DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Háje, Kamenice, Kaliště, Vyhlídka, Slunečné údolí, Bemett, Nová Chýně... Jak se nám tu bydli?
Odpovědět
clipperczech

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od clipperczech » 04 lis 2010, 12:28

Danila píše:Tak vážení, jak jste mi tady tvrdili, že míst na parkování je dostatek a že za to chtějí 5000,- tak tady je poslední dnešní informace: místa už jsou jen 4 a chtějí za to 37.000,- Kč. Bezva ne? Takže situace je opravdu neřešitelná!

Dobrý den,

a co je na tom neřešitelné ?? parkovací místo za tuto cenu jsem již jedno kupoval ke svému bytu. Takže jestli máte potřebu mít druhé auto, tak tu částku budete buď muset zaplatit za druhé parkovací místo a nebo auto parkovat tam, kde to je dopravními značkami povoleno.

Ta částka za místo mi připadá směšná. Já teď u nového budu platil za jedno venkovní parkovací místo 118.000kč a ikdyž nevlastním druhé auto, tak kupuji rovnou i druhé parkovací místo do budoucna za dalších 118.000kč. Ikdyž je to pro mě veliká investice, tak ji raději dám za ten klid s parkováním pro návštěvy či v budoucnu pro své druhé auto.

:roll: :roll: :roll:

Danila
Příspěvky: 100
Registrován: 16 kvě 2006, 11:06
Bydliště: Chýně

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od Danila » 04 lis 2010, 12:36

Jasně, to já chápu. Ale jsou poslední 4 místa a parkovat se dá v ulici Příčná akorát. A těch aut je víc, než 4 místa. Takže se všichni naskládají do Příčné a co pak? Pak až díky vám budou všude zákazy, tak lidi budou parkovat v Chýni? Nebo kde? Vy třeba asi máte hodně peněz, ale jsou rodiny, pro které je 37000,- strašně moc. Oxes to sice nabýzí i na splátky do 1 roku, ale i tak. Jsem zvědavá, jak se tohle vyřeší a někdo by s tím měl už něco dělat. Stěžovat si, to je jedna věc, ale nic to neřeší do budoucna.

MIr

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od MIr » 04 lis 2010, 12:52

clipperczech píše:
MIr píše:
clipperczech píše:jsem slyšel, že chodník si museli majitelé domků koupit a musí jej prý i udržovat.
To považuju za fámu. Svědčí o tom i formulace "slyšel jsem".
I.
Oki přeformulovávám. Jeden z majitelů domku mi to osobně říkal asi před 2 měsíci. Stačí to takto ?? !!
Děkuji za upřesnění. Ale pro to, abych věřila, že je to pravda, ne !! !! :)
Ale to je moje věc.
Ir.

David
Příspěvky: 111
Registrován: 21 úno 2007, 16:06
Bydliště: U Dráhy 333

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od David » 04 lis 2010, 13:42

MIr píše:Všichni ne, tak pozor!! Mě štve, že se někdo ohání tím, že má 2 auta, že stejně po chodníku nikdo nechodí, ...

Nikdy se tu netvrdilo, že všechna parkovací místa něčí jsou a pokud ano, bylo to dozajista rozporováno. Navíc vím o několika lidech co za malý peníz, cca 5tis CZK, nedávno koupili parkovací místo. A to na koncích ulice U dráhy. Nejlépe je tedy zeptat se na OXESu a pak to dát všem na vědomí. Lze však s úspěchem tvrdit, že pokud budete parkovat u přejezdu a navíc na cca 10 posledních místech, tak máte skoro jistotu, že zaparkujete a nikdo Vás nepožene. Za dva roky co tam parkujeme jsem se s tím nesetkal.

Michal
Danila píše:Abych pravdu řekla, chodník U dráhy je prázdný pořád a stejně všichni chodí po silnici, tak to tady řešit nebudeme, jen mě štve, že se tim pořád někdo ohání..

Může mi tedy konečně někdo říct, jak je to s parkovištěm u přejezdu? Vždyť se tady tvrdilo, že všechna místa něčí jsou!!! Že ta co byla volná si lidi koupili od Oxesu. Proto tam nikdo nestojí, když mi přesně řeknete, kde můžu stát a kde ne, nebo jak je to označeno, hned zítra tam jedu a budu tam parkovat!!! Je mi jedno, že půjdu 100 metrů...ale pokud to tak je, tak by se to nám všem mělo dát na vědomí, protože jak říkám, já žiju v domění, že všechna místa něčí jsou...
Díky.

Myslíš spíš 50 000 czk

za 5 tisíc/místo bych to koupil všechno :-)

MIr

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od MIr » 04 lis 2010, 13:43

Danila píše:Tak vážení, jak jste mi tady tvrdili, že míst na parkování je dostatek a že za to chtějí 5000,- tak tady je poslední dnešní informace: místa už jsou jen 4 a chtějí za to 37.000,- Kč. Bezva ne? Takže situace je opravdu neřešitelná!
Děkuju za aktuální informace z Oxesu.

Že teď "za to chtějí 5000", tady snad nikdo netvrdil. Že svou cenu postupně mění podle poptávky, se snad dá očekávat, ne?
Že jsou jen 4 volná, nemusí znamenat, že jsou všechna ostatní prodaná (i když zápis do katastru určitě trvá dlouho). Můžou být jen rezervovaná. Pro Vás je to dost, když potřebujete jedno, ne? :)
Ir.

Danila
Příspěvky: 100
Registrován: 16 kvě 2006, 11:06
Bydliště: Chýně

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od Danila » 04 lis 2010, 13:52

MIr píše:
Danila píše:Tak vážení, jak jste mi tady tvrdili, že míst na parkování je dostatek a že za to chtějí 5000,- tak tady je poslední dnešní informace: místa už jsou jen 4 a chtějí za to 37.000,- Kč. Bezva ne? Takže situace je opravdu neřešitelná!
Děkuju za aktuální informace z Oxesu.

Že teď "za to chtějí 5000", tady snad nikdo netvrdil. Že svou cenu postupně mění podle poptávky, se snad dá očekávat, ne?
Že jsou jen 4 volná, nemusí znamenat, že jsou všechna ostatní prodaná (i když zápis do katastru určitě trvá dlouho). Můžou být jen rezervovaná. Pro Vás je to dost, když potřebujete jedno, ne? :)
Ir.
Tak zrovna váš manžel to psal, že ví o lidech, kteří to teď koupili za cca 5000,- Nevadí, tak jsem alespoň přinesla nové informace.

David
Příspěvky: 111
Registrován: 21 úno 2007, 16:06
Bydliště: U Dráhy 333

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od David » 04 lis 2010, 13:59

MIr píše:
Danila píše:Tak vážení, jak jste mi tady tvrdili, že míst na parkování je dostatek a že za to chtějí 5000,- tak tady je poslední dnešní informace: místa už jsou jen 4 a chtějí za to 37.000,- Kč. Bezva ne? Takže situace je opravdu neřešitelná!
Děkuju za aktuální informace z Oxesu.

Že teď "za to chtějí 5000", tady snad nikdo netvrdil. Že svou cenu postupně mění podle poptávky, se snad dá očekávat, ne?
Že jsou jen 4 volná, nemusí znamenat, že jsou všechna ostatní prodaná (i když zápis do katastru určitě trvá dlouho). Můžou být jen rezervovaná. Pro Vás je to dost, když potřebujete jedno, ne? :)
Ir.

Podle katastru se to nedá řídit bo některá místa oxesu jsou pod smlouvou o výhradním užíváním.

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od Jiří Nývlt » 04 lis 2010, 14:09

Danila píše:Jasně, to já chápu. Ale jsou poslední 4 místa a parkovat se dá v ulici Příčná akorát. A těch aut je víc, než 4 místa. Takže se všichni naskládají do Příčné a co pak? Pak až díky vám budou všude zákazy, tak lidi budou parkovat v Chýni? Nebo kde? Vy třeba asi máte hodně peněz, ale jsou rodiny, pro které je 37000,- strašně moc. Oxes to sice nabýzí i na splátky do 1 roku, ale i tak. Jsem zvědavá, jak se tohle vyřeší a někdo by s tím měl už něco dělat. Stěžovat si, to je jedna věc, ale nic to neřeší do budoucna.
:shock: :shock: Hele, já avizoval, že nebudu reagovat na tenhle druh nářků, ale já to prostě nemožu vydržet. :evil: Neberte to, prosím, osobně. Ale: komu je co do toho, že někdo nemá parkovací místo pro druhé, třetí nebo páté auto? Kdo a proč by s tím měl něco dělat??? Proč má tohle někdo nejmenovaný řešit? Kupovali jste byt s jedním parkovacím místem v lokalitě, kde nejde nikde moc parkovat. Ale to je porád to stejný: já si koupim vrtulník a budu sem psát, že nemam místo na zahradě, abych přistál...

Co to má znamenat "díky vám budou všude zákazy"??? Bože dobrej! Vždyť tam parkovat prostě NEJDE, protože ve zmiňovaných ulicích (křižovatkách), jak zde opakovaně zaznělo, TO JE NEBEZPEČNÝ - a nikde jinde tam není další VOLNÝ MÍSTO.

Danila
Příspěvky: 100
Registrován: 16 kvě 2006, 11:06
Bydliště: Chýně

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od Danila » 04 lis 2010, 14:14

Jiří Nývlt píše:
Danila píše:Jasně, to já chápu. Ale jsou poslední 4 místa a parkovat se dá v ulici Příčná akorát. A těch aut je víc, než 4 místa. Takže se všichni naskládají do Příčné a co pak? Pak až díky vám budou všude zákazy, tak lidi budou parkovat v Chýni? Nebo kde? Vy třeba asi máte hodně peněz, ale jsou rodiny, pro které je 37000,- strašně moc. Oxes to sice nabýzí i na splátky do 1 roku, ale i tak. Jsem zvědavá, jak se tohle vyřeší a někdo by s tím měl už něco dělat. Stěžovat si, to je jedna věc, ale nic to neřeší do budoucna.
:shock: :shock: Hele, já avizoval, že nebudu reagovat na tenhle druh nářků, ale já to prostě nemožu vydržet. :evil: Neberte to, prosím, osobně. Ale: komu je co do toho, že někdo nemá parkovací místo pro druhé, třetí nebo páté auto? Kdo a proč by s tím měl něco dělat??? Proč má tohle někdo nejmenovaný řešit? Kupovali jste byt s jedním parkovacím místem v lokalitě, kde nejde nikde moc parkovat. Ale to je porád to stejný: já si koupim vrtulník a budu sem psát, že nemam místo na zahradě, abych přistál...

Co to má znamenat "díky vám budou všude zákazy"??? Bože dobrej! Vždyť tam parkovat prostě NEJDE, protože ve zmiňovaných ulicích (křižovatkách), jak zde opakovaně zaznělo, TO JE NEBEZPEČNÝ - a nikde jinde tam není další VOLNÝ MÍSTO.
To nejsou nářky, to jsou holá fakta. Žijeme v 21. století, takže je normální, že rodiny mají dnes 2 auta, převážně tedy. Vžijte se do situace, že žijete na Hájích, máte jedno parkovací místo, nechcete porušovat zákony, ale máte 2 auta a nemáte kde zaparkovat v okruhu já nevim jak velkým. Co byste dělal? Navíc, když jsme se stěhovali, tak jsme byli chlácholeni, jak tady budou záchytná parkoviště a bla bla kecy....

kdosi
Příspěvky: 25
Registrován: 03 bře 2010, 11:22

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od kdosi » 04 lis 2010, 14:33

Danila píše:
Jiří Nývlt píše:
Danila píše:Jasně, to já chápu. Ale jsou poslední 4 místa a parkovat se dá v ulici Příčná akorát. A těch aut je víc, než 4 místa. Takže se všichni naskládají do Příčné a co pak? Pak až díky vám budou všude zákazy, tak lidi budou parkovat v Chýni? Nebo kde? Vy třeba asi máte hodně peněz, ale jsou rodiny, pro které je 37000,- strašně moc. Oxes to sice nabýzí i na splátky do 1 roku, ale i tak. Jsem zvědavá, jak se tohle vyřeší a někdo by s tím měl už něco dělat. Stěžovat si, to je jedna věc, ale nic to neřeší do budoucna.
:shock: :shock: Hele, já avizoval, že nebudu reagovat na tenhle druh nářků, ale já to prostě nemožu vydržet. :evil: Neberte to, prosím, osobně. Ale: komu je co do toho, že někdo nemá parkovací místo pro druhé, třetí nebo páté auto? Kdo a proč by s tím měl něco dělat??? Proč má tohle někdo nejmenovaný řešit? Kupovali jste byt s jedním parkovacím místem v lokalitě, kde nejde nikde moc parkovat. Ale to je porád to stejný: já si koupim vrtulník a budu sem psát, že nemam místo na zahradě, abych přistál...

Co to má znamenat "díky vám budou všude zákazy"??? Bože dobrej! Vždyť tam parkovat prostě NEJDE, protože ve zmiňovaných ulicích (křižovatkách), jak zde opakovaně zaznělo, TO JE NEBEZPEČNÝ - a nikde jinde tam není další VOLNÝ MÍSTO.
To nejsou nářky, to jsou holá fakta. Žijeme v 21. století, takže je normální, že rodiny mají dnes 2 auta, převážně tedy. Vžijte se do situace, že žijete na Hájích, máte jedno parkovací místo, nechcete porušovat zákony, ale máte 2 auta a nemáte kde zaparkovat v okruhu já nevim jak velkým. Co byste dělal? Navíc, když jsme se stěhovali, tak jsme byli chlácholeni, jak tady budou záchytná parkoviště a bla bla kecy....
Jo jo jo Oxes toho nasliboval !

Ale vážně je to zřejmě časovaná bomba, která by se měla řešit a problém asi není tak jednoduchý. Jasně, řekne se, když máš na 2. auto, kup si stání. Ale : ono to 2. auto může mít hodnotu několikrát menší než je to stání a má ho mamča, protože má malé děti a když je problém, doktor, ..... je potřeba být mobilní. Autobusy to bohužel třeba dopoledne neřeší. Takže mi přijdou všechny názory na místě. Každý hají to svoje, ale řešení bude muset být komplexnější napříč všem potřebám, bezpečnosti a pravidlům silničního provozu, jo tohle vyřešit, to bude chtít Hlavu s velkým "H" :doh:

Danila
Příspěvky: 100
Registrován: 16 kvě 2006, 11:06
Bydliště: Chýně

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od Danila » 04 lis 2010, 14:49

Jo jo jo Oxes toho nasliboval !

Ale vážně je to zřejmě časovaná bomba, která by se měla řešit a problém asi není tak jednoduchý. Jasně, řekne se, když máš na 2. auto, kup si stání. Ale : ono to 2. auto může mít hodnotu několikrát menší než je to stání a má ho mamča, protože má malé děti a když je problém, doktor, ..... je potřeba být mobilní. Autobusy to bohužel třeba dopoledne neřeší. Takže mi přijdou všechny názory na místě. Každý hají to svoje, ale řešení bude muset být komplexnější napříč všem potřebám, bezpečnosti a pravidlům silničního provozu, jo tohle vyřešit, to bude chtít Hlavu s velkým "H" :doh:[/quote]

Konečně má někdo taky stejný názor a řekl, jak to je. Díky. Bohužel mi jsme se snažili se starým vedením - neúspěch a s novým vedením to bude také těžké, jak tak koukám. Prostě jsme vymysleli alespoň modrou zónu. Nic jiného ani vymyslet nejde. Prodávat druhé auto je také nesmysl, řada z nás ho opravdu nutně potřebuji, třeba já pracuji v místech, kam ani nezajíždí žádný autobus a vracím se i tak pozdě, že do Chýně se již nedostanu jinak, než autem. Na taxi zatím nemám plat :-) A takových lidí znám spousty.

