fy Oxes a lokalita Haje

Háje, Kamenice, Kaliště, Vyhlídka, Slunečné údolí, Bemett, Nová Chýně... Jak se nám tu bydli?
Odpovědět
čapka
Příspěvky: 229
Registrován: 10 kvě 2006, 11:31
Bydliště: Chýně, kamenice, předtím háje

čapka

Příspěvek od čapka » 11 kvě 2006, 14:37

no zatím nemám na víkend konkrétní plány, u nás se to spíš všechno sejde tak narychlo, pokud bude v sobotu hezky tak si můžem večer jít sednout k ohništi a pokecat, ale není to nic závaznýho a domluvenýho, můžem se spojit přes mail nebo tudy.

k pokutám za prodlení, z toho si fakt nikdo hlavu dělat nebude, když není dostavěno, nemůže se kolaudovat a tudíž stěhovat, my si tedy užili posledních několik týdnů hrůzy a neustálého telefonování a poslouchání toho co ještě není a co se jak zařizuje, ani jsme nevěřili, že se hned po nového roce nastěhujeme, ale teď je vše ok a fakt až na dveře je vše v pohodě. Takže do začátku se obrňte hodně trpělivostí a schovívavostí, jinak vás to bude akorát stát nervy :roll:

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 11 kvě 2006, 14:49

ok - kdyz tak je tu i vlakno na akce, muzeme to davat tam. Ja se urcite rad seznamim s lidmi z okoli - temer sousedy. Uz jsem si rikal, ze kdyz jsem sel kolem obydlene casti, ze se dam s nekym do reci, ale vzdy zrovna nikdo nebyl venku LOL.
Ono je problem jet do Chyne, kdyz neni auto - tudiz pokud by se neco naplanovalo uvitali bych to :-) Zvlast kdyz se tento vikend jedeme podivat jak se rysuje koupelna :)))

S tema nervama, no, zacinam se bat jak tak vidim co tu pisete za zkusenosti. Chjo.

ROST
Příspěvky: 38
Registrován: 11 kvě 2006, 09:46
Bydliště: Chýně 313 (22)
Kontaktovat uživatele:

Starosta, jeho dopis a stavba silnic

Příspěvek od ROST » 11 kvě 2006, 15:02

Jeste by me zajimalo, jak jste reagovali na dopis pana starosty, kde nas zada o uhradu 2800.-kc na vystavbu silnic? Jednak se do dnesniho dne vubec nic nehlo a navic mi nikdo predem nic neoznamil od OXESu, jak psal starosta v dopise

ROST
Příspěvky: 38
Registrován: 11 kvě 2006, 09:46
Bydliště: Chýně 313 (22)
Kontaktovat uživatele:

NET

Příspěvek od ROST » 11 kvě 2006, 15:11

kryglik:
dekuji za ten letak.

Nabidka na ten net se nezda byt ani tak spatna, ale radsi pockam, az doma budu mit modem a vse bude fungovat :?

Mm
Příspěvky: 30
Registrován: 11 kvě 2006, 13:40
Bydliště: Chýně - dům 11

Re: Stehovani

Příspěvek od Mm » 11 kvě 2006, 15:18

kryglik píše:
Mm píše:My jsme se chteli stehovat uz v lete, za poslednich par mesicu to ale moc nepokrocilo-coz se mi vubec nelibi. Stehujeme se do 11.
Tak to jsme sousede (jsme 10ka) - a trochu to opravdu asi stagnuje, coz je spatne :-( Dnes jsem volal pani Lampirove (nas konktakt v Oxesu) a rikala, ze se tam jede podivat a odpoledne bude vedet vice. Tak dam pripadne vedet jestli se neco dozvim :) Nicmene dnesni informace od stavbyvedouciho jsou takove, ze vubec netusi kdy bude nejaky termin predani a nejake penale jsou RD Rymarov pry take ukradene :\ Takze kdo vi...
Tak to me docela zajima. Urcite se pak ozvete. Byli jsme se tam podivat pres vikend ale s RDR jsme nemluvili.

čapka
Příspěvky: 229
Registrován: 10 kvě 2006, 11:31
Bydliště: Chýně, kamenice, předtím háje

čapka

Příspěvek od čapka » 11 kvě 2006, 15:20

na dopis jsme reagovali asi všichni stejně - hodili jsme ho do koše, nicméně:
k částce 2.800,- je to příspěvek na vybudování silnice v ulici Ke skále od hřbitova k vzorovému domu, plánovaná je i dostavba cesty až k trati a kruhová točna pro autobus, na včerejším zastupitelstvu se o tom mluvilo, rozpočet silnice je 4 miliony, částkou 1,5 miliony má přispět OXES, něco má dát obec a něco noví majitelé bytů a domů. Dokud se nesejdou peníze silnice nebude, měla se dělat po velikonocích, byla objednána technika i firmy, ale protože jsme peníze neposlali, silnice se stopla. Nám osobně ani tak nevadí výše příspěvku jako spíš forma, jakou je o něj žádáno. Oxes s námi rozhodně nic neprojednal a forma dopisu taky nebyla nejvhodnější. Příšít týden máme jednat se starostou o vzoru darovací smlouvy tak, abychom si dar obci - na silnici - mohli odečíst z daní a hlavně to budeme mít podloženo písemně.

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: NET

Příspěvek od kryglik » 11 kvě 2006, 15:28

ROST píše:kryglik:
dekuji za ten letak.

Nabidka na ten net se nezda byt ani tak spatna, ale radsi pockam, az doma budu mit modem a vse bude fungovat :?
Neni zac - jsem zvedavy jaky tam bude internet, urcite pak soupnete nejake info sem (nebo muzeme zalozit zvlast diskusi na tema internet).

Leja
Příspěvky: 16
Registrován: 10 kvě 2006, 14:56
Bydliště: U dráhy, Chýně

Příspěvek od Leja » 11 kvě 2006, 15:37

My jsme na dopis od starosty reagovali stejně,tj.nijak.Ale v případě, že bude příspěvek na cestu nějak smluvně podložen, není problém přispět. Určitě máme zájem na tom,aby cesta byla hotová co nejdříve. Vůbec si neumím představit, jak by to vypadalo v zimě.

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: Stehovani

Příspěvek od kryglik » 11 kvě 2006, 17:28

Mm píše: Tak to me docela zajima. Urcite se pak ozvete. Byli jsme se tam podivat pres vikend ale s RDR jsme nemluvili.
Tak jsem se prave dozvedel (od pani Lampirove), ze v srpnu bude tak nejdrive podana zadost o kolaudaci a zatim je realny termin spis tak zari ...

ROST
Příspěvky: 38
Registrován: 11 kvě 2006, 09:46
Bydliště: Chýně 313 (22)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stehovani

Příspěvek od ROST » 12 kvě 2006, 10:18

kryglik píše:
Mm píše: Tak to me docela zajima. Urcite se pak ozvete. Byli jsme se tam podivat pres vikend ale s RDR jsme nemluvili.
Tak jsem se prave dozvedel (od pani Lampirove), ze v srpnu bude tak nejdrive podana zadost o kolaudaci a zatim je realny termin spis tak zari ...
Zdravim,
jo, to znam... U nas se to porad nejak posouvalo vsechno... Vyrizeni HU nam trval asi neco pres 4 mesice a informace jsem se taky jen ztezka domahal... Na konec to ale vse dopadlo a vztek z neinformovanosti uz tak neresim...

Mm
Příspěvky: 30
Registrován: 11 kvě 2006, 13:40
Bydliště: Chýně - dům 11

Re: Stehovani

Příspěvek od Mm » 12 kvě 2006, 15:30

ROST píše:
kryglik píše:
Mm píše: Tak to me docela zajima. Urcite se pak ozvete. Byli jsme se tam podivat pres vikend ale s RDR jsme nemluvili.
Tak jsem se prave dozvedel (od pani Lampirove), ze v srpnu bude tak nejdrive podana zadost o kolaudaci a zatim je realny termin spis tak zari ...
Zdravim,
jo, to znam... U nas se to porad nejak posouvalo vsechno... Vyrizeni HU nam trval asi neco pres 4 mesice a informace jsem se taky jen ztezka domahal... Na konec to ale vse dopadlo a vztek z neinformovanosti uz tak neresim...
Prosim info, co je HU?

ROST
Příspěvky: 38
Registrován: 11 kvě 2006, 09:46
Bydliště: Chýně 313 (22)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stehovani

Příspěvek od ROST » 12 kvě 2006, 15:31

Mm píše:
ROST píše:
kryglik píše: Tak jsem se prave dozvedel (od pani Lampirove), ze v srpnu bude tak nejdrive podana zadost o kolaudaci a zatim je realny termin spis tak zari ...
Zdravim,
jo, to znam... U nas se to porad nejak posouvalo vsechno... Vyrizeni HU nam trval asi neco pres 4 mesice a informace jsem se taky jen ztezka domahal... Na konec to ale vse dopadlo a vztek z neinformovanosti uz tak neresim...
Prosim info, co je HU?
HU je hypotecni uver :)

Uživatelský avatar
stryc
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2006, 23:51
Bydliště: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: fy Oxes a lokalita Haje

Příspěvek od stryc » 13 kvě 2006, 07:44

a
Naposledy upravil(a) stryc dne 10 kvě 2010, 14:50, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
stryc
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2006, 23:51
Bydliště: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: čapka

Příspěvek od stryc » 13 kvě 2006, 07:55

a
Naposledy upravil(a) stryc dne 10 kvě 2010, 14:50, celkem upraveno 1 x.

čapka
Příspěvky: 229
Registrován: 10 kvě 2006, 11:31
Bydliště: Chýně, kamenice, předtím háje

víkend

Příspěvek od čapka » 13 kvě 2006, 09:06

ahoj strýcu, ráda tě vidím :wink: no dnes je tu trohcu pod mrakem, já se chystám odpoledne s mamkou na babský den do letňan, jdem nakupovat a prholížet prstýnky a šaty, brácha se v září žení, ale v podvečer se vracím a hlavně můj drahý muž je dnes odpoledne sirotek, plánuje jet s klukama k vodě za OKtrans a pak nevím, když nebude pršet tak můžem posedět venku u ohniště, ale nedokážu určit čas, nevím kdy se vrátím :roll:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 92 hostů