Zasedání obecního zastupitelstva

Informujte své okolí o chystaných akcích
Odpovědět
pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od pavel » 24 srp 2010, 12:12

OK, dik, javor, beru na vedomi :)

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od Srneček » 16 úno 2011, 17:13

Z obecního webu:

Pozvánka na zasedání zastupitelstva obce Chýně
Zasedání zastupitelstva obce Chýně se koná dne 23. února 2011 na Obecním úřadu Chýně, Hlavní 200, 253 01 Chýně v 19,00 hod. v zasedací místnosti.
Program jednání:
1. Zahájení
2. Schválení programu
3. Kontrola usnesení z minulého zasedání
4. Volba návrhové komise a ověřovatelů zápisu
5. Zpráva starosty o činnosti
6. Rozpočet obce Chýně na rok 2011
7. Žádosti o finanční příspěvek obce Chýně – Arbor, o. s., TJ Sokol Chýně, Nadační fond Zvonek, Chýně, Svaz postižených civilizačními chorobami, Hostivice
8. Přivaděč pitné vody do Chýně od TS Rudná – souhlas s poskytnutím projektové dokumentace obce Chýně Technickým službám Rudná na vodovodní přivaděč ze Sobína
9. Dohoda mezi obcí Chýně a Milanem Havlem, Doubravínova 204/4, Praha 17 - Řepy o směně pozemků a darování pozemků obci Chýně; souhlas se změnou č. 2 územního plánu u pozemku p. č. 516/1 k.ú. Chýně
10. Nařízení obce Chýně č. 1/2011
11. Žádost Tomáše Mikulici, Plevenská 3116/4, Praha 7 o stanovisko k projektové dokumentaci stavby Penzion Pivovarský dvůr Chýně
12. Cena vodného a stočného na rok 2011
13. Výběr administrátora na výběrové řízení provozovatele vodohospodářské infrastruktury obce Chýně
14. Změna č. 2 územního plánu obce Chýně – nové využití části pozemků p. č. 156/117 a 156/272 na zastávku ČD
15. Diskuse
16. Závěr.
Pavel Fousek
starosta obce
Vyvěšeno dne 15.2.2011
Srneček

pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od pavel » 16 úno 2011, 21:59

Šlo by to na zastupitelstvu projednat pomoc občanům s problémy s poštou?
V naší ulici Slepá s podobou T například doručovatel dělá to, že dojde ke schránce na domě uprostřed T a tam vhodí poštu pro ostatní na krajích Téčka. Asi se mu/ jí nechce chodit dál do slepých konců ulice. A dobráci, kteří poštu najdou ve schránce, to pak roznášejí sousedům.
Je vidět, že na jedince pošta zvysoka kašle. Předpokládám, že pokud by na poštu šla stížnost jménem obce tak by to zabralo víc. Nešlo by tohle přidat jako extra bod na zastupitelstvo? Jde přeci jen o dost závažný problém. Případně předem díky

Uživatelský avatar
kubajs
Příspěvky: 710
Registrován: 01 pro 2006, 10:06
Bydliště: Králův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od kubajs » 17 úno 2011, 09:29

Pokud jde o problém hostivické pošty, zkusil bych vedoucí (pokud si dobře pamatuju, paní Čermáková). Měl jsem s ní telefonický hovor a vypadá to, že se problémy snaží řešit, mluvila velmi rozumně, ochotná. Kdyžtak si na zaměstnance došlápne.

Mydlan

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od Mydlan » 18 úno 2011, 21:22

Máme stejný problém jako Pavel, jsme trojdům - tři schránky, jedno číslo popisné, hází nám to všechno do prostřední, děsně mě to sere, chytit je tak u toho, já bych jim s chutí vynadal :twisted: zlatá naše bývala pošťačka - kudrnatá s brýlemi, pročpak už nejezdí? Ta byla úplně bezvadaná hned od začátku, za dva roky spokojenost, co se děje teď je děsné, souhlasím s Pavlem, přijde mi že tato schůze nebude moc "vytížená" ta pošta by se tam zmáknout mohla - jak já tak Pavel jsme z Hájů.

Uživatelský avatar
Večernice
Příspěvky: 500
Registrován: 02 bře 2007, 23:39
Bydliště: Chyne

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od Večernice » 18 úno 2011, 22:54

....už zase chodí ta správná pošt'ačka, Mydlane :)

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od Srneček » 19 úno 2011, 22:08

No, hoši, mám teda pocit, že problém pošty je problém pošty a né zastupitelstva...to bychom se mohli vyjadřovat třeba k řídkému plynu od plynáren, nebo k otvírací době Lídlu...ale do diskuse by se to třeba vešlo, to zase jo, ale moc bych si od toho stejně nesliboval.
Srneček

pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od pavel » 21 úno 2011, 12:08

Jo, to je problém pošty, souhlas. Ale jak je vidět, tak:
- problém se týká celkem velkého počtu lidí z Chýně
- jednotlivci se to snažili řešit, ale přes opakované stížnosti se situace nelepší.
Jedná se jen o nápad - pokud by si u pošty stěžovala přímo obec a požádala o nápravu, tak doufám, že by to mělo větší váhu.
Já návrh toho dopisu klidně napíšu, ale jde o to, aby ten dopis se žádostí poště o vyjádření k situaci a o nápravu odešel jménem obce. Tzn. aby to podepsal pokud možno někdo z vedení obce (starosta nebo zastupitel) a prdnul na to obecní razítko

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od Jiří Nývlt » 21 úno 2011, 12:29

Neni to nic proti ničemu, a dyž se do toho zástupitelé nebo starosta daj, tak ať pišou.
Na druhou stranu - Jelen má recht - a já si to myslim takytak: je to problém dvou smluvních stran - pošty a zákazníka.
To je jako by obec měla psát supliky autoservízu, co nemalému počtu lidí ve vsi blbě vopravil auto... :mrgreen:
Ale jo - dyž to písne vobec, tak to má váhu (hlavně dyž to napiše starosta, von má sichr stejně jako já přes metrák) ;-) :lol:

pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od pavel » 21 úno 2011, 14:59

Váha určitě hraje roli.
Plus by mohlo hrát roli to, že napíše orgán orgánovi (teď to myslím pozitivně). Zkusím zavolat starostovi a zeptám se ho

Mydlan

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od Mydlan » 24 úno 2011, 15:57

Včera u nás byla jakási neznámá pošťačka na kole a tvrdila mi, že ta naše paní se prý už uzdravila a zase bude jezdit, tak sláva, jinak říkám téhle, že nám furt hází špatně dopisy, do jaké schránky ze tří se jí zachce tak to tam hodí, přitom je máme tak 8m od sebe, a ona mi kroutí hlavou, že to není možné, no to je bordel, sláva za tu naši původní, zase budem spokojení:).

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od Srneček » 11 bře 2011, 12:09

Pozvánka na zasedání zastupitelstva obce Chýně

Zasedání zastupitelstva obce Chýně se koná dne 21. března 2011 na Obecním úřadu Chýně, Hlavní 200, 253 01 Chýně v 19,00 hod. v zasedací místnosti.

Program jednání:
Zahájení
Složení slibu nového člena zastupitelstva p. Stanislava Barka
Schválení programu
Kontrola usnesení z minulého zasedání
Volba návrhové komise a ověřovatelů zápisu
Zpráva starosty o činnosti
Schválení rozpočtu a závazných ukazatelů rozpočtu příspěvkové organizace – ZŠ a MŠ Chýně na rok 2011
Výběr administrátora pro výběrové řízení provozovatele vodohospodářské infrastruktury obce Chýně
Pravomoci starosty v rámci finančního hospodaření obce podle schváleného rozpočtu
Personální složení finančního výboru zastupitelstva obce
Stanovení podmínek pro nájem školnického bytu v budově ZŠ Chýně
Diskuse
Závěr.

Pavel Fousek starosta obce



Vyvěšeno dne 11.3.2011
Srneček

Mydlan

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od Mydlan » 14 bře 2011, 12:22

Přijde mi, že tam není vůbec nic, co by mělo občana zajímat, aby tam šel.

Kdy bude školka, kdy bude voda, kdy bude zastávka na Hájích mít střechu,
kdy se zalepí díry nebo hrboly v silnici, kdy se zametou silnice a chodníky, protože prach tu už i žerem, kdy bude točna busu, kdy zajede víc autobusů na Háje, kdy budeme mít zastávku vlaku na Kališti a tak dále a tak dále.
No nic ve zlém, nemyslím to špatně :D .

Uživatelský avatar
kubajs
Příspěvky: 710
Registrován: 01 pro 2006, 10:06
Bydliště: Králův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od kubajs » 14 bře 2011, 12:36

Na to mám zaručený lék.
Stačí se vžít do situace v Japonsku a Libyi (pokud to vůbec jde) a rázem má člověk po všech problémech. Zjistíme, že řešíme opravdu "ptákoviny" a totální malichernosti.
Lidi by měli konečně zásadně přehodnotit žebříček hodnot.

Mydlan

Re: Zasedání obecního zastupitelstva

Příspěvek od Mydlan » 14 bře 2011, 18:46

nevím jestli jsi nějakou takovouto východní zemi navštívil, já byl týden v jižní koreji a skoro jsem se styděl, ti lidé jsou úplně jinde než my, (nehází vajgly na zem, před jídlem si myjí ruce, nedělají škodu tomu druhému, umí se pozdravit a žijí technicky mnohem výše než my), jsme proti nim v základních věcech v době kamenné, samozřejmě je nám všech líto, katastrofa je vždy strašná věc, to ale neznamená, že kvůli tomu musíme zůstat v prvobytně pospolné.........

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů