Kolem do Velký vsi (Prahy)

Jedna paní povídala...
Odpovědět
Uživatelský avatar
kubajs
Příspěvky: 710
Registrován: 01 pro 2006, 10:06
Bydliště: Králův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Re: CYKLOHOLIZMUS VĚC VEŘEJNÁ

Příspěvek od kubajs » 14 srp 2008, 23:41

punker píše:
kubajs píše:
punker píše: čéče, já měl na Kraktitu terén tak pod kontrolou, že jsem se vysekal a zkontroloval ten terén zblízka! :D na noze mám porád modřinu o průměru 10cm... :D
No jo, když ty jako biker ve vynikající formě jezdíš na umístění na 1. místě, tam je pak riskování nutnost :)
naposledy jsem chtěl jet pod tři hodiny a nepovedlo se... :cry:
pád byl naštěstí kontrolovanej... byl tam v cestě vymletej rygol od vody... jsem sjížděk a cítil jsem jak mě to pomalu, ale jistě stahuje do toho vymletýho žlabu a to už se nedalo nic dělat, jenom padat... :D

tý jo, kdypa dáme ten Radotín? příští týden si to musímlépe naplánovat, abych mohl jezdit kolmo do práce!
Dej vědět, Radotín kdykoliv.

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

BLEMBÁK - Srnovi a Céesku zejména

Příspěvek od Jiří Nývlt » 16 dub 2010, 08:57


petulet
Příspěvky: 198
Registrován: 08 úno 2007, 11:07

Re: BLEMBÁK - Srnovi a Céesku zejména

Příspěvek od petulet » 16 dub 2010, 09:00

Jiri Nyvlt píše:Bez blembáku rači nejezdit ;-)
http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy ... ?id=665935
To mi povídej, já nemít loni helmu, když jsem spadla na hlavu, tak už tu nejsem! :roll:

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: BLEMBÁK - Srnovi a Céesku zejména

Příspěvek od Jiří Nývlt » 16 dub 2010, 09:13

petulet píše:
Jiri Nyvlt píše:Bez blembáku rači nejezdit ;-)
http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy ... ?id=665935
To mi povídej, já nemít loni helmu, když jsem spadla na hlavu, tak už tu nejsem! :roll:
To mi povídej, já nemít předloni helmu, když jsem se válel ve Zbuzanech, tak už tu nejsem! :roll:

Uživatelský avatar
punker
Příspěvky: 1337
Registrován: 19 zář 2007, 20:40
Bydliště: chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: BLEMBÁK - Srnovi a Céesku zejména

Příspěvek od punker » 16 dub 2010, 21:47

Jiri Nyvlt píše:
petulet píše:
Jiri Nyvlt píše:Bez blembáku rači nejezdit ;-)
http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy ... ?id=665935
To mi povídej, já nemít loni helmu, když jsem spadla na hlavu, tak už tu nejsem! :roll:
To mi povídej, já nemít předloni helmu, když jsem se válel ve Zbuzanech, tak už tu nejsem! :roll:
To mi povídej, já nenosit helmu, tak tu nejsem třikrát do roka... nevim, že se musim porád válet :lol:
zrovna dneska jsme s Marťouchem koupili novou helme Uvexku... :) taky jsem si jednu hustou vybral, tak přemýšlí, jestli rozbiji prasátko nebo ne... :D
punker

Uživatelský avatar
kubajs
Příspěvky: 710
Registrován: 01 pro 2006, 10:06
Bydliště: Králův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Re: BLEMBÁK - Srnovi a Céesku zejména

Příspěvek od kubajs » 19 dub 2010, 10:04

To mi povídej, já nemít kdysi na hlavě helmu, když jsem zrovna v Jizerkách kdesi u probořené hráze staré přehrady v lese slezl z kola a pěšo lezl do jakési jeskyně, tak už tady nejsem. Za vchodem byla jakási železná traverza a parádně jsem do ní napálil hlavou, až jsem byl odražen zpátky. Helma je v tom místě promáčklá ;). Ok, možna bych to přežil, ale minimálně na šití by to bylo :).

Uživatelský avatar
punker
Příspěvky: 1337
Registrován: 19 zář 2007, 20:40
Bydliště: chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolem do Velký vsi (Prahy)

Příspěvek od punker » 25 dub 2010, 12:14

tak včera jsme si to dali s Marťouchem do Prahy Dalejskym a Prokopskym údolím... super :D jen lidí jako smetí :(
kua, že nemám víc času, abych mohl jezdit kolmo do práce :cry:
punker

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolem do Velký vsi (Prahy)

Příspěvek od Jiří Nývlt » 26 dub 2010, 08:38

Tož asi tak: dá se to hoši a dívko nejen Prokopákem, ale docela v poho i po Plzeňský. Normoš do Sobína přes Brvy, pak po stezce do Zličína a pak šupec sjížďofka až na Anděl (Angelus). Pod "estékáčkem" v Motóle je vyhraženej pruh pro BUS, tága a cyklisty (a tuším i vozy IZS) - takže dyž se propletete mezi pekáčema, co stojej ve frontě ve dvou pruzích, jedete až na Anděla jak king. Do šichty to mam takle 17 km - a dá se to bratru za 45 min bez toho, že by si čék uhnal nádchu.

pavel
Příspěvky: 540
Registrován: 05 bře 2009, 17:22
Bydliště: Chýně

Re: Kolem do Velký vsi (Prahy)

Příspěvek od pavel » 26 dub 2010, 11:33

punker píše:tak včera jsme si to dali s Marťouchem do Prahy Dalejskym a Prokopskym údolím... super :D jen lidí jako smetí :(
kua, že nemám víc času, abych mohl jezdit kolmo do práce :cry:
Kdyz to nejde kolmo zkus to paralelne

Uživatelský avatar
punker
Příspěvky: 1337
Registrován: 19 zář 2007, 20:40
Bydliště: chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolem do Velký vsi (Prahy)

Příspěvek od punker » 26 dub 2010, 18:53

Jiří Nývlt píše:Tož asi tak: dá se to hoši a dívko nejen Prokopákem, ale docela v poho i po Plzeňský. Normoš do Sobína přes Brvy, pak po stezce do Zličína a pak šupec sjížďofka až na Anděl (Angelus). Pod "estékáčkem" v Motóle je vyhraženej pruh pro BUS, tága a cyklisty (a tuším i vozy IZS) - takže dyž se propletete mezi pekáčema, co stojej ve frontě ve dvou pruzích, jedete až na Anděla jak king. Do šichty to mam takle 17 km - a dá se to bratru za 45 min bez toho, že by si čék uhnal nádchu.
sice je to rychlovka, taky to mám projetý, ale stejně... smrad, provoz, semafory... :( to si to raději projedu po trase Břve-Sobín-Starý Zličín-Řepy-Obora Hvězda-Landronka-Petřín... a je to jen o pár minutek delší... 8)
punker

Uživatelský avatar
kubajs
Příspěvky: 710
Registrován: 01 pro 2006, 10:06
Bydliště: Králův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolem do Velký vsi (Prahy)

Příspěvek od kubajs » 27 dub 2010, 09:38

punker píše: sice je to rychlovka, taky to mám projetý, ale stejně... smrad, provoz, semafory... :( to si to raději projedu po trase Břve-Sobín-Starý Zličín-Řepy-Obora Hvězda-Landronka-Petřín... a je to jen o pár minutek delší... 8)
Ten smrad mě taky celkem odrazuje a musíš být příliš na pozoru. To už pro mě není pohodová jízda. Po trase, kterou popsal Punker, je to více méně klídek, není tam jediný úsek s větším provozem. I mezi Chýní a Sobínem se provoz značně zmenšil, jak se lidi naučili jezdit z Jenče po obchvatu (v tom úseku mě předjede tak jedno, maximálně většinou 3 auta).
Z Újezda pod Petřínem na Můstek je sice velmi silný provoz, ale to je paradoxně výhodou. Auta stojí, kola jedou ;). Prakticky tě tam nemá kdo ohrozit. Nejbezpečnější je samotný most legií, tam většinou ráno ve špičce nepotkáš jedoucí auto :).
Prokopáček bych si z nostalgie taky někdy dal, ale času je málo, tak to nevidím jako každodenní řešení :(. Nepřibyla tam na trase nějaká nová stezka?

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolem do Velký vsi (Prahy)

Příspěvek od Jiří Nývlt » 27 dub 2010, 11:53

kubajs píše: Ten smrad mě taky celkem odrazuje a musíš být příliš na pozoru. To už pro mě není pohodová jízda. Po trase, kterou popsal Punker, je to více méně klídek, není tam jediný úsek s větším provozem. I mezi Chýní a Sobínem se provoz značně zmenšil, jak se lidi naučili jezdit z Jenče po obchvatu (v tom úseku mě předjede tak jedno, maximálně většinou 3 auta).
Z Újezda pod Petřínem na Můstek je sice velmi silný provoz, ale to je paradoxně výhodou. Auta stojí, kola jedou ;). Prakticky tě tam nemá kdo ohrozit. Nejbezpečnější je samotný most legií, tam většinou ráno ve špičce nepotkáš jedoucí auto :).
Prokopáček bych si z nostalgie taky někdy dal, ale času je málo, tak to nevidím jako každodenní řešení :(. Nepřibyla tam na trase nějaká nová stezka?
Toho smradu zas až tolik nejni. Jediný místo, kde je to blbé co do smradu je projet mezi dvěma šňůrama aut u OMV na Plzeňský. S bezpečím a ostražitostí je to pak blbý od světel před tunelama na Andělu až pod Apolináře. Ale tomu se vlastně nevyhneš ani z Oujezda. Výhoda je, že je to fakt rychlý - Plzeňská je sešup a dá se to mastit 35 - 40 km/h.

Prokopákem sem letos eště nejel. Času mam taky málo a je rozdíl jet do práce 1 hodinu a 5 až deset minut k tomu nebo 45 - 50 minut.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů