volby do zastupitelstva 2014

Jedna paní povídala...
Odpovědět
evča
Příspěvky: 162
Registrován: 21 zář 2012, 10:19
Bydliště: Chýně Kaliště

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od evča » 16 črc 2014, 12:08

andelka píše:Jsem v Chýni,mám dovču a budu tu 14 dnů,Moc se na to těším,jak budu podávat informace a zaměřím se na programy stran. Dnes klidnou dobrou noc a zítra vezmem pod drobnohled první volecbní program,to bude fičák....
Paní Andělo Spravedlivá. Vy jste strašná slibotechna. Slíbila ste nám kandidátku kterou si vezmete pod křídla a povedete do voleb. A nic skutek utek. Slibila ste nastudovat volební programy. Nevim teda jaký, když je zveřejněnej sotva jeden a zas nic.

pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od pavel » 16 črc 2014, 13:41

andelka píše:Jsem v Chýni,mám dovču a budu tu 14 dnů,Moc se na to těším,jak budu podávat informace a zaměřím se na programy stran. Dnes klidnou dobrou noc a zítra vezmem pod drobnohled první volecbní program,to bude fičák....
Takze jestli tomu dobre rozumim, tak jste prijela odnekud sem k nam do Chyne travit zde 14-denni dovolenou? Prozradte nam prosim co zpusobilo, ze jste preferovala Chyni pred lakavymi sezonnimi nabidkami mnoha cestovnich kancelari lakajicimi k mori? Predpokladam, ze hlavnim tahakem je super jemny pisek na mistni plazi?

Podobne jako pro vice ctenaru tohoto fora je i pro mne zahadou Vase prava identita. Podle kvality prispevku a "inteligentniho" zpusobu vyjadrovani jsem to nejdriv tipoval na starostu. Ted bych to spis odhadoval na mluviciho sneka. Tesil jsem se na ficak plny drsne nekostruktivni kritiky, ale kde nic tu nic. Pripomina mi to vtip:
Šnek a želva se čelně srazili. Když se šnek probudi v nemocnici tak se ho doktor ptá : "Jak se vám to stalo?"
Pacient sykne bolestí a odpoví : "Nevím pane doktore, vše se událo tak strašně rychle."

Uživatelský avatar
Batáta
Příspěvky: 264
Registrován: 20 led 2013, 20:00

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od Batáta » 19 črc 2014, 11:49

Andělko studujete nebo jste se na to vyprdla? Já stále čekám koho mi doporučíte.
Ipomoea batatas

Uživatelský avatar
Batáta
Příspěvky: 264
Registrován: 20 led 2013, 20:00

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od Batáta » 26 črc 2014, 16:24

Tak andělka se na nás vykašlala. Ale asi měla jinou práci. Zajímavé je, že stejně tak se nám odmlčelo juli1. Že by ....? :lol: :lol: :lol: :lol:
Ipomoea batatas

andelka
Příspěvky: 66
Registrován: 24 pro 2012, 15:52

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od andelka » 26 črc 2014, 16:27

Pro Batátu,
co se týká volebního programu,tak opravdu není co hodnotit,ten jediný je všeobecný,tak co napsat. Ale během dovči v Chýni jsem získala několik poznatků,informací,tak je napíši,protože se rozvine diskuse. Ad1.bude to skoro 14 dnů,kdy jsme byli na zmrzlině u Vančatů, co jsme tam slyšeli a viděli,to vám sdělím,Věra Kovářová tam hučela do hostů a přemlouvala je a líčila jak to bylo za ní dobré,jak Chýni zvedla,jak toto vedení je bez koncepce,atd...,viděli jsme ,jak tam hučí do paní Černé,Byla z toho nešťastná,seděli jsme vedle,výsledek? Tohle majiteli nevadí?Já bych nesnesla,aby v mém podniku probíhala agitace. Ad2. ESO má lídra Aničku,to tedy znamená starostku,to si dělají legraci,chytrá je,šikovná asi ano,ale měla by se věnovat rodině,mateřské,dozrát,jestli chce pomoci obci,může jít místo Musilové,která je v důchodu,tajemnice by byla asi dobrá,úřednice taky,ale starostka? Mějte rozum alespoň ostatní,když se žene do záhuby. Prý neustála na nějaké schůzi Chadimu,to je jen jeden člověk. Jestli Aničce jde o obec,tak pomůže,aniž by byla starostkou. Koncem léta budu opět ležet na Baště,tak se něco dovím,pá.

Uživatelský avatar
Batáta
Příspěvky: 264
Registrován: 20 led 2013, 20:00

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od Batáta » 26 črc 2014, 18:17

no hurá
Ipomoea batatas

pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od pavel » 28 črc 2014, 12:58

Hm ..., no tak ..., jak bych to ..., co k tomu rici, ze.
Jako warming up to na rozjezd uplne spatne neni .... Navic je okurkova sezona, o cem taky psat, ze
Mozna bych do toho priste zamichal trochu sexu a nejake ty mezigeneracni hadky. V dalsim prispevky bych pak prihodil drogy a obchodovani s lidmi at to ma poradne grady. Nevim. Na bodovaci stupnici 1-5 (neda se cist-super text) bych tomu dal zatim treba dvojcicku
Uvidime co se Andelka dozvi na Baste

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od kryglik » 28 črc 2014, 13:30

pavel píše:Hm ..., no tak ..., jak bych to ..., co k tomu rici, ze.
Jako warming up to na rozjezd uplne spatne neni .... Navic je okurkova sezona, o cem taky psat, ze
Mozna bych do toho priste zamichal trochu sexu a nejake ty mezigeneracni hadky. V dalsim prispevky bych pak prihodil drogy a obchodovani s lidmi at to ma poradne grady. Nevim. Na bodovaci stupnici 1-5 (neda se cist-super text) bych tomu dal zatim treba dvojcicku
Uvidime co se Andelka dozvi na Baste
Aby to nakonec nebyla nejaka kachna :)

Uživatelský avatar
click
Příspěvky: 257
Registrován: 13 lis 2007, 19:13
Bydliště: Stercus Accidit

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od click » 28 črc 2014, 23:52

Andelka nebo to co se dozvi? :mrgreen:

jilu1
Příspěvky: 58
Registrován: 09 dub 2013, 21:55

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od jilu1 » 02 srp 2014, 15:06

Pro Pavla( Fouska), o sexu si určitě psát nebudeme,nějak mi to k vám nejde, věkově a ani morálně, ale o drogách ano. Po přečtení příspěvků najde jeden od vaší příbuzné,který nepřímo potvrzuje,že to viděla,tudíž to v obci je. Vy jako bývalý starosta o tom musíte vědět,tak nevím co ta ironie.

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od Srneček » 02 srp 2014, 20:53

jilu1 píše:Pro Pavla( Fouska), o sexu si určitě psát nebudeme,nějak mi to k vám nejde, věkově a ani morálně, ale o drogách ano. Po přečtení příspěvků najde jeden od vaší příbuzné,který nepřímo potvrzuje,že to viděla,tudíž to v obci je. Vy jako bývalý starosta o tom musíte vědět,tak nevím co ta ironie.
jilujedna je zase mimo, až se to Pavlové dozvědí, to bude sekec :laughing-rolling: ...není Pavel jako Pavel, fakt jste tak nepozorný, nebo je v tom nějaký záměr?
Srneček

pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od pavel » 04 srp 2014, 12:46

Srneček píše: ...není Pavel jako Pavel, fakt jste tak nepozorný, nebo je v tom nějaký záměr?
Ba ba ... Tohle bylo od jilu1 celkem hloupe ... Staci se podivat na uzivatelsky panel. Nestydel jsem se a nebal jsem se tam dat svoje plne jmeno. A ackoli mam k byvalemu starostovi Pavlovi Fouskovi mnoho vyhrad (napriklad spousta nesplnenych slibu tykajicich se byvale stavebni a dopravni komise) tak jestli se nepletu tak i on na tomto foru vystupoval pod svym plnym jmenem.
Nicmene, jilu1, Vas prispevek me rozhodne zaujal. Predpokladam, ze jste zasveceny a duveryhodny clovek (nic jineho ani nelze predpokladat, ze :lol: ) - co mate na mysli zahadnou formulaci "nějak mi to k vám nejde, věkově a ani morálně?". Co se za tim skryva? Jako ze Pavel Fousek uz by si o sexu nedokazal ani psat? Ma nejake moralni problemy, odchylky nebo dokonce uchylky? Je okurkova sezona, nic se nedeje :(. Jestli mate nejake drby tak sem s nimi!!!

ivanek
Příspěvky: 114
Registrován: 14 led 2013, 10:01

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od ivanek » 05 srp 2014, 13:30

jilu1 píše:Pro Pavla( Fouska), o sexu si určitě psát nebudeme,nějak mi to k vám nejde, věkově a ani morálně, ale o drogách ano. Po přečtení příspěvků najde jeden od vaší příbuzné,který nepřímo potvrzuje,že to viděla,tudíž to v obci je. Vy jako bývalý starosta o tom musíte vědět,tak nevím co ta ironie.
Co se nám to tu pořád snažíte dokola namluvit? Chýně není Bogota. Žiju tady třetím rokem a zatím jsem žádný problémy s drogama nezaznamenal. Jediné, co tu je občas k vidění, jsou ožralci táhnoucí od veselého kuchaře nebo z jiné nálevny nebo mládež popíjející v altánku čůčo.
Nesnažte se nám tu vytvořit před volbama pseudoproblém. Stejně všichni tušíme, kdo se za pseudonymem jilu a andělka skrývá.

andelka
Příspěvky: 66
Registrován: 24 pro 2012, 15:52

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od andelka » 23 srp 2014, 17:50

Pavle drby, typu kdo s kým v rodině chrápe,to je nechutné,vypovídá to o morálce,tak to tu nebudeme rozvádět.Ale co jsem zjistila,že na kandidátce Standy Barka,ODS,je panJakuba,a tak by bylo dobré kdyby,nám to Standa asi vysvětlil. Slyšela jsem,že musel pan Jakuba na hodinu odejít z práce,musel odevzadat klíčky od služebního auta a byl nucen opustit práci. Šušká se něco o zmanipulovaných konkurzech v práci. Můžete nám to vysvětlit,jestli je to pravda nebo klep v Chýni. Teď nevím,jestli může stíhaný člověk kandidovat,ale to asi v naší demokracii možné je, u ODS asi stopro.

Uživatelský avatar
click
Příspěvky: 257
Registrován: 13 lis 2007, 19:13
Bydliště: Stercus Accidit

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od click » 23 srp 2014, 23:57

Standartni postup mezi zamestnavatel a zamestnanec. Vzajemne predstavy vykonu prace se lisi a doslo na rozvazani pracovniho pomeru. Nevidim v tom absolutne nic negativniho, proste to tak je...ale obvykle duvody a dalsi postupy po rozvazani pracovniho pomeru v CR jsou na hranici civilizovaneho chovani. Kazdopadne identifikovat pana Jakuba je amoralni...neco o presumce nevinnosti. I kdyby byl vinen s manipulaci konkurzu, tak v dnesni dobe je to jako rozdavat pokuty za rychlost na Formule 1.

Spousta uzitecnych veci se clovek naucil v materske skolce, jako treba nebrat veci ktere patri nekomu jinemu, nebo nelhat, nepodvadet. Nejak nam ta materska skolka posledni dobou chybi....

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů