fy Oxes a lokalita Haje

Háje, Kamenice, Kaliště, Vyhlídka, Slunečné údolí, Bemett, Nová Chýně... Jak se nám tu bydli?
Odpovědět
Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: fy Oxes a lokalita Haje

Příspěvek od kryglik » 13 kvě 2006, 10:03

stryc píše: Ahoj, my se stehujem do devitky, kolaudace k poslednimu srpnu, po zkusenostech capky(mmch ahoj :wink: ) jsem pesimista a predpokladam, ze se budem stehovat az koncem rijna nejdrive
S Oxesem prozatim spokojenost, az na ty faktury, na baraku jeste skoro ani nebyla strecha a faktury prisly na castku skoro za cely barak...

Forum je dobra vec, my ted bydlime na NZM a maji tu lidi taky svoje forum http://www.novezahradnimesto.net. Premyslel jsem, ze neco takoveho pro Chyni taky udelam, dokonce se stejnou adresou, ale kdyz uz jsi me predbehl... :D
Zdravim souseda!
faktury mame koukam stejne zkusenosti - asi to chodi dle etap a moc je nezajima v jakem stavu ktery dany barak je :-) No, hlavne abychom se stehovali co nejdrive ...

Jsem rad, ze forum zaujalo - zpocatku jsem mel pochybnosti jestli to vubec nekoho bude zajimat. Ale zatim pohoda, spise nevim jak dal pomoci rozsirenosti o povedomi tohoto fora - jestli jsou nejake napady, uvitam.
A pokud bude zajem, urcite neni problem v rozsireni moznosti stranek (treba i neco jako portal na NZM).

Uživatelský avatar
stryc
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2006, 23:51
Bydliště: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: fy Oxes a lokalita Haje

Příspěvek od stryc » 13 kvě 2006, 11:48

a
Naposledy upravil(a) stryc dne 10 kvě 2010, 14:50, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 13 kvě 2006, 11:55

No jo, ale davat do do cele Chyne ? Budu jak dealer, ktereho kazdy vita kyblem s vodou :-D

Uživatelský avatar
stryc
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2006, 23:51
Bydliště: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stryc » 13 kvě 2006, 12:37

a
Naposledy upravil(a) stryc dne 10 kvě 2010, 14:50, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 13 kvě 2006, 17:25

stryc píše: ja bych to dal jen do nove vystavby
To mi zase prijde skoda - rad bych tohle forum mel pro vsechny.

buncikp
Příspěvky: 148
Registrován: 14 kvě 2006, 13:57

Re: lokalita Háje

Příspěvek od buncikp » 14 kvě 2006, 14:25

čapka píše:Dobrý den, my bydlíem v lokalitě Háje od nového roku, všichni co jsme tam jsem koupili byt od Oxesu, je pokud vím jediným prodejcem. Bydlení je fajn, až na několik nejasností a nedorozumnění ze začátku nemáme s firmou žádné větší problémy. Doporučuji sledovat dění v obci, webovky obce a jednání zastupitelstva ať víte, co vás v budoucnu nemine a vyhnete se tak některým nemilým překvapením. I přes stálé staveniště okolo, rozmlácenou polní příjezdovou cestu, kilometrovou štreku na autobus a občasné komunikační šumy se nám bydlí opravdu skvěle :D
Bydlíme v Chýni od počátku ledna a zkušenosti jsou poměrně dobré. Kvalita bytu je lepší průměr až na pár věcí - invalidní vchodové dveře do bytu, okna která zafukují a krčící se tapety. Bydlí se tu moc hezky a prostředí je moc prima. Na poli za domem chodí spousta zvířat (máme tam stádečko srnek čítající 10 kusů, lišky, bažanty, divoké králíky) :D
S Oxesem máme zkušenosti více méně jen s placením :) V ostatních případech po nich není ani vidu ani slechu což je dost komické :)

ROST
Příspěvky: 38
Registrován: 11 kvě 2006, 09:46
Bydliště: Chýně 313 (22)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ROST » 14 kvě 2006, 20:22

Tak se tak divam a prihlasenych je tu uz docela dost. Z kterych domu vlastne vsichni jste? My jsme z 22 :)

illa

Příspěvek od illa » 15 kvě 2006, 10:30

Dobrý den,
zdravím všechny naše boudoucí sousedy :D . S přítelem kupujeme byt v devítce. Datum dokončení máme ve smlouvě ke konci srpnu, ale s nějakým zpožděním raději počítáme.

Ráda bych se zeptala ohledně kuchyně, nám bylo doporučeno nechat si ji udělat od Hanáka. Jaké jsou s nimi zkušenosti?

Uživatelský avatar
Dádule
Příspěvky: 725
Registrován: 12 kvě 2006, 18:03
Bydliště: dum c. 10, U Dráhy 325
Kontaktovat uživatele:

kuchyne

Příspěvek od Dádule » 15 kvě 2006, 11:00

illa píše:Dobrý den,
zdravím všechny naše boudoucí sousedy :D . S přítelem kupujeme byt v devítce. Datum dokončení máme ve smlouvě ke konci srpnu, ale s nějakým zpožděním raději počítáme.

Ráda bych se zeptala ohledně kuchyně, nám bylo doporučeno nechat si ji udělat od Hanáka. Jaké jsou s nimi zkušenosti?
Ahoj, take zdravim.
My s manzelem {Kryglikem} budeme bydlet v dome c. 10. Takze jsme sousedi. :) Pokud vim, tak od Hanaka tam nabizi tusim 4 % slevu. Ja osobne mam kuchyn predobjednanou u fy Lamont. Kontakt jsem dostala od projektanta z RD Rymarov. Po pravde jsem prosla i jina studia a nektera jsou treba levnejsi, ale zase to nemaji tak promakane a zkusennosti s drevostavbami. Studia jako Koryna a Hanak mi prijdou prehnane draha a zbytecne hlavne. Ta kuchyn od Lamontu vyjde na 60 tisic bez spotrebicu. Kdyztak muzu dat kontakt.
Jinak s Hanakem ma zkusennost moje kamaradka a kdyz to shrnu neni moc spokojena. Kuchyn i kdyz v akci tak draha a co me prekvapilo, Hanak neinstaluje drez, i kdyz ho mate od nich. Ani nedodaji potrebne veci k nemu. Vubec s instalaci i spotrebicu meli s nimi problem.
Ale to je jedna zkusennost. Nemuzu mluvit obecne.

illa

Re: kuchyne

Příspěvek od illa » 15 kvě 2006, 14:25

Dádule píše:
illa píše:Dobrý den,
zdravím všechny naše boudoucí sousedy :D . S přítelem kupujeme byt v devítce. Datum dokončení máme ve smlouvě ke konci srpnu, ale s nějakým zpožděním raději počítáme.

Ráda bych se zeptala ohledně kuchyně, nám bylo doporučeno nechat si ji udělat od Hanáka. Jaké jsou s nimi zkušenosti?
Ahoj, take zdravim.
My s manzelem {Kryglikem} budeme bydlet v dome c. 10. Takze jsme sousedi. :) Pokud vim, tak od Hanaka tam nabizi tusim 4 % slevu. Ja osobne mam kuchyn predobjednanou u fy Lamont. Kontakt jsem dostala od projektanta z RD Rymarov. Po pravde jsem prosla i jina studia a nektera jsou treba levnejsi, ale zase to nemaji tak promakane a zkusennosti s drevostavbami. Studia jako Koryna a Hanak mi prijdou prehnane draha a zbytecne hlavne. Ta kuchyn od Lamontu vyjde na 60 tisic bez spotrebicu. Kdyztak muzu dat kontakt.
Jinak s Hanakem ma zkusennost moje kamaradka a kdyz to shrnu neni moc spokojena. Kuchyn i kdyz v akci tak draha a co me prekvapilo, Hanak neinstaluje drez, i kdyz ho mate od nich. Ani nedodaji potrebne veci k nemu. Vubec s instalaci i spotrebicu meli s nimi problem.
Ale to je jedna zkusennost. Nemuzu mluvit obecne.
Díky za info. Ještě to promyslíme... Můžu poprosit o ten kontakt na firmu Lamont? Díky moc.

Uživatelský avatar
stryc
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2006, 23:51
Bydliště: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: kuchyne

Příspěvek od stryc » 15 kvě 2006, 15:40

a
Naposledy upravil(a) stryc dne 10 kvě 2010, 14:50, celkem upraveno 1 x.

MIr

Nový sousedi

Příspěvek od MIr » 16 kvě 2006, 09:49

Zdravíme, my jsme z 8. Kdyby tu byl někdo od nás ...

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový sousedi

Příspěvek od kryglik » 16 kvě 2006, 10:20

MIr píše:Zdravíme, my jsme z 8. Kdyby tu byl někdo od nás ...
Zdravim dalsiho do fora! Z 8cky tady zatim nikdo neni, co vim. Ale sousede z 9ky a 10ky uz tady jsou :-)

Jestli jsem pochopil dobre Oxes, tak 8ka uz je dalsi etapa? Jake mate terminy?

MIr

8

Příspěvek od MIr » 16 kvě 2006, 10:41

konec roku, snad, už tam máme desku. Nešlo by dát nové příspěvky na začátek fóra a naoupak. je to hrůza proklikat se 8)

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: 8

Příspěvek od kryglik » 16 kvě 2006, 11:04

MIr píše:konec roku, snad, už tam máme desku. Nešlo by dát nové příspěvky na začátek fóra a naoupak. je to hrůza proklikat se 8)
Tak to uz taky neni daleko, snad Oxes trosku hybne kostrou a vse bude jak ma ...

Jinak k dotazu vice zde

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 2 hosti