Dům č.8, lokalita Háje

Háje, Kamenice, Kaliště, Vyhlídka, Slunečné údolí, Bemett, Nová Chýně... Jak se nám tu bydli?
Odpovědět
Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 11 říj 2006, 14:20

Luicie Bilkova píše:No já tam byla dopoledne do cca pul10, neb chodim do prace... :D Jinak jsem pro výmenu spravce-i když po pravdě řečeno nevím v čem je problem- nemela jsem cas se projit tim chatem. Zrejme jde o finance? Jinak s kuchyni- na netu v bilem zbosźi to vyjde o 15tis. levnejsi nez od toho kuchyn. centra a to mi prijde dost. Bohuzel Bile zbozi spotrebice nezapojuje :cry:
ad Oxes) o finance ani ne, ale doufej, ze nikdy nebudes muset jednat s panem Beranem. Viz dalsi prispevky tady u nas na foru :)

MIr

Spotřebiče

Příspěvek od MIr » 11 říj 2006, 14:27

tak popros toho kdo ti bude dělat kuchyň. Většinou jsou schopný to udělat.

My jsme tam byli včera kolem 17 hodiny. Michal

Luicie Bilkova
Příspěvky: 56
Registrován: 11 říj 2006, 13:58

Příspěvek od Luicie Bilkova » 11 říj 2006, 14:30

Pan Beran bude mit asi tvrdou hlavu, že?? :D Jinak se tam pojedu podivat pristi utery, teda jedu tam zavest umavadlo aby mi ho zamontovali...Jo a delnasi si udelali z meho obyvaku kurarnu... :evil:
a vy mate ve smlouve termin predani kdy? Ja nejzassi termin prosinec 31. A nevis neco o ceste? Ta je priserna...

MIr

Příspěvek od MIr » 11 říj 2006, 14:32

Ahoj, záleží, kterou cestu myslíš. příšerné jsou všechny. Ani jsi netušila, co všechno může být problém. Vítej na fóru, budeš informovaná, ale na....á. Irena

MIr

8

Příspěvek od MIr » 11 říj 2006, 14:34

My máme zase v obýváku skladiště, nic nenaděláš :lol: . Ve smlouvě máme taky 31.12.2006, ale jiní to mají i jinak :)

MIr

Příspěvek od MIr » 11 říj 2006, 14:37

Jéé, v tuhle chvíli sme tady skoro celej barák!! Ahoj Báro :D

MIr

Příspěvek od MIr » 11 říj 2006, 14:39

jo a myslím, že včera říkali, že tam od čtvrtka do úterý nejsou. Michal

MIr

Příspěvek od MIr » 11 říj 2006, 14:41

v úterý už tam zase jsou Ir.

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiří Nývlt » 11 říj 2006, 14:48

Luicie Bilkova píše:Ahojte všichni, mám velkou radost, že mám tak akční nové sousedy. Jsem budoucí majitelka přízemního bytu 3+kk se zahrádkou. Byla jsem se tam podívat vcera a uz mi udelali obklady v koupelne- pan si s tim opravdu vyhral. Jinak je v mem byte skladiste vsech dveri a taky neci modra vana :D Řemeslníci říkali že do mesíce je to hotovo+kolaudace-vidim to na konec roku. Proto sjem nevahala arychle jedu objednat kuchyn. Nmate nekdo tip na elektrikare, ktery umi zapojit vestavene spotrebice?
Zdravim vsechny
Lucie
Schopnej elektrikář ze vsi, dělal mi elektriku v celým domě: Jiří Špírek 603 532 382

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 11 říj 2006, 14:50

Luicie Bilkova píše:Pan Beran bude mit asi tvrdou hlavu, že?? :D Jinak se tam pojedu podivat pristi utery, teda jedu tam zavest umavadlo aby mi ho zamontovali...Jo a delnasi si udelali z meho obyvaku kurarnu... :evil:
a vy mate ve smlouve termin predani kdy? Ja nejzassi termin prosinec 31. A nevis neco o ceste? Ta je priserna...
Jen takove male upozorneni - neni to termin predani, ale termin kdy oxes poda zadost ke kolaudaci. Pricti si k tomu jeste 3 az 4 tydny nez kolaudace probehne.

Uživatelský avatar
Bara
Příspěvky: 36
Registrován: 15 zář 2006, 17:46
Bydliště: U Dráhy

Příspěvek od Bara » 11 říj 2006, 14:51

Ahoj všichni,
díky za novinky, zrovna zítra jsem se tam chtěla podívat,
tak to tedy asi nechám na úterý, aby mne vůbec někdo pustil dovnitř.
Alespoň už bude něco hotovo a bude na co koukat :)
Co se týče data kolaudace, ještě mi psala i paní Lampířová,
že podání návrhu by mělo být do konce října.
Bára

MIr

Příspěvek od MIr » 11 říj 2006, 14:57

Báro, Michal podává nepřesné informace: ve čtvrtek tam ještě jsou. Nejsou tam od pátku do pondělí. V úterý už tam zase jsou (myslím teda). Kdyžtak je tam aspoň Zikmund, ten vás pustí dovnitř. Rýmařováci vždycky 6 dnů pracujou a 4 dny jsou doma

MIr

Příspěvek od MIr » 11 říj 2006, 14:58

:shock:

Uživatelský avatar
stryc
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2006, 23:51
Bydliště: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stryc » 11 říj 2006, 18:17

a
Naposledy upravil(a) stryc dne 10 kvě 2010, 14:48, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiří Nývlt » 12 říj 2006, 06:24

stryc píše:
Jiri Nyvlt píše:
Luicie Bilkova píše:Ahojte všichni, mám velkou radost, že mám tak akční nové sousedy. Jsem budoucí majitelka přízemního bytu 3+kk se zahrádkou. Byla jsem se tam podívat vcera a uz mi udelali obklady v koupelne- pan si s tim opravdu vyhral. Jinak je v mem byte skladiste vsech dveri a taky neci modra vana :D Řemeslníci říkali že do mesíce je to hotovo+kolaudace-vidim to na konec roku. Proto sjem nevahala arychle jedu objednat kuchyn. Nmate nekdo tip na elektrikare, ktery umi zapojit vestavene spotrebice?
Zdravim vsechny
Lucie
Schopnej elektrikář ze vsi, dělal mi elektriku v celým domě: Jiří Špírek 603 532 382
ma kulate razitko? na zapojeni to potrebujes, kvuliva zaruce ci co
Myslím, že na záruku stačí, že má živnostenský oprávnění. Elektrikáře s kulatým razítkem neznám...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů