Bydlení Chýně- lokalita Kamenice

Háje, Kamenice, Kaliště, Vyhlídka, Slunečné údolí, Bemett, Nová Chýně... Jak se nám tu bydli?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Srneček » 19 pro 2006, 11:02

Mě by teda spíš rušilo to houkání...ale nechci se vtírat, já tam bydlet nebudu.
Srneček

Zizu
Příspěvky: 28
Registrován: 01 zář 2006, 08:48

Příspěvek od Zizu » 20 pro 2006, 07:21

Houkání vlaku v týdnu mi vadit nebude, páč jezdí v době kdy už nebo ještě nejsme doma :P a o víkendu se uvidí :wink:

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Srneček » 20 pro 2006, 08:17

Jasně, teď jde spíš o to, jak se k tomu postavit. U ČD hrozí, že můžou klidně zavést spoj (nákladní) ve dvě ráno. Když se vyjadřovali k ÚP obce, tak se předem zřekli jakékoli odpovědnosti za hluk. Ale cesta bez přejezdu není to pravé...a spát u přejezdu taky není zrovna super...mělo by se to vyřešit co nejdříve a co nejlépe. Mám ale pocit, že dobré řešení není na dohled.
Srneček

MIr

Příspěvek od MIr » 20 pro 2006, 08:38

Zizu píše:Houkání vlaku v týdnu mi vadit nebude, páč jezdí v době kdy už nebo ještě nejsme doma :P a o víkendu se uvidí :wink:
V půl sedmé ráno jezdí náklaďák myslím i o víkendu.
A nemohl by být přejezd zajištěný jen semaforem (bez houkání vlaků)? Je to navíc jen polní cesta

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Srneček » 20 pro 2006, 12:26

Teď mě napadlo, možná každý mluvíme o jiném přejezdu. Ten který myslím já, je přímo za vzorovým bytovým domem (není to ten, co je na konci ořechové aleje). Cesta která má vést přes ten "můj" tu zatím vůbec není - historicky tu byla, ale dnes je zarostlá, a z přejezdu zůstal jen orezlý výstražný kříž (příčné pražce ČD v tomto roce odstranily). Přes budoucí cestu je nahrnut val, ale plot zahrádky s cestou počítá (je sešikmen). Co se týká "semaforu" pokud by se jednalo o klasická výstražná světla, tak ty jsou doplněna zvonkem (nebo nějakým bzučákem?) tj. hluk to dělá stejně.
Srneček

martina.no
Příspěvky: 121
Registrován: 14 pro 2006, 22:04
Bydliště: Borová 307

Příspěvek od martina.no » 06 led 2007, 20:21

tak jsme se byli dneska podívat v Chýni a protože je teplo místo zimy, tak už máme u našeho domu č. 3 vylitou základovou desku, i když měla být až na jaře

martina.no
Příspěvky: 121
Registrován: 14 pro 2006, 22:04
Bydliště: Borová 307

Příspěvek od martina.no » 06 led 2007, 20:21

tak jsme se byli dneska podívat v Chýni a protože je teplo místo zimy, tak už máme u našeho domu č. 3 vylitou základovou desku, i když měla být až na jaře

Zizu
Příspěvky: 28
Registrován: 01 zář 2006, 08:48

Příspěvek od Zizu » 09 led 2007, 07:23

Také jsme se byli opět podívat na stavbě. Bohužel cestou do Chýně jsme před betonárkou pýchli kolo :? Ale od dalších návštěv mě to neodradí 8) Pořád doufám, že když je zatím tak mírná zima, bude dům hotový dříve než je ve smlouvě.

tucnak
Příspěvky: 7
Registrován: 06 črc 2006, 10:32
Bydliště: Chýně- Kamenice

Re: Bydlení Chýně- lokalita Kamenice

Příspěvek od tucnak » 23 led 2007, 15:49

Ahoj Zizu, pisu kvuli seznameni. My mame na Kamenici domecek, budeme uz od dubna bydlet a hledame dobry sousedy a kamose. Jsme mladi manzele, mame ctyrmesicniho prcka, ja jsem na matersky, tak budu celkem porad tady na tom stavenisti.

kralp
Příspěvky: 59
Registrován: 15 čer 2006, 08:48
Bydliště: Chyne, Kamenice

Re: Bydlení Chýně- lokalita Kamenice

Příspěvek od kralp » 23 led 2007, 16:09

tucnak píše:Ahoj Zizu, pisu kvuli seznameni. My mame na Kamenici domecek, budeme uz od dubna bydlet a hledame dobry sousedy a kamose. Jsme mladi manzele, mame ctyrmesicniho prcka, ja jsem na matersky, tak budu celkem porad tady na tom stavenisti.
Ahoj, my mame taky na Kamenici domecek :-), meli bychom tam bydlet od kvetna, jsme taky mladi manzele, a mame 14ti mesicni holcicku. Tak se tesime na sousedy !!!!
Pavel

JechR
Příspěvky: 2
Registrován: 30 pro 2006, 10:42

JechR

Příspěvek od JechR » 23 led 2007, 18:18

Ahoja,
zdrávíme všechny budoucí sousedy na Kamenici:-)
My zde již tři dny bydlíme a jsme tu jako trosečníci,okolo jen bahno a staveniště.
Máme 14m. dvojčata a tak také hledáme někoho do party.


P.S. Královi,pospěšte si,dnes Vám položili na střechu tašky,tak ať jste brzy tady :D

Zizu
Příspěvky: 28
Registrován: 01 zář 2006, 08:48

Příspěvek od Zizu » 24 led 2007, 09:07

Ahoj, zdravíme všechny sousedy :wink: také se s Vámi rádi seznámíme :D Jinak miminko ještě nemáme, ale kdo ví 8)

kralp
Příspěvky: 59
Registrován: 15 čer 2006, 08:48
Bydliště: Chyne, Kamenice

Re: JechR

Příspěvek od kralp » 24 led 2007, 11:21

JechR píše:Ahoja,
zdrávíme všechny budoucí sousedy na Kamenici:-)
My zde již tři dny bydlíme a jsme tu jako trosečníci,okolo jen bahno a staveniště.
Máme 14m. dvojčata a tak také hledáme někoho do party.


P.S. Královi,pospěšte si,dnes Vám položili na střechu tašky,tak ať jste brzy tady :D
Čau Jechovi, tak jsem tam ráno byl to tam okouknout, a jel jsem ze Stodůlek přes hodinu !!!! Fakt děs. Doufám, že se to potom zlepší. Taky zdravíme všechny.

P.

rnarovec
Příspěvky: 42
Registrován: 01 říj 2006, 18:48

Kamenice

Příspěvek od rnarovec » 24 led 2007, 13:56

taky se hlásím k budoucím sousedům na Kamenici. My jsme ve fázi stavebního povolování a jestli vše dobře půjde, přivezou nám dům někdy počátkem léta. Do té doby budem vedle vás jen pěstovat mrkev :).
Zdraví Radek

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamenice

Příspěvek od Jiří Nývlt » 24 led 2007, 14:07

rnarovec píše:přivezou nám dům někdy počátkem léta.
:lol:
Dřív se baráky stavěly, neska se halt montujou... :)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů