Dětský den pro DOSPĚLÉ 2008

Informujte své okolí o chystaných akcích
Uživatelský avatar
Ondřej Fingerhut
Příspěvky: 228
Registrován: 19 dub 2007, 10:37
Bydliště: Háje, Točivá ul.

Příspěvek od Ondřej Fingerhut » 22 zář 2008, 14:59

.......štěstí přeje připraveným.......... :)
Ondřej Fingerhut

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiří Nývlt » 22 zář 2008, 15:15

Ondřej Fingerhut píše:.......štěstí přeje připraveným.......... :)
Prej připravenejm. Měl kliku. Neřikám jakou a vodkuď. ;-)

Uživatelský avatar
punker
Příspěvky: 1337
Registrován: 19 zář 2007, 20:40
Bydliště: chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: to: punker

Příspěvek od punker » 22 zář 2008, 15:46

Ondřej Fingerhut píše:to: punker

.... jsi si měl přijít vybojovat........, já zkoušel asi 10x shodit plechovky a trefil jsem se jen jednou...... :)))....... příště si stoupnu na čáru pro nejmenší..........
nojóno, měl jsem povinnosti, neuděláš nic!... ale na příští rok se chystám! :D

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Dětský den pro DOSPĚLÉ 2009

Příspěvek od Srneček » 27 srp 2009, 10:37

Tak už se nám to zase blíží, v sobotu 19. 9. 2009 o.s. Arbor pořádá další ročník DDD.
Plakátek se už připravuje, ale hlavně teď sháníme pomocníky!
Pokud by se zde našel někdo, kdo by měl chuť být při pořádání akce nápomocen určitě se ozvěte. Třeba na SZ nebo na mejla
ekko@volny.cz, nebo i jinak - až mě někde potkáte.
Srneček

Maxa
Příspěvky: 110
Registrován: 13 čer 2006, 20:34
Bydliště: Háje

Re: Dětský den pro DOSPĚLÉ 2008

Příspěvek od Maxa » 28 srp 2009, 00:50

Tak zase beze me. To snad delate kazdy rok dle meho kalendare, abych se nedostavil :D

Uživatelský avatar
Dádule
Příspěvky: 725
Registrován: 12 kvě 2006, 18:03
Bydliště: dum c. 10, U Dráhy 325
Kontaktovat uživatele:

Re: Dětský den pro DOSPĚLÉ 2008

Příspěvek od Dádule » 15 zář 2009, 16:45

V sobotu 19. 9. 2009 pořádá o.s. Arbor již čtvrtý ročník Dětského dne pro dospělé. Začátek je ve 14 hodin na obecním hřišti. Srdečně vás zveme!

Uživatelský avatar
punker
Příspěvky: 1337
Registrován: 19 zář 2007, 20:40
Bydliště: chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Dětský den pro DOSPĚLÉ 2008

Příspěvek od punker » 19 zář 2009, 08:48

tak co dospělí??? těší te se :lol:
punker

obyvatel
Příspěvky: 372
Registrován: 04 říj 2006, 16:27
Bydliště: Chyne

Re: Dětský den pro DOSPĚLÉ 2008

Příspěvek od obyvatel » 19 zář 2009, 18:46

NE :!:

Uživatelský avatar
punker
Příspěvky: 1337
Registrován: 19 zář 2007, 20:40
Bydliště: chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Dětský den pro DOSPĚLÉ 2008

Příspěvek od punker » 19 zář 2009, 19:35

obyvatel píše:NE :!:
tak ne, ok :D
Naposledy upravil(a) punker dne 20 zář 2009, 11:36, celkem upraveno 2 x.
punker

Uživatelský avatar
punker
Příspěvky: 1337
Registrován: 19 zář 2007, 20:40
Bydliště: chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Dětský den pro DOSPĚLÉ 2008

Příspěvek od punker » 20 zář 2009, 00:51

tááák zakončení dětského dne jsme vytvořili se Srnečkem, Večernicí, Marťouchem, Borisem a Gábinou na bowlingu... hra byla pestrá, plná zvratů... :D no ze šesi her jsem dal tři coby winner a tři coby druhý... :D Boris nás trunfnul s body, kolipa to bylo??? snad 164?... :shock:
no příště si ho asi bereme do týmu na bowlingový turnaj družstev. 8)

jinak shrnuto a podrženo... DDD dobrý, jen se Vás dospěláků se dostavilo celkem málo... asi nějací divní obyvatelé :wink: jinak myslím, že to byla celkem legrace! :lol:
punker

obyvatel
Příspěvky: 372
Registrován: 04 říj 2006, 16:27
Bydliště: Chyne

Re: Dětský den pro DOSPĚLÉ 2008

Příspěvek od obyvatel » 20 zář 2009, 10:16

punker píše:
obyvatel píše:NE :!:
tak to máš smůlu... :shock: :obscene-birdiedoublegreen:
my jsme se celkem bavili! :character-beavisbutthead:

punks not dead!
Vše je relativní a je otázkou, kdo má smůlu. Nemáš smůlu Ty, když se bavíš zábavou intelektuální úrovně dětí? Tvůj věk Tě ještě omlouvá. My starší "divní obyvatelé" jsme už asi našli zábavu ve věcech jiného myšlenkového stupně. Nechť se každý baví podle svého a druhým nevnucujme svoje představy a když je neakceptují, tak je neurážejme! :lol:

Jeden z divných obyvatel podle Punkera

Uživatelský avatar
punker
Příspěvky: 1337
Registrován: 19 zář 2007, 20:40
Bydliště: chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Dětský den pro DOSPĚLÉ 2008

Příspěvek od punker » 20 zář 2009, 12:08

nikomu nic nenutím, máš pravdu, ať se každý baví podle svého...

a tady jsou nějaké fotky ze včerejšího DDD :D

a já si jdu hrát :)
punker

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Dětský den pro DOSPĚLÉ 2008

Příspěvek od Jiří Nývlt » 20 zář 2009, 16:27

obyvatel píše: Vše je relativní a je otázkou, kdo má smůlu. Nemáš smůlu Ty, když se bavíš zábavou intelektuální úrovně dětí? Tvůj věk Tě ještě omlouvá. My starší "divní obyvatelé" jsme už asi našli zábavu ve věcech jiného myšlenkového stupně. Nechť se každý baví podle svého a druhým nevnucujme svoje představy a když je neakceptují, tak je neurážejme! :lol:

Jeden z divných obyvatel podle Punkera
Jo, v tomdle světě je fšecko relativní. :-) Pane karateli. ;-)
Tahle trachtace (DDD) má sichr svoje mouchy a je asi fakt jen pro primitivy jako sem já nebo pankíš. Vono tam přišlo eště dalších padesát lidí - neuráží je náhodou svym jízlivym příspěvkem pan obyvatel? Vono se tam dá užít spousta obzvláště intelektuálně pokleslé, primitivní a zevrubně tupé legrace. No považte! Dospělý lidi tam házej s pytlem sena, jezděj s kolečkem, v němž vozejí manželku, házej si vajíčkem, dokud se nerozbije a podobně.
Zejména je při té zábavě intelektuální úrovně dětí nepěkné, jak se tam potkaj lidi. To je skutečně jen pro nedivné obyvatele, kteří si dosud nenašli zábavu ve věcech jiného myšlenkového stupně.

BTW sem si pane tolik-intelektuálně-na-úrovni-obyvateli nevším, že by jich pankíš urážel.

V jednom s nima souhlasim. Ať se baví každej po svym. Jedni u televize, druhý u píva, třetí četbou šejka Spíra, další pak zajídáním se, kverulováním či pruzením. :violin:

Já tímto děkuju fšem co přišli, že přišli. Aspoň snažení těch, co to chystali, nepřišlo vniveč a nevyznělo tak docela naprázdno. Pro intelektuály jako je pan obyvatel možná jo. Ale to mi je buřt (toho sem si ani nestih vopéct).

Uživatelský avatar
punker
Příspěvky: 1337
Registrován: 19 zář 2007, 20:40
Bydliště: chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Dětský den pro DOSPĚLÉ 2008

Příspěvek od punker » 20 zář 2009, 16:38

Jiri Nyvlt píše:
obyvatel píše: Vše je relativní a je otázkou, kdo má smůlu. Nemáš smůlu Ty, když se bavíš zábavou intelektuální úrovně dětí? Tvůj věk Tě ještě omlouvá. My starší "divní obyvatelé" jsme už asi našli zábavu ve věcech jiného myšlenkového stupně. Nechť se každý baví podle svého a druhým nevnucujme svoje představy a když je neakceptují, tak je neurážejme! :lol:

Jeden z divných obyvatel podle Punkera
Jo, v tomdle světě je fšecko relativní. :-) Pane karateli. ;-)
Tahle trachtace (DDD) má sichr svoje mouchy a je asi fakt jen pro primitivy jako sem já nebo pankíš. Vono tam přišlo eště dalších padesát lidí - neuráží je náhodou svym jízlivym příspěvkem pan obyvatel? Vono se tam dá užít spousta obzvláště intelektuálně pokleslé, primitivní a zevrubně tupé legrace. No považte! Dospělý lidi tam házej s pytlem sena, jezděj s kolečkem, v němž vozejí manželku, házej si vajíčkem, dokud se nerozbije a podobně.
Zejména je při té zábavě intelektuální úrovně dětí nepěkné, jak se tam potkaj lidi. To je skutečně jen pro nedivné obyvatele, kteří si dosud nenašli zábavu ve věcech jiného myšlenkového stupně.

BTW sem si pane tolik-intelektuálně-na-úrovni-obyvateli nevším, že by jich pankíš urážel.

V jednom s nima souhlasim. Ať se baví každej po svym. Jedni u televize, druhý u píva, třetí četbou šejka Spíra, další pak zajídáním se, kverulováním či pruzením. :violin:

Já tímto děkuju fšem co přišli, že přišli. Aspoň snažení těch, co to chystali, nepřišlo vniveč a nevyznělo tak docela naprázdno. Pro intelektuály jako je pan obyvatel možná jo. Ale to mi je buřt (toho sem si ani nestih vopéct).
myslím, že DDD byl celkem povedený, jen je opravdu škoda, že nebyla hojnější účast, snad příští rok? :D

no nemůžu říci, že bych pana obyvatele neurazil, viz. citace v příspěvku obyvatele... myslím, že svou odpovědí urazil mne a další desítky lidí, takže jsme si asi kvit... :wink:

smysl DDD je poznat nové tváře, kamarády, zasmát se, poklábosit, zasoutěžit si v netypických disciplínách, takže si myslím že je to velice hodnotný způsob zábavy! 8)
punker

obyvatel
Příspěvky: 372
Registrován: 04 říj 2006, 16:27
Bydliště: Chyne

Re: Dětský den pro DOSPĚLÉ 2008

Příspěvek od obyvatel » 20 zář 2009, 21:16

Díky,
vaše reakce mě vůbec nepřekvapila Já nezačal tím, kdo má smůlu, když někdo nepříjde, ani jsem nepsal o těch, kdo nepřišli, že jsou "nějací divní obyvatelé".
Další diskusi považuji za zbytečné plýtvání času vašeho i mého.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů