rozšíření školy a školky je zásluha současného vedení.. ano, máte pravdu, je to již dlouho známá věc, jen minulé vedení v čele s panem Fouskem o tom jen mluvilo..stále dokola a nic se nedělo.. uvidíme, zda-li toto vedení splní své sliby, ale to k tomu musí mít v první řadě příležitost.
Mimochodem, všichni tleskají, jak letošní zimu zvládli obecní zaměstnanci.. také tleskám a moc děkuji, ale bez pořízení multifunkčního stroje by to taková paráda nebyla.. Takže díky obci, že konečně tento stroj pořídila (měla to udělat už předchozí vedení, nejen o tom diskutovat).Možná, že je opravdu škoda, že obec na své stránky nepíše, co se zařídilo, dojednalo, o čem právě jedná.. možná, že by jste tak nespokojená nebyla.. ale od toho je tu možnost přijít na zastupitelstvo...[/quote]


Zápis ze zastupitelstva 25.9.2012 dostavba staré budovy ZŠ je připravena – obec má stavební povolení, výběrové řízení na dostavbu bylo již provedeno...a to všechno stihl pan starosta a místostarosta sám za měsíc - to je ovšem výkon pro supermana. Jinak přestavba učebny - celou dobu byl pan Novotný místostarosta, ale za nic nemohl, no to je jasné.
Koupení traktůrku je jistě záslužné, ale ono vzít peníze a něco zakoupit není nijak složité - složité je, aby na konci roku byl vyrovnaný rozpočet. Jinak na zastupitelstvo ráda zavítám - až tam bude slyšet taky něco jiného než "nebudu vám nic vysvětlovat, protože nemusím" a "udělal jsem to, protože můžu".

kopretina

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od kopretina » 29 bře 2013, 10:30

Ještě jsem zapomněla - přesnost zprava je oznámena v usnesení ze 17.10., takže mi tak nějak připadá, že v té době byl nový starosta a místostarosta ve funkci už 2 měsíce....

Hana&Igor
Příspěvky: 104
Registrován: 05 črc 2006, 14:29
Bydliště: Západní 358

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od Hana&Igor » 29 bře 2013, 11:03

kopretina píše:Nezlobte se Kopretino, ale mistryně v překrucování informací Vy:-). Přijďte se někdy podívat na zastupitelstvo, nebo se přímo obraťte na pana starostu a zeptejte se, jak to bylo s přestavbou nové třídy ve školce.. věřte, že nové vedení jen hasilo chyby vedení předchozího, tedy pana Fouska.. nechce se mi to hledat v zápise ze zastupitelstva, ale pokud budete mít chuť to najít, určitě to najdete. Totéž je to s předností zprava.. přečtěte si pozorně diskuse a zjistíte, kdo za tím stojí.. prosím nešiřte neověřené informace jako pravdivé..Samozřejmě, že snaha o rozšíření školy a školky je zásluha současného vedení.. ano, máte pravdu, je to již dlouho známá věc, jen minulé vedení v čele s panem Fouskem o tom jen mluvilo..stále dokola a nic se nedělo.. uvidíme, zda-li toto vedení splní své sliby, ale to k tomu musí mít v první řadě příležitost.
Mimochodem, všichni tleskají, jak letošní zimu zvládli obecní zaměstnanci.. také tleskám a moc děkuji, ale bez pořízení multifunkčního stroje by to taková paráda nebyla.. Takže díky obci, že konečně tento stroj pořídila (měla to udělat už předchozí vedení, nejen o tom diskutovat).Možná, že je opravdu škoda, že obec na své stránky nepíše, co se zařídilo, dojednalo, o čem právě jedná.. možná, že by jste tak nespokojená nebyla.. ale od toho je tu možnost přijít na zastupitelstvo...

Zápis ze zastupitelstva 25.9.2012 dostavba staré budovy ZŠ je připravena – obec má stavební povolení, výběrové řízení na dostavbu bylo již provedeno...a to všechno stihl pan starosta a místostarosta sám za měsíc - to je ovšem výkon pro supermana. Jinak přestavba učebny - celou dobu byl pan Novotný místostarosta, ale za nic nemohl, no to je jasné.
Koupení traktůrku je jistě záslužné, ale ono vzít peníze a něco zakoupit není nijak složité - složité je, aby na konci roku byl vyrovnaný rozpočet. Jinak na zastupitelstvo ráda zavítám - až tam bude slyšet taky něco jiného než "nebudu vám nic vysvětlovat, protože nemusím" a "udělal jsem to, protože můžu".[/quote]

Paní Majdo, já s vámi naprosto souhlasím. Jen si myslím, že nená smysl pouštět se do diskuze s paní Kopretinou. Je naprosto nesoudná, zvláštně zahleděná do bývalé paní ředitelky, neschopná příjmout jakýkoliv argument, neschopná docenit cokoliv co dnešní vedení obce udělá. Odvolali její idol, tak bude škodit a hotovo.
Hana

kdosi
Příspěvky: 25
Registrován: 03 bře 2010, 11:22

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od kdosi » 29 bře 2013, 11:26

Vážená kopretino,

víte Vy vůbec jak dlouho asi tak trvá vyřízení změny označení v dopravě. Dva měsíce Vám na to opravdu stačit nebudou. Od kraje, policie, různé studie a návrhy Vám to vyjde minimálně na půl roku, ne-li déle. Takže, ano je to práce pana Fouska. Kdybyste chodila na zastupitelstvo, určitě by Vám neuniklo, že zastupitelé bydlící v této lokalitě byli docela naštvaní. Pan Novotný to opravdu nevymyslel, ale zdědil. Stejně tak zdědil přestavbu v MŠ, kde pan Fousek vybral špatnou firmu, už je to u soudu. Opět informace ze zastupitelstva. Víte, on kdo nic nedělá, nic nezkazí. Na mě to dělá ten dojem, že pan Fousek byl větší mistr slova, zato pan Novotný je spíše mistr činu. Přes léto se má dostavět škola (to jsem se dozvěděl na schůzce s novou paní ředitelkou). Já bych neřekl, že se nic neděje, naopak, a vím, že se mnou Vy souhlasit nebudete, já jsem ale spokojený. Ráno nemoknu, když čekám na autobus, stejně tak nemusím chodit na autobus dolů a nahoru, silnice jsou vyhrnuté, chodníky zametené, pražská voda teče (ano zde nechci upřít zásluhu panu Fouskovi, který jednání začal, ale dík i všem zastupitelům, kteří toto podpořili). Ve svém životě jsem se již mnohokrát setkal s lidmi, kteří jsou věčně nespokojení, mám pro Vás návrh, kandidujte do příštích komunálních voleb a ukažte nám všem, jak byste to dělali Vy. Víte ono kritizovat je strašně snadné, já děkuji našemu vedení obce za všechno, co se povede a co naši obec posouvá dopředu.
Všem hezké velikonoce

kopretina

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od kopretina » 29 bře 2013, 11:44

kdosi píše:Vážená kopretino,

víte Vy vůbec jak dlouho asi tak trvá vyřízení změny označení v dopravě. Dva měsíce Vám na to opravdu stačit nebudou. Od kraje, policie, různé studie a návrhy Vám to vyjde minimálně na půl roku, ne-li déle. Takže, ano je to práce pana Fouska. Kdybyste chodila na zastupitelstvo, určitě by Vám neuniklo, že zastupitelé bydlící v této lokalitě byli docela naštvaní. Pan Novotný to opravdu nevymyslel, ale zdědil. Stejně tak zdědil přestavbu v MŠ, kde pan Fousek vybral špatnou firmu, už je to u soudu. Opět informace ze zastupitelstva. Víte, on kdo nic nedělá, nic nezkazí. Na mě to dělá ten dojem, že pan Fousek byl větší mistr slova, zato pan Novotný je spíše mistr činu. Přes léto se má dostavět škola (to jsem se dozvěděl na schůzce s novou paní ředitelkou). Já bych neřekl, že se nic neděje, naopak, a vím, že se mnou Vy souhlasit nebudete, já jsem ale spokojený. Ráno nemoknu, když čekám na autobus, stejně tak nemusím chodit na autobus dolů a nahoru, silnice jsou vyhrnuté, chodníky zametené, pražská voda teče (ano zde nechci upřít zásluhu panu Fouskovi, který jednání začal, ale dík i všem zastupitelům, kteří toto podpořili). Ve svém životě jsem se již mnohokrát setkal s lidmi, kteří jsou věčně nespokojení, mám pro Vás návrh, kandidujte do příštích komunálních voleb a ukažte nám všem, jak byste to dělali Vy. Víte ono kritizovat je strašně snadné, já děkuji našemu vedení obce za všechno, co se povede a co naši obec posouvá dopředu.
Všem hezké velikonoce

Víte, mám dvě malé děti, ve škole ve svém volnu vedu zcela zadarmo kroužek pro děti, většinu materiálu platím ze svého. Snažím se, dle svých časových možností, jak to jde. Tady jsou všichni anonymní, téměř nikdo - kromě pana Nývlta, Jelínka a několika dalších odvážných tu nevystupuje pod svým jménem, ale každý je tu hrdina. Volila jsem svoje kandidáty, ve vedení obce nejsou. Máme demokracii, právo na svobodu slova. Využívám jí. Neužívám sprostá slova a nejsem zdaleka jediná, kdo je nespokojený. Vy jste, máte na to právo. Ovšem když mi pan Jelínek sdělí, jak můžu podpořit změnu ve vedení obce, ráda jí využiji. Vás nikdo nenutí.
Pan Kuchař i pan Novotný byli celou dobu v zastupitelstvu, o změnách v dopravě se jednalo. Byla spousta návrhů, na zasedáních se projednávaly...takže mi tu netvrďte, že oba nic netušili a najednou to tu bylo a všichni koukali, co je to za novinku.
Paní Jakubové jsem si vážila, ale netykám si s ní, nejsem s ní v žádném kontaktu ani jí nenavštěvuji. Nesdělovala mi žádné informace, jednou mi poděkovala za podporu. To, že jsem nespokojená s celou akcí "škola" nesouvisí ani tak s její osobou, ale s celou tou mašinérií kolem toho. V souvislosti s tím by mě jen zajímalo, koho vlastně odborná komise doporučila na místo ředitele - nějak jsme se to nedozvěděli. Ale vlastně: "nic mi nikdo nemusí vysvětlovat, mohli jsme jmenovat koho jsme chtěli". Opravdu doufám, že bude škola fungovat a děti v ní budou spokojené. To ukáže jen čas.

Ale to je do jiné diskuse...tato se jmenuje "odvolání zastupitelstva...".

MajdaK
Příspěvky: 10
Registrován: 25 bře 2013, 12:41

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od MajdaK » 29 bře 2013, 11:59

Paní Majdo, já s vámi naprosto souhlasím. Jen si myslím, že nená smysl pouštět se do diskuze s paní Kopretinou. Je naprosto nesoudná, zvláštně zahleděná do bývalé paní ředitelky, neschopná příjmout jakýkoliv argument, neschopná docenit cokoliv co dnešní vedení obce udělá. Odvolali její idol, tak bude škodit a hotovo.
Hana[/quote]

Děkuji paní Hanko za podporu, vím, že nemá smysl pouštět se do diskuze s paní Kopretinou a pokaždé si říkám, že už na ni nezareaguji, ale ono mi to nedá. Cítím bezmoc a nechci aby ti, kdo fórum čtou byli ovlivněni jejím zaujetím vůči současnému vedení kvůli situaci v chýňské škole. Negativně tím ovlivňuje i rodiče budoucích prvňáčků a šíří zbytečnou paniku ohledně situace ve škole. Nic dramatického se tam opravdu neděje. Děti jsou tam stále spokojené a vše funguje a bude fungovat i bez paní Jakubové. Všichni jsme zastupitelní. Bohužel z úst paní Kopretiny jsou velmi často slyšet argumenty, které pronášela paní Jakubová na půdě školy - tedy argumenty paní Jakubové, její pravda a její pohled na dění:-).
Také přeji všem moc hezké Velikonoce a snad už se brzy dočkáme vytouženého jara...

MajdaK
Příspěvky: 10
Registrován: 25 bře 2013, 12:41

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od MajdaK » 29 bře 2013, 12:02

kdosi píše:Vážená kopretino,

víte Vy vůbec jak dlouho asi tak trvá vyřízení změny označení v dopravě. Dva měsíce Vám na to opravdu stačit nebudou. Od kraje, policie, různé studie a návrhy Vám to vyjde minimálně na půl roku, ne-li déle. Takže, ano je to práce pana Fouska. Kdybyste chodila na zastupitelstvo, určitě by Vám neuniklo, že zastupitelé bydlící v této lokalitě byli docela naštvaní. Pan Novotný to opravdu nevymyslel, ale zdědil. Stejně tak zdědil přestavbu v MŠ, kde pan Fousek vybral špatnou firmu, už je to u soudu. Opět informace ze zastupitelstva. Víte, on kdo nic nedělá, nic nezkazí. Na mě to dělá ten dojem, že pan Fousek byl větší mistr slova, zato pan Novotný je spíše mistr činu. Přes léto se má dostavět škola (to jsem se dozvěděl na schůzce s novou paní ředitelkou). Já bych neřekl, že se nic neděje, naopak, a vím, že se mnou Vy souhlasit nebudete, já jsem ale spokojený. Ráno nemoknu, když čekám na autobus, stejně tak nemusím chodit na autobus dolů a nahoru, silnice jsou vyhrnuté, chodníky zametené, pražská voda teče (ano zde nechci upřít zásluhu panu Fouskovi, který jednání začal, ale dík i všem zastupitelům, kteří toto podpořili). Ve svém životě jsem se již mnohokrát setkal s lidmi, kteří jsou věčně nespokojení, mám pro Vás návrh, kandidujte do příštích komunálních voleb a ukažte nám všem, jak byste to dělali Vy. Víte ono kritizovat je strašně snadné, já děkuji našemu vedení obce za všechno, co se povede a co naši obec posouvá dopředu.
Všem hezké velikonoce

Stačí projít fórum a budeme mít zastupitelstvo jedna radost:-). To se nám to tu bude žít. . .

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od Srneček » 29 bře 2013, 13:24

kopretina píše:
Ovšem když mi pan Jelínek sdělí, jak můžu podpořit změnu ve vedení obce, ráda jí využiji. Vás nikdo nenutí.
Zastupitelský mandát je v průběhu volebního období nezrušitelný, odvolat jde pouze z funkce (starosty, místostarosty, předsedy výboru...).
Na odvolání z funkce je potřeba 5 hlasů zastupitelů.
Starosta Chýně zastává současně i funkci rady obce (nezaměňovat se zastupitelstvem) - má opravdu velké pravomoci a má právo opravdu na hodně věcí. Na druhou stranu se z výkonu své funkce zodpovídá zastupitelstvu. Zastupitelstvo je v rámci samostatné působnosti (nezaměňovat s přenesenou) nejvyšším orgánem obce.
Pokud zastupitel sám odstoupí, přichází na jeho místo automaticky náhradník z jeho strany.
Pokud klesne počet zastupitelů pod 5, je nutné vyhlásit nové volby.

Pokud chcete tedy změnu ve vedení obce, bylo by nejrozumnější vyměnit starostu za nějakého, který by lépe splňoval vaše představy o rozvoji Chýně. Musíte se tedy snažit najít osobu, která je zastupitelem (nebo se jím může po odstoupení jiného zastupitele stát), která by chtěla funkci starosty zastávat a pro kterou zvedne ruku minimálně 5 zastupitelů obce (hlas kandidáta se může do téhle pětice započítat). Pak už to je velmi rychlé, na jakémkoliv veřejném zasedání se vloží do programu bod "odvolání a volba starosty" a pokud opravdu bude pětice postupovat ve shodě, je během deseti minut nový starosta ve funkci.

Další možností je počkat do řádných voleb, ty budou někdy mezi 16. zářím a 16. říjnem 2014 a buď přímo sama kandidovat, nebo podpořit a volit a agitovat pro vybrané uskupení, které splňuje vaše požadavky...

Jen ještě drobnou poznámku na závěr, práce zastupitele je dost nevděčná, mohu potvrdit :D a řadový člen zastupitelstva jí vykonává zdarma, předseda výboru si přijde měsíčně na tisícovku čistého, místostarosta asi na dvanáct tisíc a starosta na třicet.

A pokud se jedná o toto:
f) požadovat projednání určité záležitosti v oblasti samostatné působnosti radou obce nebo zastupitelstvem obce; je-li žádost podepsána nejméně 0,5 % občanů obce, musí být projednána na jejich zasedání nejpozději do 60 dnů, jde-li o působnost zastupitelstva obce, nejpozději do 90 dnů,
Občané mohou dát podnět k projednání odvolání starosty obce, dle mého názoru, mohou požadovat, aby bylo o odvolání hlasováno. Následně pak mohou vidět a slyšet jakou a od koho má současný starosta podporu a to je asi vše. Pro úplnnost uvádím, že aby bylo přijato nějaké usnesení, musí se pro vyjádřit pět zastupitelů.
Srneček

kopretina

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od kopretina » 29 bře 2013, 13:41

"O návrhu na odvolání starosty velmi vážně uvažuji, iniciování nových voleb mi přijde komplikované a chaos budící, nehledě k tomu, že by muselo odstoupit celé zastupitelstvo včetně náhradníků, což mi přijde opravdu neprůchodné."

Až budete mít v úvahách jasno, můžete počítat s mým hlasem, podpisem, jinou podporou...jinak se 4letým a 8letým dítětem a vysoce pracovně vytíženým manželem opravdu kandidovat nemůžu...a děkuji za práci, kterou vykonáváte - volila jsem vás a nemám důvod to měnit. Jinak věřím, že činnost zastupitele je nevděčná...ovšem to ti, kteří se na to dali, věděli předem a pro to, aby se na to dali, měli jistě svoje důvody. Stejně jako každý, kdo dělá věci nad rámec svých povinností.

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od Srneček » 29 bře 2013, 14:00

kopretina píše:"O návrhu na odvolání starosty velmi vážně uvažuji, iniciování nových voleb mi přijde komplikované a chaos budící, nehledě k tomu, že by muselo odstoupit celé zastupitelstvo včetně náhradníků, což mi přijde opravdu neprůchodné."

Až budete mít v úvahách jasno, můžete počítat s mým hlasem, podpisem, jinou podporou...jinak se 4letým a 8letým dítětem a vysoce pracovně vytíženým manželem opravdu kandidovat nemůžu...a děkuji za práci, kterou vykonáváte - volila jsem vás a nemám důvod to měnit. Jinak věřím, že činnost zastupilete je nevděčná...ovšem to ti, kteří se na to dali, věděli předem a pro to, aby se na to dali měli jistě svoje důvody.
Tak na to nevím co říct :D
Děkuji za podporu i důvěru.
Až budu mít pocit, že má smysl dát návrh na odvolání starosty, tak to udělám (jako zastupitel petici nepotřebuji).
I já mám dvě děti a během mého zastupitelování jsme se starali osm let o nechodící tchýni.
Manželka je také pracovně vytížená (sice ne vysoce, ale tomu zase odpovídá plat)...vše je o prioritách a pro každého má den 24 hodin.
Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán :lol: a i z tohoto důvodu nemám už vůbec chuť do dalších voleb jít, budu se věnovat sobě, práci, rodině, baráku, koníčkům, změním si nick na nějaké jiné zvíře a budu tady anonymně radit novému vedení, jak by to měli správně dělat.
Pokud chcete něco změnit, musíte to tlačit a nenechat se odradit, jinak to budou jen prázdné řeči, jiná cesta není.
Srneček

kopretina

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od kopretina » 29 bře 2013, 15:03

Srneček píše:
kopretina píše:"O návrhu na odvolání starosty velmi vážně uvažuji, iniciování nových voleb mi přijde komplikované a chaos budící, nehledě k tomu, že by muselo odstoupit celé zastupitelstvo včetně náhradníků, což mi přijde opravdu neprůchodné."

Až budete mít v úvahách jasno, můžete počítat s mým hlasem, podpisem, jinou podporou...jinak se 4letým a 8letým dítětem a vysoce pracovně vytíženým manželem opravdu kandidovat nemůžu...a děkuji za práci, kterou vykonáváte - volila jsem vás a nemám důvod to měnit. Jinak věřím, že činnost zastupilete je nevděčná...ovšem to ti, kteří se na to dali, věděli předem a pro to, aby se na to dali měli jistě svoje důvody.
Tak na to nevím co říct :D
Děkuji za podporu i důvěru.
Až budu mít pocit, že má smysl dát návrh na odvolání starosty, tak to udělám (jako zastupitel petici nepotřebuji).
I já mám dvě děti a během mého zastupitelování jsme se starali osm let o nechodící tchýni.
Manželka je také pracovně vytížená (sice ne vysoce, ale tomu zase odpovídá plat)...vše je o prioritách a pro každého má den 24 hodin.
Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán :lol: a i z tohoto důvodu nemám už vůbec chuť do dalších voleb jít, budu se věnovat sobě, práci, rodině, baráku, koníčkům, změním si nick na nějaké jiné zvíře a budu tady anonymně radit novému vedení, jak by to měli správně dělat.
Pokud chcete něco změnit, musíte to tlačit a nenechat se odradit, jinak to budou jen prázdné řeči, jiná cesta není.

Tak fajn, kandidovat teď nehodlám, důvody jsem vysvětlila....tak holt budu "držet hubu a krok" :) ...mějte se tu fajn, ostatní anonymní a falešně pojmenovaní se tu teď mohou plácat po zádech.

mimi
Příspěvky: 26
Registrován: 19 dub 2012, 20:26
Bydliště: Chýně

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od mimi » 29 bře 2013, 15:10

Srneček píše:
kopretina píše:"O návrhu na odvolání starosty velmi vážně uvažuji, iniciování nových voleb mi přijde komplikované a chaos budící, nehledě k tomu, že by muselo odstoupit celé zastupitelstvo včetně náhradníků, což mi přijde opravdu neprůchodné."

Až budete mít v úvahách jasno, můžete počítat s mým hlasem, podpisem, jinou podporou...jinak se 4letým a 8letým dítětem a vysoce pracovně vytíženým manželem opravdu kandidovat nemůžu...a děkuji za práci, kterou vykonáváte - volila jsem vás a nemám důvod to měnit. Jinak věřím, že činnost zastupilete je nevděčná...ovšem to ti, kteří se na to dali, věděli předem a pro to, aby se na to dali měli jistě svoje důvody.
Tak na to nevím co říct :D
Děkuji za podporu i důvěru.
Až budu mít pocit, že má smysl dát návrh na odvolání starosty, tak to udělám (jako zastupitel petici nepotřebuji).
I já mám dvě děti a během mého zastupitelování jsme se starali osm let o nechodící tchýni.
Manželka je také pracovně vytížená (sice ne vysoce, ale tomu zase odpovídá plat)...vše je o prioritách a pro každého má den 24 hodin.
Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán :lol: a i z tohoto důvodu nemám už vůbec chuť do dalších voleb jít, budu se věnovat sobě, práci, rodině, baráku, koníčkům...



Myslím, že je to škoda Ondro, moc rozumných lidí v zastupitelstvu nemáme a někdo by je krotit měl.
M

Šafránek
Příspěvky: 27
Registrován: 23 zář 2012, 10:11

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od Šafránek » 29 bře 2013, 16:02

Kecá :D

Uživatelský avatar
Palat
Příspěvky: 356
Registrován: 28 kvě 2010, 20:53

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od Palat » 29 bře 2013, 22:25

Kopretino, je mi líto, ale i když se v mnoha názorech shodneme, tak tím, že mícháte hrušky s jabkama, děláte kritikům současného vedení spíš medvědí službu. Přednost zprava je opravdu záležitost vzniklá za minulého vedení, tedy politickou zodpovědností především pana Fouska. Nové vedení s tím nemohlo nic moc dělat, je to běh na dlouhou trať. O přednosti zprava se tu vedly dlouhé debaty, tak snad jen že to nebylo přímo rozhodnutí pana Fouska, ale úprava navržená panem Plaňanským na doporučení policie či silničního úřadu (to teď nevím přesně). Stejně tak úprava třídy ve školce na školní třídu je především záležitost z doby starostování pana Fouska. Až na to, že firma, která to celé zfušovala, získala tu zakázku ve standardním výběrovém řízení a ne tak, že by ji vybral osobně pan Fousek. Co je ale pravda je to, že po celou tu dobu byl místostarostou pan Novotný, a tudíž za obojí nese spoluzodpovědnost. Argument, že neměl dostatek informací, dost kulhá. O informacích, které dostávali zastupitelé od pana Fouska, si teď za starostování dua Novotný - Kuchař mohou jenom nechat zdát.

Hmm
Příspěvky: 25
Registrován: 14 dub 2012, 22:54

Re: odvolání zastupitelstva, předčasné obecní volby

Příspěvek od Hmm » 29 bře 2013, 22:54

20 proti 9 , tak ještě dva a máte fotbalovou jedenáctku, třeba bude odměna :twocents-mytwocents: :vomit: Škoda, že ti co hlasovali pro ,nenapsali taky svůj názor. Já už na to nemám sílu...asi jsou na tom ostaní podobně .

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 42 hostů