Bydlení Chýně- lokalita Kamenice

Háje, Kamenice, Kaliště, Vyhlídka, Slunečné údolí, Bemett, Nová Chýně... Jak se nám tu bydli?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Srneček » 03 dub 2007, 10:30

Příští středu. :roll:
Srneček

Uživatelský avatar
stryc
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2006, 23:51
Bydliště: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stryc » 03 dub 2007, 11:45

a
Naposledy upravil(a) stryc dne 10 kvě 2010, 13:21, celkem upraveno 1 x.

MIr

Příspěvek od MIr » 03 dub 2007, 12:50

Jirka píše:Proč by tam neměly být.Myslím,že tady někdo rozpoutává paniku..S tím plotem jsem reagoval na předchozí diskuze,ale týkalo se to živých plotů..
Teren prý maji srovnávat.Jsou tam navežené kupy hlíny,tak tam snad ty meziploty dají.
aha, tak to jooo. Vyplynulo mi z toho, ze vite, ze vam meziploty delat nebudou

Uživatelský avatar
RUDA
Příspěvky: 144
Registrován: 01 říj 2006, 20:19
Bydliště: U DRÁHY 324

Příspěvek od RUDA » 03 dub 2007, 13:27

ta vase debata me docela bavi :-) je videt ze mate asi tolik informaci co jsem mel ja a z oxesu toho moc nedostanete ale abych vas trochu uklidnil, tak ploty opravdu dela oxes komplet ale dost rychle coz se podepise na kvalite, je to klasicke pletivo potazene plastem a branky v zadu maji vsechny stejny klic, aspon u nas. zase to ma vyhodu kdyz treba spadne detem mic k sousedum tak si odemknou a nemusi lezt po plote. no a co se tyce zahradky jako takove tak oxes opravdu naveze hlinu, ale tu co tam byla nez se zacalo stavet, takze sama hrouda a plevel.ja bych doporucoval domluvu s oxesem at vam tam nic nevozi a nechte si dodat kvalitni cernozem ale hlavne si od oxesu zjistete kdy budou delat ploty protoze pak uz tam nic nedostanete.travnikovy koberec vyjde i na tuhle malou zahradku cca 50 tisic ale ja bych po te praci a zkusenosti nevahal a okamzite bych ho objednal. to jak spatne se ty hroudy bahna rozbiji vi snad kazdy majitel zahradky, nemluve o rovine, plevelu a kvalite. co a jak si objednate a udelate je jen na vas.bydleni tu je dobre, jen doufam ze az se nastehujete tak se taky budete zapojovat do nasich akci a to nejen uzivacich ale take pracovnich :-)

Uživatelský avatar
stryc
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2006, 23:51
Bydliště: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stryc » 03 dub 2007, 14:36

a
Naposledy upravil(a) stryc dne 10 kvě 2010, 13:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
RUDA
Příspěvky: 144
Registrován: 01 říj 2006, 20:19
Bydliště: U DRÁHY 324

Příspěvek od RUDA » 03 dub 2007, 14:44

S tim klicem? to myslim smrtelne vazne, i vasi branku odemknu nasim klicem, to uz jsem zkousel s pani kdyz jsem tam byl tenkrat pro maxe jak utekl. jinak pochopitelne k nikomu na zahradu nelezeme a radsi bych o ten mic prisel nez nicit plot. ja se doufam domluvit umim a problem s tim nemam, teda s vyjimkou naseho souseda Viktora ktery je k mani hodne malo, k tomu si pro ten mic dojdu i bez jeho vedomi ale tam uz mame takovou nepsanou dohodu, kdyz neco potrebujeme tak si navzajem vyjdeme vstric...

Uživatelský avatar
stryc
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2006, 23:51
Bydliště: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stryc » 03 dub 2007, 14:52

a
Naposledy upravil(a) stryc dne 10 kvě 2010, 13:21, celkem upraveno 1 x.

MIr

Příspěvek od MIr » 03 dub 2007, 14:56

RUDA píše:ja bych doporucoval domluvu s oxesem at vam tam nic nevozi a nechte si dodat kvalitni cernozem ale hlavne si od oxesu zjistete kdy budou delat ploty protoze pak uz tam nic nedostanete....to jak spatne se ty hroudy bahna rozbiji vi snad kazdy majitel zahradky, nemluve o rovine, plevelu a kvalite.
velmi melko pod tou spatnou hlinou je navic casto zahrnuta i drobna stavebni sut a navazka, zvlast v blizkosti domu (nechapu, kde se tam vzaly strepy ze starych obkladacek a zbytky starych cihel, kdyz se tam mela vratit ornice, ktera byla pred stavbou shrnuta), a v "ornici" je krome jilu i spousta dost velkych kamenu.

My jsme volili zpusob az po zabydleni zryt, vycistit, vyrovnat a tu hluchou hlinu uzdravit :) . Doufam, ze na ni neco vyroste, pak vam reknu :lol:
Naposledy upravil(a) MIr dne 03 dub 2007, 15:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
RUDA
Příspěvky: 144
Registrován: 01 říj 2006, 20:19
Bydliště: U DRÁHY 324

Příspěvek od RUDA » 03 dub 2007, 15:00

no, ja zrovna nejsem z tech kdo by prudil proti nedodrzovani predpisu ale to je z jineho soudku, vim ze se na me nekdo muze zlobit ze jsem to sem napsal o tech klicich ale ver nebo verte ze to byl umysl. ti co budou byty teprve kupovat si to mohou ohlidat a myslim ze ta vlozka stoji cca 100 kc a stoji za to ji vymenit uz treba jen kvuli tomu ze tam clovek bude mit veci o ktere by se nerad delil. jinak jsem naprosto stejneho nazoru co se tyce lezeni do zahrad. je to muj majetek a nebudu nadseny kdyz tam nekoho uvidim.......

MIr

Příspěvek od MIr » 03 dub 2007, 15:13

RUDA píše:...a branky v zadu maji vsechny stejny klic...
o, diky, mela jsem na odpoledne jiny plan nez jet shanet novou vlozku

petulet
Příspěvky: 198
Registrován: 08 úno 2007, 11:07

Příspěvek od petulet » 03 dub 2007, 15:41

A ty branky budou u každý zahrádky? Při obhlídce Chýně jsem si nevšimla, že by byly branky všude, ale asi jsem se špatně dívala. No bylo by to fajn, mohla bych kdykoliv vylézt na val :) . Každopádně s tou směsicí, co navážejí zpět, jste mi zas nasadili dalšího brouka do hlavy :roll:

Uživatelský avatar
RUDA
Příspěvky: 144
Registrován: 01 říj 2006, 20:19
Bydliště: U DRÁHY 324

Příspěvek od RUDA » 03 dub 2007, 16:12

Jo branky maji vsude, ale ono na valu neni o co stat, oxes tam chce vysadit sipek kvuli tomu ze tam lide hazi bordel. v kazdem pripade je nejvyssi cas resit co si nechate dovezt zpet na zahradku

Uživatelský avatar
Martina2
Příspěvky: 435
Registrován: 04 říj 2006, 11:48
Bydliště: U Dráhy

Příspěvek od Martina2 » 03 dub 2007, 16:49

Podle agentury jpp by tam neměla být jenom monokultura šípku - aby když přijde choroba šípku, nezahynulo všechno. Mno - uvidíme ve středu.. :? Jinak - mně se šípek líbí..

Jirka
Příspěvky: 6
Registrován: 15 pro 2006, 17:05

Příspěvek od Jirka » 03 dub 2007, 17:11

Ma jsme se na ty branky ptali a prý na kamenici žádné nebudou...šetří jak se dá..Ale uvidíme.Zatím tam fakt nejsou a těžko by zase ploty předělávali.

Uživatelský avatar
kubajs
Příspěvky: 710
Registrován: 01 pro 2006, 10:06
Bydliště: Králův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubajs » 03 dub 2007, 17:21

Jirka píše:Ma jsme se na ty branky ptali a prý na kamenici žádné nebudou...šetří jak se dá..Ale uvidíme.Zatím tam fakt nejsou a těžko by zase ploty předělávali.
Trochu zvlastni, jak by lidi jezdili na zahrady s kolecky plnymi hliny? Bud zbourat plot a dat si tam vlastni branku, nebo to vozit pres byt?
Tohle snad neni mozne ani u Oxesu ;)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host