Jeden rok fóra

Informujte své okolí o chystaných akcích
Uživatelský avatar
irwinka
Příspěvky: 226
Registrován: 02 říj 2006, 13:28
Bydliště: na Chýni už jen vzpomínám..

Příspěvek od irwinka » 16 dub 2007, 12:44

kryglik píše:taky se mi bowling bar zamlouva nejvic :-)
¨

tam maji prej porad plno, jestli chceste bowling bar, doporucuju rezervaci min. 14 dni predem, jinak bez sance..

Uživatelský avatar
RUDA
Příspěvky: 144
Registrován: 01 říj 2006, 20:19
Bydliště: U DRÁHY 324

Příspěvek od RUDA » 19 dub 2007, 11:53

ja myslim ze by se dalo s pani Kuchařovou domluvit, ja uz tak trochu zkousel jestli tam treba neni moznost vytahnout neco na zahradku, kdyby vyslo pocasi tak by to bylo fajn. jinak uz me moc moznasti nenapada a hlavne stale ani netusime kolik by mohlo prijit lidi

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 19 dub 2007, 11:54

prave, tady se moc lidi nevyjadrilo ... Takze to zatim na zadnou akci nevidim :)

Uživatelský avatar
RUDA
Příspěvky: 144
Registrován: 01 říj 2006, 20:19
Bydliště: U DRÁHY 324

Příspěvek od RUDA » 19 dub 2007, 11:56

no jo ale sam vis jak to s tema lidma je, na tu brigadu taky potvrdilo ucast jen par lidi a pak, diky bohu, prislo docela hodne clovicku.... ja bych to videl tak urcite na 25 az 30

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 19 dub 2007, 12:11

RUDA píše:no jo ale sam vis jak to s tema lidma je, na tu brigadu taky potvrdilo ucast jen par lidi a pak, diky bohu, prislo docela hodne clovicku.... ja bych to videl tak urcite na 25 az 30
njn, jenze akce fora predpoklada lidi z fora a lidi z fora jsou takovi co na foru jsou :) takze IMO spis neni zajem.

Uživatelský avatar
Martina2
Příspěvky: 435
Registrován: 04 říj 2006, 11:48
Bydliště: U Dráhy

Příspěvek od Martina2 » 19 dub 2007, 12:20

Ale je zájem! :P Prostě stanovte datum a místo a začneme se přihlašovat, jinak každý bude chtít něco jiného a diskuze se konce nedobere. Kdyby to šlo v Bowling Baru na zahrádce, já osobně bych byla naprosto spokojená. ... a díky :P

Uživatelský avatar
RUDA
Příspěvky: 144
Registrován: 01 říj 2006, 20:19
Bydliště: U DRÁHY 324

Příspěvek od RUDA » 19 dub 2007, 12:21

no ja myslim ze i na uklidu bylo hodne lidi z fora, ale pokud myslis ze to bude fakt jen par skalnich tak to muzeme opravdu udelat u nas s masickem a sisou. no tak schvalne, kdo vite ze prijdete, napiste to aspon predbezne at vime jestli se ma neco poradat a v jakych prostorach

MIr

Příspěvek od MIr » 19 dub 2007, 12:25

kryglik píše: njn, jenze akce fora predpoklada lidi z fora a lidi z fora jsou takovi co na foru jsou :) takze IMO spis neni zajem.
a co se ti na nas nelibi? :)

MIr

Příspěvek od MIr » 19 dub 2007, 12:25

RUDA píše:no ja myslim ze i na uklidu bylo hodne lidi z fora, ale pokud myslis ze to bude fakt jen par skalnich tak to muzeme opravdu udelat u nas s masickem a sisou. no tak schvalne, kdo vite ze prijdete, napiste to aspon predbezne at vime jestli se ma neco poradat a v jakych prostorach
my jo
teda nemuzeme dycky, ale budeme se snazit

Uživatelský avatar
Bara
Příspěvky: 36
Registrován: 15 zář 2006, 17:46
Bydliště: U Dráhy

Příspěvek od Bara » 19 dub 2007, 14:56

Když budeme doma, dojdeme i do hospody :-)
Bára a Tom

Uživatelský avatar
irwinka
Příspěvky: 226
Registrován: 02 říj 2006, 13:28
Bydliště: na Chýni už jen vzpomínám..

Příspěvek od irwinka » 19 dub 2007, 15:10

kryglik píše:
RUDA píše:no jo ale sam vis jak to s tema lidma je, na tu brigadu taky potvrdilo ucast jen par lidi a pak, diky bohu, prislo docela hodne clovicku.... ja bych to videl tak urcite na 25 az 30
njn, jenze akce fora predpoklada lidi z fora a lidi z fora jsou takovi co na foru jsou :) takze IMO spis neni zajem.
ale je zajem.. akorat vsichni cekaji, co se vymysli.. takze co treba to pondeli 30. dubna (dalsi den je volno :) v bowling baru.. at popojedem.. prihlasky do zitrka a podle toho zamluvit bowling bar.. a neni co resit 8)

ja se hlasim + flundr :wink:

Uživatelský avatar
RUDA
Příspěvky: 144
Registrován: 01 říj 2006, 20:19
Bydliště: U DRÁHY 324

Příspěvek od RUDA » 19 dub 2007, 15:26

ja s moji lepsi polovickou jdu do toho take ale 2. jsem v praci, puvodni datum zaznelo na 7.5 a druhy den je taky volno a to by bylo mozna jeste lepsi protoze ten tyden pred jsou carodejnice a maje. hlasim se tak jako tak ale toho prvniho bych nedorazil, jedine az po praci a to je tak v pul 10

Uživatelský avatar
irwinka
Příspěvky: 226
Registrován: 02 říj 2006, 13:28
Bydliště: na Chýni už jen vzpomínám..

Příspěvek od irwinka » 19 dub 2007, 15:46

RUDA píše:ja s moji lepsi polovickou jdu do toho take ale 2. jsem v praci, puvodni datum zaznelo na 7.5 a druhy den je taky volno a to by bylo mozna jeste lepsi protoze ten tyden pred jsou carodejnice a maje. hlasim se tak jako tak ale toho prvniho bych nedorazil, jedine az po praci a to je tak v pul 10
nene, ty tam bejt musis, zasahujes se o lepsi haje jak jsem slysela - touto cestou ti dekuji, ze uz nesnidame prach kazde rano po prijezdu autobusu do stanice.. hned jsem si vsimla, ze se neco stalo :wink:

takze co toho 7.5. nechat jako pevnej termin? hola hola co na to ostatni?

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 19 dub 2007, 15:48

irwinka píše:
RUDA píše:ja s moji lepsi polovickou jdu do toho take ale 2. jsem v praci, puvodni datum zaznelo na 7.5 a druhy den je taky volno a to by bylo mozna jeste lepsi protoze ten tyden pred jsou carodejnice a maje. hlasim se tak jako tak ale toho prvniho bych nedorazil, jedine az po praci a to je tak v pul 10
nene, ty tam bejt musis, zasahujes se o lepsi haje jak jsem slysela - touto cestou ti dekuji, ze uz nesnidame prach kazde rano po prijezdu autobusu do stanice.. hned jsem si vsimla, ze se neco stalo :wink:

takze co toho 7.5. nechat jako pevnej termin? hola hola co na to ostatni?
7. nemuzu :)

Uživatelský avatar
Martina2
Příspěvky: 435
Registrován: 04 říj 2006, 11:48
Bydliště: U Dráhy

Příspěvek od Martina2 » 19 dub 2007, 15:48

7.5. se hlásím, že přijdu - možná 2

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti