Autobus

Veřejná doprava: busy, metro, vláček motoráček. Silnice, cesty, cestičky a jejich výstavba
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michala
Příspěvky: 86
Registrován: 21 lis 2006, 11:01
Bydliště: U Drahy 317

Příspěvek od Michala » 08 úno 2007, 14:46

MIr píše:
Michala píše:
Martina2 píše:No, a já zas neřekla, že mě cesta nezajímá - velice mě zajímá. Každopádně jsem ráda, že jsi taky taky hodně spokojená, brzy budou čarodějnice - přijdeš? :D ....to je zase pokus o ftip, tak se neuraž !! :cry:
Kdepak, ja mam k carodejnici daleko :D

btw. ftip se pise s V na zacatku :idea:
Myslím, že bys měla začít boxovat (potlačovaná agresivita?) :D :wink:
Kdyz nekomu vtip (pardon ftip) oplatim, potlacuji agresivitu? Z psychologie jsem delala zkousky na VS, ale tohle je pro me novinka. Dik za info, budu se lecit!

PaMi
Příspěvky: 400
Registrován: 15 kvě 2006, 14:24
Bydliště: Chýně

Příspěvek od PaMi » 08 úno 2007, 14:49

Jiri Nyvlt píše:
Michala píše:
MIr píše: Tvůj příspěvek na silnici byl DAR (pravda, ošetřený smlovou). Nikdo tě nenutil jej obci dávat. Když někomu něco věnuješ, nenadáváš pak přece ostatním, že neudělali totéž.
I tak se to da chapat. Kdyz ale ma nekdo nazor, ze v obecni kase chybi penizky, tak by je tam mohl zkusit sam prisypat. udelat to kazdy, urcite je lip! :wink:
Nemám rád nesystémová řešení. Osobně považuju krok - vybírání na cestu - který dodnes vyvolává silné emoce a lidi jen rozděluje, za chybný (viz. mé předchozí příspěvky k tématu). Další nesystémové přisypávání do obecní kasy z kapes občanů je doufám jen pokusem o vtip (hodně málo vtipný, mohu-li subjektivně hodnotit). Sypem tam daně. Mnohokrát se tu apelovalo na trvalé bydliště. Tím do Chýně dovalí každý své daně. Pak už je nutná trpělivost... Obec se topí v dluzích - jen připomínám, že je nešlo udělat za necelé čtyři měsíce od voleb - a politickou reprezentaci bude stát mnoho sil ji z toho vytáhnout. A fakt se snažejí.
Kdo byl na minulém veřejném zasedání zastupitelstva, tak ví, že po bývalém vedení obce zůstala v pokladně díra 4,6 mil. Kč. K tomu připočtěte nutné roční splátky za přijaté úvěry ve výši 1,2 mil. Jste dohromady na 5,8 mil. s ročním rozpočtem 8,5mil. Kč.

MIr

Příspěvek od MIr » 08 úno 2007, 14:57

Michala píše:Kdyz nekomu vtip (pardon ftip) oplatim, potlacuji agresivitu? Z psychologie jsem delala zkousky na VS, ale tohle je pro me novinka. Dik za info, budu se lecit!
Neee, tak jasně: Tvoje příspěvky jsou často útočné, agresivní a urážlivé. Ze sociální psychologie teda víš, že tohle neni příklad pozitivní komunikace. Třeba kdybys to vyboxovala, byla bys mírumilovnější :wink:

Uživatelský avatar
Michala
Příspěvky: 86
Registrován: 21 lis 2006, 11:01
Bydliště: U Drahy 317

Příspěvek od Michala » 08 úno 2007, 15:04

MIr píše:
Michala píše:Kdyz nekomu vtip (pardon ftip) oplatim, potlacuji agresivitu? Z psychologie jsem delala zkousky na VS, ale tohle je pro me novinka. Dik za info, budu se lecit!
Neee, tak jasně: Tvoje příspěvky jsou často útočné, agresivní a urážlivé. Ze sociální psychologie teda víš, že tohle neni příklad pozitivní komunikace. Třeba kdybys to vyboxovala, byla bys mírumilovnější :wink:
Jestli to tak vypada, tak se vsem pritomnym omlouvam. Sedim v praci a na forum si jen odskakuju, prectu vzkazy a zase odlitnu. Psane slovo obcas vyzni jinak nez ho clovek zamysli. Rozhodne jsem to nemyslela nijak urazlive nebo utocne, jsem spis obcas ironicka a sarkasticka :lol:
timto sorry a pokusim se byt vice asertivni.

Ja jsem nahodou jinak mirumilovna az moc :wink:

MIr

Příspěvek od MIr » 08 úno 2007, 15:09

:) o, to je velmi pozitivni zaver :) . Uz jsem se te zacinala bat. :D Tak ahoj

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 08 úno 2007, 15:12

Michala píše: Uprimne, obecni pokladna me uz v zadnem ohledu nezajima. Vloni jsme prispeli na cestu, narozdil od ostatnich 90% obyvatel Haju, ktere tato skutecnost vubec nezajima a vozi si zadky v autobusu i autech a jezdi si zvesela po ceste, kterou jim sousede castecne zafinancovali. Obec si stezuje, ze na nic nema penize, ale neuvedomuji si, ze si to zpusobili castecne sami spatnym hospodarenim. Nechci se dotknout soucasneho vedeni obce, ale na to minule nemam jedinou dobrou vec. Pri "obchodovani" s Oxesem meli vse zvazit a udelat trochu jinak. omlouvam se za ta slova, ale uz mam cele obce, Oxesu a posledni dobou i nekterych sousedu plne zuby. Vsichni si hrabou jen na vlastnim pisecku a okolni veci je nezajimaji. Vim, ze do "zacatku" vam to snad staci, ale my tady bydlime vice nez rok a terminy zajizdeni busu se posouvali celkem 5x, nehlede na to, ze puvodne slibovali zajizdeni vsech spoju, to se pak nediv, ze cloveku dochazi trpelivost. My jsme to vyresili koupi auta, protoze jsme byli vecne zalezli doma. Jestli to tak vyresi vsichni, to pak asi tim busem nebude stejne nikdo jezdit a muzou ho rovnou zrusit.

Jinak ja jsem ta, co stala dneska v 7 hodin na autobus jako 3. v rade :lol:
JJ, minule vedeni toho bohuzel napachalo vice nez dost :-( A myslim, ze stavajici vedeni si to uvedomuje pokazde kdyz musi neco resit. Chodis na zasedani zastupitelu? Doporucuji se tam ukazat.


Patrim mezi tech 90% - a vubec toho nelituji. Ne ze by ta castka byla kdovijaka, ale princip je to spatny. Navic bych nerekl, ze zrovna tento prispevek pomohl vybudovani cesty.

Tak to dame rano rec, ne? My taky jezdivame hodne v 7.

Uživatelský avatar
Michala
Příspěvky: 86
Registrován: 21 lis 2006, 11:01
Bydliště: U Drahy 317

Příspěvek od Michala » 08 úno 2007, 15:29

kryglik píše: JJ, minule vedeni toho bohuzel napachalo vice nez dost :-( A myslim, ze stavajici vedeni si to uvedomuje pokazde kdyz musi neco resit. Chodis na zasedani zastupitelu? Doporucuji se tam ukazat.


Patrim mezi tech 90% - a vubec toho nelituji. Ne ze by ta castka byla kdovijaka, ale princip je to spatny. Navic bych nerekl, ze zrovna tento prispevek pomohl vybudovani cesty.

Tak to dame rano rec, ne? My taky jezdivame hodne v 7.
Ja jsem vas rano v tom davu prichozich zahlidla :D
Zasedani nestiham, snad nekdy dorazim.

Uživatelský avatar
kubajs
Příspěvky: 710
Registrován: 01 pro 2006, 10:06
Bydliště: Králův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubajs » 08 úno 2007, 16:23

MIr píše:
Michala píše:Uprimne, obecni pokladna me uz v zadnem ohledu nezajima. Vloni jsme prispeli na cestu, narozdil od ostatnich 90% obyvatel Haju, ktere tato skutecnost vubec nezajima a vozi si zadky v autobusu i autech a jezdi si zvesela po ceste, kterou jim sousede castecne zafinancovali. :lol:
Tvůj příspěvek na silnici byl DAR (pravda, ošetřený smlovou). Nikdo tě nenutil jej obci dávat. Když někomu něco věnuješ, nenadáváš pak přece ostatním, že neudělali totéž.
Dar to sice je, ale mě osobně dokázalo vytočit to, že někteří z těch, co nic nepřispěli, dokázali mít "blbé kecy", že cesta stále není hotová.
Ale že pro to, aby byla hotová, vůbec nic neudělali, to jim zřejmě nedochází.
Prostě to je o přístupu některých jedinců a o chování, které já osobně nikdy nezvládnu pochopit...

Karlos
Příspěvky: 37
Registrován: 11 bře 2007, 08:00

Příspěvek od Karlos » 11 bře 2007, 13:18

To já si na zastávce s nikym moc nepokecám. Protože v 5:03 dole v Chýni mluví půlka zastávky rusky :D

Uživatelský avatar
Flundr
Příspěvky: 27
Registrován: 23 říj 2006, 14:04
Bydliště: U Dráhy 324

re

Příspěvek od Flundr » 11 bře 2007, 20:25

Dar to sice je, ale mě osobně dokázalo vytočit to, že někteří z těch, co nic nepřispěli, dokázali mít "blbé kecy", že cesta stále není hotová.
Ale že pro to, aby byla hotová, vůbec nic neudělali, to jim zřejmě nedochází.
Prostě to je o přístupu některých jedinců a o chování, které já osobně nikdy nezvládnu pochopit...
Presne tak, je to o pristupu, pricemz tvuj pristup je unikatne omezen jen na tebe samotneho. Kdyz si nekdo kupuje byt, kde neni silnice a je slibovana jeji vystavba, ktera uz mela byt a stale neni, je snad uplne normalni, ze se bude rozcilovat. Jestli nechapes takto jednoduchou zalezitost, tak me to opravdu mrzi.
Promin, ale tvuj prispevek je OT

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Srneček » 11 bře 2007, 21:19

A to já si zase pokecám. V 7:02 se v busu sice taky nemluví česky, ale těm moravákům z Oxesvršku je docela rozumět. Chi chi.
Srneček

Uživatelský avatar
Večernice
Příspěvky: 500
Registrován: 02 bře 2007, 23:39
Bydliště: Chyne

Re: re

Příspěvek od Večernice » 11 bře 2007, 23:16

Flundr píše:
Dar to sice je, ale mě osobně dokázalo vytočit to, že někteří z těch, co nic nepřispěli, dokázali mít "blbé kecy", že cesta stále není hotová.
Ale že pro to, aby byla hotová, vůbec nic neudělali, to jim zřejmě nedochází.
Prostě to je o přístupu některých jedinců a o chování, které já osobně nikdy nezvládnu pochopit...
Presne tak, je to o pristupu, pricemz tvuj pristup je unikatne omezen jen na tebe samotneho. Kdyz si nekdo kupuje byt, kde neni silnice a je slibovana jeji vystavba, ktera uz mela byt a stale neni, je snad uplne normalni, ze se bude rozcilovat. Jestli nechapes takto jednoduchou zalezitost, tak me to opravdu mrzi.
Promin, ale tvuj prispevek je OT
Já si myslím, že tě to Flundre nemrzí, ale že se do Kubajse neseriozně navážíš se silnými slovy, ale "blbé kecy" -jak píše Kubajs, bych asi těm, co nepřispěli, nevytýkala. :)

Uživatelský avatar
Flundr
Příspěvky: 27
Registrován: 23 říj 2006, 14:04
Bydliště: U Dráhy 324

re

Příspěvek od Flundr » 12 bře 2007, 08:19

Já si myslím, že tě to Flundre nemrzí, ale že se do Kubajse neseriozně navážíš se silnými slovy, ale "blbé kecy" -jak píše Kubajs, bych asi těm, co nepřispěli, nevytýkala.
Delas si srandu? On se navazi tady do vsech, ja rozhodne ne..Moje ego neni zdaleka tak vysoko..Nejde o zadny navazeni se do nekoho, ale o cistou logiku veci.Proste mi ten jeho prispevek prisel natolik zcesty, ze sem to napsat musel.

btw prijde ti jeho prispevek seriozni??

PS: narozdil od kubajse sem se tady nikdy do nikoho nenavazel, a to ani neprimo

Uživatelský avatar
Večernice
Příspěvky: 500
Registrován: 02 bře 2007, 23:39
Bydliště: Chyne

Re: re

Příspěvek od Večernice » 12 bře 2007, 10:25

Flundr píše:
Já si myslím, že tě to Flundre nemrzí, ale že se do Kubajse neseriozně navážíš se silnými slovy, ale "blbé kecy" -jak píše Kubajs, bych asi těm, co nepřispěli, nevytýkala.
Delas si srandu? On se navazi tady do vsech, ja rozhodne ne..Moje ego neni zdaleka tak vysoko..Nejde o zadny navazeni se do nekoho, ale o cistou logiku veci.Proste mi ten jeho prispevek prisel natolik zcesty, ze sem to napsat musel.

btw prijde ti jeho prispevek seriozni??

PS: narozdil od kubajse sem se tady nikdy do nikoho nenavazel, a to ani neprimo
Ahoj Flundre! Srandu si nedělám, mně příspěvek Kubajse přišel taky trochu zcesty, ale nezasloužil si takovou reakci jako jsi napsal ty, a proto jsem se ozvala. Já jsem nečetla článek, kde by se Kubajs navážel do někoho, tak jako ty do něho, ovšem všechny jeho články na Infu jsem nečetla, tak nevím. :)

Uživatelský avatar
irwinka
Příspěvky: 226
Registrován: 02 říj 2006, 13:28
Bydliště: na Chýni už jen vzpomínám..

Re: re

Příspěvek od irwinka » 12 bře 2007, 11:21

Večernice píše:
Flundr píše:
Já si myslím, že tě to Flundre nemrzí, ale že se do Kubajse neseriozně navážíš se silnými slovy, ale "blbé kecy" -jak píše Kubajs, bych asi těm, co nepřispěli, nevytýkala.
Delas si srandu? On se navazi tady do vsech, ja rozhodne ne..Moje ego neni zdaleka tak vysoko..Nejde o zadny navazeni se do nekoho, ale o cistou logiku veci.Proste mi ten jeho prispevek prisel natolik zcesty, ze sem to napsat musel.

btw prijde ti jeho prispevek seriozni??

PS: narozdil od kubajse sem se tady nikdy do nikoho nenavazel, a to ani neprimo
Ahoj Flundre! Srandu si nedělám, mně příspěvek Kubajse přišel taky trochu zcesty, ale nezasloužil si takovou reakci jako jsi napsal ty, a proto jsem se ozvala. Já jsem nečetla článek, kde by se Kubajs navážel do někoho, tak jako ty do něho, ovšem všechny jeho články na Infu jsem nečetla, tak nevím. :)
Tak uz toho nechte, kubajs to tady resi uz zbyecne strasne dlouho a proste mu to neda psat porad dokola to samy.. no tak at si jezdi tankodromem, preju mu auto bez uhony a ostatni at delaji, co uznaji za vhodny, ze jo :P

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 83 hostů