volby do zastupitelstva 2014

Jedna paní povídala...
Odpovědět
andelka
Příspěvky: 66
Registrován: 24 pro 2012, 15:52

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od andelka » 24 srp 2014, 14:44

Standartní postup ukončení pracovního poměru je úplně jiný.Nedověděli jsme se,jest-li se soudí zaměstnavatel s vámi nebo né. Píšete o presumci neviny,tak asi ano. To je mazec na jednu rodinu.Žena neukončený soudní spor, vy asi taky, zeť statisícové dluhy řítící se k exekuci na barák. To chcete kandidovat a vést obec? Co víc psát..Tohle se může stát jen v Chýni.

Uživatelský avatar
Palat
Příspěvky: 356
Registrován: 28 kvě 2010, 20:53

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od Palat » 24 srp 2014, 22:42

Ad andelka: o důvěryhodnosti Vašich informací dostatečně svědčí to, že ani pořádně nevíte, jak se jmenuje pan Jakub nebo za jakou stranu kandiduje Standa Barek.

pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od pavel » 25 srp 2014, 10:27

Palat píše:Ad andelka: o důvěryhodnosti Vašich informací dostatečně svědčí to, že ani pořádně nevíte, jak se jmenuje pan Jakub nebo za jakou stranu kandiduje Standa Barek.
Rekl bych, ze andelciny prispevky jsou umisteny do naprosto spravneho prostoru na tomto foru :). TLACHANI :)

ivanek
Příspěvky: 114
Registrován: 14 led 2013, 10:01

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od ivanek » 25 srp 2014, 15:12

andelka píše:Pavle drby, typu kdo s kým v rodině chrápe,to je nechutné,vypovídá to o morálce,tak to tu nebudeme rozvádět.Ale co jsem zjistila,že na kandidátce Standy Barka,ODS,je panJakuba,a tak by bylo dobré kdyby,nám to Standa asi vysvětlil. Slyšela jsem,že musel pan Jakuba na hodinu odejít z práce,musel odevzadat klíčky od služebního auta a byl nucen opustit práci. Šušká se něco o zmanipulovaných konkurzech v práci. Můžete nám to vysvětlit,jestli je to pravda nebo klep v Chýni. Teď nevím,jestli může stíhaný člověk kandidovat,ale to asi v naší demokracii možné je, u ODS asi stopro.
Že vás Andělko (nebo ten co se tu za Andělku vydává) hanba nefackuje. Ste zakomplexovaná stará baba (nebo dědek) která neumá nic než roznášet klepy a štvát lidi proti sobě. Fuj je mně z vás na bli..... . Lidí máte tohle zapotřebí?

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od Srneček » 26 srp 2014, 11:12

Tak už je to jasné, máme sedm kandidátek:

Česká strana sociálně demokratická
ESO Chýně
CHÝNĚ PRO VŠECHNY A HLAVNĚ DĚTI
RODINA PRO CHÝNI - CHÝNĚ PRO RODINU
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
TOP 09
ZELENÁ CHÝNĚ
Srneček

ivanek
Příspěvky: 114
Registrován: 14 led 2013, 10:01

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od ivanek » 26 srp 2014, 12:09

Srneček píše:Tak už je to jasné, máme sedm kandidátek:

Česká strana sociálně demokratická
ESO Chýně
CHÝNĚ PRO VŠECHNY A HLAVNĚ DĚTI
RODINA PRO CHÝNI - CHÝNĚ PRO RODINU
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
TOP 09
ZELENÁ CHÝNĚ
Nevíte najdu někde kdo za kandidátkama stojí a kdo vlastně kandiduje?

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od Jiří Nývlt » 26 srp 2014, 13:21

ivanek píše: Nevíte najdu někde kdo za kandidátkama stojí a kdo vlastně kandiduje?
Tady budu vybírat: https://www.eso-chyne.cz/

jjakub
Příspěvky: 11
Registrován: 16 lis 2012, 21:35
Bydliště: Hlavní 151, Chýně

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od jjakub » 27 srp 2014, 01:25

Vážený anonyme (andělko),
Volební kampaň začala? Z Vašeho pohledu špatným směrem. Já nechci ukazovat jak je druhý neschopný, problematický a jaké má případné vady. Chci ukazovat, co chci já. Proto jsem zvolil i tuto reakci byť je to na anonyma.

Z Vašeho příspěvku vyplývá perfektní znalost mého soukromého života. Musím bohužel konstatovat, že ve Vašem sdělení máte zásadní chyby. Jak již upozorňoval Palát mé příjmení je Jakub. Již ve škole jsem měl problém s tím, že spolužáci neuměli skloňovat mé jméno a neuměli mě oslovit. Tím chci říci, že když chcete o někom psát, očekával bych, že si zjistíte alespoň jeho příjmení. Bohužel v anonymitě se vlastně nic nezjišťuje, ale krásně se kecá.

Ano, v předešlé práci jsem měl po nástupu nového vedení firmy problémy s prosazením mé vize na fungování správy majetku a údržby. Proto jsem odešel. Při odchodu bývá zcela obvyklé, že se vrací prostředky poskytnuté zaměstnavatelem pro výkon práce (služební auto, telefon atd.) K podrobnostem se nemám důvod dále vyjadřovat. Zároveň také musím uvést, že žádné soudní nároky vůči mé osobě nejsou (alespoň o nich nevím, nebo Vy ano?). A opět musím konstatovat, že se k Vám dostali informace o mé osobě velmi silně zkreslené, nebo záměrně náležitě přibarvené.

Ohledně mé manželky bych jen uvedl, že soud vynesl zprošťující rozsudek ve všech bodech obžaloby. Stejně jako nepřipustil k jednání požadavek na náhradu škody (334 000,-Kč) pro ZŠ a MŠ, které nárokovala stávající ředitelka. Tuto informaci samozřejmě vedení obce nechce zveřejňovat, nehodí se jim do krámu. Možná vytáhne pan Kuchař plný šuplík dalších informací, jak vyhrožoval na veřejném zastupitelstvu. Nějak se informace z podkladů, na základě kterých manželku odvolali a za které obec zaplatila nemalou finanční částku (včetně právních služeb), časem vyvracejí. Je s podivem jak se jednoduše dokáže udělat kauza, stejně jako kauza místní rybáři, či kauza ukradený pinpongový stůl ze ZŠ. Že? Možná je zde na místě otázka a co ještě stávající vedení provede do konce funkčního období a kolik to obecní rozpočet bude stát.

Pro upřesnění k Vaší zcestné informaci, zeťáka jsem si nevybral (to by tak ještě scházelo). Nevím proč, by mě z jeho strany měla hrozit exekuce. Když už chcete uvádět informace a jak je vidět snažil jste se uvádět perličky, tak opět bych očekával, že si zjistíte informace o mých a zeťákových majetkových poměrech, které jsou volně dostupné na internetu.

Dále podám upřesňující informaci ohledně mé kandidátky. Ano, přijal jsem výzvu kandidovat na předních místech na kandidátce „TOP 09“ od Standy Barka. Mé rozhodnutí provázel vnitřní boj, jak s touto nabídkou naložit. Po čase, který jsem si vzal na rozmyšlenou, jsem dospěl k závěru, že jedině na předním místě kandidátky mohu využít své zkušenosti a napomoci dobrému žití a soužití v Chýni, které mi zde opravdu schází.

Na základě výše uvedených skutečností tedy nevím o jediné překážce, které by mi brali právo na kandidaturu do obecních voleb. Nebo se stavíte do role božstva a chcete mi to zakázat?

Na závěr jen shrnu, že Vaše zaručené zprávy toto fórum spíše degradují. Mám pocit, že je to jak z Vaší strany, tak i ze strany vedení obce záměr (tedy pokud sám nejste vedení obce). Vřele bych Vám radil řídit se doporučeními, které jste na fóru „vážený ANONYME“ již dostal.

Pěna
Příspěvky: 53
Registrován: 08 led 2010, 16:45

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od Pěna » 28 srp 2014, 08:13

ivanek píše:
Srneček píše:Tak už je to jasné, máme sedm kandidátek:

Česká strana sociálně demokratická
ESO Chýně
CHÝNĚ PRO VŠECHNY A HLAVNĚ DĚTI
RODINA PRO CHÝNI - CHÝNĚ PRO RODINU
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
TOP 09
ZELENÁ CHÝNĚ
Nevíte najdu někde kdo za kandidátkama stojí a kdo vlastně kandiduje?
Tady to je : http://volby.cz/pls/kv2014/kv2211?xjazy ... bec=539309

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od kryglik » 28 srp 2014, 09:21


Uživatelský avatar
Batáta
Příspěvky: 264
Registrován: 20 led 2013, 20:00

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od Batáta » 29 srp 2014, 11:08

Tak to tedy koukám na ty veletoče :lol:
Ipomoea batatas

andelka
Příspěvky: 66
Registrován: 24 pro 2012, 15:52

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od andelka » 30 srp 2014, 16:28

Umí někdo vysvětlit proč z ODSky vznikla TOP09? To není o tom,že je ODS v ...........,ale o tom,že jsem přesvědčený odeesák. Slyšela jsem,že tato kandidátka byla kdysi za ODU. Co bude za čtyři roky ( Úsvit Tomio Okamury, Důchodci..). To je fičák!!!pořád a pořád stejní lidé,lídr apod.. Takhle to je v našem státě,teď se nedaří této straně,tak přejdu k druhé,brr.. Chci slyšet co si o těchto kabátnících myslíte..

Uživatelský avatar
Dádule
Příspěvky: 725
Registrován: 12 kvě 2006, 18:03
Bydliště: dum c. 10, U Dráhy 325
Kontaktovat uživatele:

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od Dádule » 31 srp 2014, 07:09

A co si myslet o tom, ze pan Kuchar ma kandidatku Chyne pro vsechny a hlavne deti....kdyz tu v minulych volbach bylo nase uskupeni Chyne pro vsechny? Je to parazitovani a hloupe vymluvy, ze netusil, ze uz neco takoveho vzniklo, jsou fakt trapne. To ani nevi, s kym je v zastupitelstvu?!

Chyne pro vsechny OPRAVDU NEMA NIC SPOLECNEHO S Chyni pro vsechny a hlavne deti!!!!!!

andelka
Příspěvky: 66
Registrován: 24 pro 2012, 15:52

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od andelka » 31 srp 2014, 11:27

To co píšete,to je problém celé Chýně,já nic to oni. Kdykoli jsem v Chýni a mám čas kavičkovat,v té či oné hospůdce,tak slyšíme,co ten neudělal,co podělal tamten atd. Každý je přinejmeším ředitel čehokoli,ale práce je vidět jen za malou skupinou lidí,souhlasím ,že je to jen skupinka,které šlo o obec. Ostatní jdou po svých zájmech,ambicích, vendetách apod. Při čtení zápisů ze zastupitelstva,tak teď hýbe Chýní nová škola, chápeme to tak, že se dělají dvě žádosti o dotaci. Kdyby šlo opravdu o obec,tak se spojí a udělají jednu žádost, jedno stanovisko na cokoli atd...Co jsem zažila na začátku léta v cukrárně u Vančatů, jak se tam hučelo do lidí a špinilo vedení,to byl šok a hlavně od člověka,který by měl obci nejvíce pomáhat. Všude,kde mají obce člověka v parlamentu,tak to je vidět. Nejsem tu,abych hodnotila práci zastupitelů,ale když se podíváte např. na Barka,v čem se zasadil ,v čem se zapojil,aby se něco změnilo v obci,tak to bylo i s jinými,ale tento opět bude kandidovat? co tam bude dělat,když nedělal teď nic.

Uživatelský avatar
Batáta
Příspěvky: 264
Registrován: 20 led 2013, 20:00

Re: volby do zastupitelstva 2014

Příspěvek od Batáta » 31 srp 2014, 19:50

Já bych to spíš viděl jako Chýně pro všechny a hlavně fotbal :lol: a výmluva, že nevěděl je fakt ubohá :roll:

Dádule píše:A co si myslet o tom, ze pan Kuchar ma kandidatku Chyne pro vsechny a hlavne deti....kdyz tu v minulych volbach bylo nase uskupeni Chyne pro vsechny? Je to parazitovani a hloupe vymluvy, ze netusil, ze uz neco takoveho vzniklo, jsou fakt trapne. To ani nevi, s kym je v zastupitelstvu?!

Chyne pro vsechny OPRAVDU NEMA NIC SPOLECNEHO S Chyni pro vsechny a hlavne deti!!!!!!
Ipomoea batatas

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti