Bydlení Chýně- lokalita Kamenice

Háje, Kamenice, Kaliště, Vyhlídka, Slunečné údolí, Bemett, Nová Chýně... Jak se nám tu bydli?
Odpovědět
Uživatelský avatar
RUDA
Příspěvky: 144
Registrován: 01 říj 2006, 20:19
Bydliště: U DRÁHY 324

Příspěvek od RUDA » 03 dub 2007, 19:00

TAK TO OPRAVDU NEVIM, JA TO BRAL PODLE NAS A TAKY SELSKYM ROZUMEM, ALE U OXESU TO MOZNE JE, TAK JESTLI JE TO PRAVDA TAK SE OMLOUVAM ZA MYLNE INFO.

martina.no
Příspěvky: 121
Registrován: 14 pro 2006, 22:04
Bydliště: Borová 307

Příspěvek od martina.no » 03 dub 2007, 19:33

Jirka píše:Proč by tam neměly být.Myslím,že tady někdo rozpoutává paniku..S tím plotem jsem reagoval na předchozí diskuze,ale týkalo se to živých plotů..
Teren prý maji srovnávat.Jsou tam navežené kupy hlíny,tak tam snad ty meziploty dají.

obávám se, že meziploty nebudou, my už jsme to řešili s p. Lampířovou při podepisování smlouvy o smlouvě budoucí, protože už tam je napsané, že plot je jen u valu, a když jsme ho chtěli všude, tak nám řekla, že máme smůlu :evil:
jako důvod, proč tam nebudou, uvedla, že na Hájích se lidem ploty nelíbily

takže pokud se od listopadu něco nezměnilo, ploty opravdu nebudou
Naposledy upravil(a) martina.no dne 03 dub 2007, 20:05, celkem upraveno 1 x.

martina.no
Příspěvky: 121
Registrován: 14 pro 2006, 22:04
Bydliště: Borová 307

Příspěvek od martina.no » 03 dub 2007, 19:36

a co se týče kvality zeminy, tak taky žádná velká sláva - dneska jsme tam byli a to, co je navezené na zahrádce je velmi, velmi kamenité

MIr

Příspěvek od MIr » 04 dub 2007, 09:16

martina.no píše:
Jirka píše:Proč by tam neměly být.Myslím,že tady někdo rozpoutává paniku..S tím plotem jsem reagoval na předchozí diskuze,ale týkalo se to živých plotů..
Teren prý maji srovnávat.Jsou tam navežené kupy hlíny,tak tam snad ty meziploty dají.

obávám se, že meziploty nebudou, my už jsme to řešili s p. Lampířovou při podepisování smlouvy o smlouvě budoucí, protože už tam je napsané, že plot je jen u valu, a když jsme ho chtěli všude, tak nám řekla, že máme smůlu :evil:
jako důvod, proč tam nebudou, uvedla, že na Hájích se lidem ploty nelíbily

takže pokud se od listopadu něco nezměnilo, ploty opravdu nebudou
Tak to je sila. Duvod, ze na Hajich se lidem ploty nelibily, je velmi neduveryhodny :lol:


V nasi smlouve tenkrat o plotu nebylo ani slovo, ale pani L. na nas dotaz tvrdila, ze tam samozrejme bude, tak jsme si pro jistotu nechali doplnit do SSBK i do KS, ze ten pozemek proste bude oploceny.
Je videt, ze O. je v hledani uspor velmi vynalezavy a tezi ze svych neprilis konkretnich smluv co muze. Mam strach spis z uspor, ktere nejsou videt.
Naposledy upravil(a) MIr dne 04 dub 2007, 09:27, celkem upraveno 2 x.

MIr

Příspěvek od MIr » 04 dub 2007, 09:18

martina.no píše:a co se týče kvality zeminy, tak taky žádná velká sláva - dneska jsme tam byli a to, co je navezené na zahrádce je velmi, velmi kamenité
a zrejme vzdycky bylo :) , je to "kamenice". Horsi je to, co najdete, az kopnete

Zizu
Příspěvky: 28
Registrován: 01 zář 2006, 08:48

Příspěvek od Zizu » 04 dub 2007, 10:16

Proti šípku také nic nemám , ale vybírání bordelu z něj půjde přeci jenom hůř... :?

petulet
Příspěvky: 198
Registrován: 08 úno 2007, 11:07

Příspěvek od petulet » 13 dub 2007, 11:58

Tak jsem včera byla v Kamenici a musím říct, že rostou :)

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Srneček » 14 dub 2007, 21:32

kubajs píše:
Jirka píše:Ma jsme se na ty branky ptali a prý na kamenici žádné nebudou...šetří jak se dá..Ale uvidíme.Zatím tam fakt nejsou a těžko by zase ploty předělávali.
Trochu zvlastni, jak by lidi jezdili na zahrady s kolecky plnymi hliny? Bud zbourat plot a dat si tam vlastni branku, nebo to vozit pres byt?
Tohle snad neni mozne ani u Oxesu ;)
Teď jsem tam byl, tak jen potvrzuju, že tam žádné branky nejsou a ani meziploty, možná příští středu? Ale co je tam už dnes, je val a nedovedu si představit, že tam někdo někdy vybuduje pěšinku. V jednom místě se val dokonce zvedá téměř kolmo nad plotem a celá ta masa je už odprasklá od tělesa valu. Do roka a do dne to prdne a zchrastí dolů, přes plot do zahrádky. To bude legrace :lol:
Srneček

Uživatelský avatar
stryc
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2006, 23:51
Bydliště: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stryc » 15 dub 2007, 07:18

a
Naposledy upravil(a) stryc dne 10 kvě 2010, 13:21, celkem upraveno 1 x.

Simča
Příspěvky: 75
Registrován: 21 čer 2006, 09:17
Bydliště: Chýně - dům č. 10 (Háje)

Příspěvek od Simča » 18 dub 2007, 09:26

Opravdu nechápu Oxes.... asi zkouší co lidi vydrží! Jak můžou udělat zahrady bez vrátek a bez cesty?! My teda naštěstí vrátka máme, ale je tam za nima tak úzká cesta, že tam neprotahneme nic, takže si to budeme muset sami upravit. Potřebovali jsme tam dostat 100 kg válec, ale nakonec jsme ho tahali přes byt. Opravdu nevím, čím přemýšlí...
Teď jsme dodělali zahradu a musím říct, že to byla pěkná fuška, samá hrouda, hlína jílovitá, no hrůza.. asi se nám chtěli pomstít. Dole ve Slunečném údolí předávají baráky i s upravenou zahradou, tak nechápu proč to jinde je problém a správně by měli takto předávat byty s zahradama všichni...

MIr

Příspěvek od MIr » 18 dub 2007, 09:43

Aspoň slušná zem kdyby byla. Kdo se s tím, v tom, má rejpat. Michal

Uživatelský avatar
LV
Příspěvky: 44
Registrován: 19 lis 2006, 20:28

Barák 3

Příspěvek od LV » 18 dub 2007, 15:07

Včera jsme se byli podívat v Kamenici na 3 a všude už jsou nalepený obklady. Tak jen pro info kdo bude chtít ať to jede omrknout a zkontrolovat. Zatím L.

Zizu
Příspěvky: 28
Registrován: 01 zář 2006, 08:48

Předpokládaný termín kolaudace

Příspěvek od Zizu » 25 dub 2007, 15:21

Ahoj,
dobrá zpráva pro ty kdo budou bydlet v Kamenici v domě č.4 až č.7 - předpokládaný termín kolaudace do konce června. To je skvělý ne ? :P Už se nám to blíží....

petulet
Příspěvky: 198
Registrován: 08 úno 2007, 11:07

Re: Předpokládaný termín kolaudace

Příspěvek od petulet » 25 dub 2007, 15:25

Zizu píše:Ahoj,
dobrá zpráva pro ty kdo budou bydlet v Kamenici v domě č.4 až č.7 - předpokládaný termín kolaudace do konce června. To je skvělý ne ? :P Už se nám to blíží....
To můžu potvrdit, včera jsem tam byla, mluvila s chlapíkama ze stavby a ti mi řekli, že do 4 týdnů by to chtěli předávat Oxesu. Vypočteno a sečteno mi tedy taky kolaudace vychází do konce června. :)

Zizu
Příspěvky: 28
Registrován: 01 zář 2006, 08:48

Re: Předpokládaný termín kolaudace

Příspěvek od Zizu » 25 dub 2007, 15:31

Ten Váš domeček a byteček spolu s domem č.7 by měl být o něco dříve. Dělají to prý nějak na party či co... tak doufám, že to ta naše parta brzy dožene :wink:
petulet píše:
Zizu píše:Ahoj,
dobrá zpráva pro ty kdo budou bydlet v Kamenici v domě č.4 až č.7 - předpokládaný termín kolaudace do konce června. To je skvělý ne ? :P Už se nám to blíží....
To můžu potvrdit, včera jsem tam byla, mluvila s chlapíkama ze stavby a ti mi řekli, že do 4 týdnů by to chtěli předávat Oxesu. Vypočteno a sečteno mi tedy taky kolaudace vychází do konce června. :)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 2 hosti