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od Jiří Nývlt » 04 lis 2010, 15:02

Danila píše:
Jiří Nývlt píše:
Danila píše:Jasně, to já chápu. Ale jsou poslední 4 místa a parkovat se dá v ulici Příčná akorát. A těch aut je víc, než 4 místa. Takže se všichni naskládají do Příčné a co pak? Pak až díky vám budou všude zákazy, tak lidi budou parkovat v Chýni? Nebo kde? Vy třeba asi máte hodně peněz, ale jsou rodiny, pro které je 37000,- strašně moc. Oxes to sice nabýzí i na splátky do 1 roku, ale i tak. Jsem zvědavá, jak se tohle vyřeší a někdo by s tím měl už něco dělat. Stěžovat si, to je jedna věc, ale nic to neřeší do budoucna.
:shock: :shock: Hele, já avizoval, že nebudu reagovat na tenhle druh nářků, ale já to prostě nemožu vydržet. :evil: Neberte to, prosím, osobně. Ale: komu je co do toho, že někdo nemá parkovací místo pro druhé, třetí nebo páté auto? Kdo a proč by s tím měl něco dělat??? Proč má tohle někdo nejmenovaný řešit? Kupovali jste byt s jedním parkovacím místem v lokalitě, kde nejde nikde moc parkovat. Ale to je porád to stejný: já si koupim vrtulník a budu sem psát, že nemam místo na zahradě, abych přistál...

Co to má znamenat "díky vám budou všude zákazy"??? Bože dobrej! Vždyť tam parkovat prostě NEJDE, protože ve zmiňovaných ulicích (křižovatkách), jak zde opakovaně zaznělo, TO JE NEBEZPEČNÝ - a nikde jinde tam není další VOLNÝ MÍSTO.
To nejsou nářky, to jsou holá fakta. Žijeme v 21. století, takže je normální, že rodiny mají dnes 2 auta, převážně tedy. Vžijte se do situace, že žijete na Hájích, máte jedno parkovací místo, nechcete porušovat zákony, ale máte 2 auta a nemáte kde zaparkovat v okruhu já nevim jak velkým. Co byste dělal? Navíc, když jsme se stěhovali, tak jsme byli chlácholeni, jak tady budou záchytná parkoviště a bla bla kecy....
To nejsou holá fakta. Holý fakt je, že jste koupila byt s jedním parkovištěm a chcete k tomu zadarmo parkovat někde jinde. V popisované situaci bych nemohl mít dvě auta nebo bych musel bydlet někde jinde. Je mi líto, že vám někdo nakukal, že budou záchytná parkoviště a je mi opravdu líto té situace, ve které se nacházíte. Ale není to "něčí" chyba...

Uživatelský avatar
Jiří Nývlt
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 kvě 2006, 14:04
Bydliště: Hlavní ul. Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od Jiří Nývlt » 04 lis 2010, 15:11

Kdosi píše:Jo jo jo Oxes toho nasliboval !

Ale vážně je to zřejmě časovaná bomba, která by se měla řešit a problém asi není tak jednoduchý. Jasně, řekne se, když máš na 2. auto, kup si stání. Ale : ono to 2. auto může mít hodnotu několikrát menší než je to stání a má ho mamča, protože má malé děti a když je problém, doktor, ..... je potřeba být mobilní. Autobusy to bohužel třeba dopoledne neřeší. Takže mi přijdou všechny názory na místě. Každý hají to svoje, ale řešení bude muset být komplexnější napříč všem potřebám, bezpečnosti a pravidlům silničního provozu, jo tohle vyřešit, to bude chtít Hlavu s velkým "H" :doh:
Danila píše: Konečně má někdo taky stejný názor a řekl, jak to je. Díky. Bohužel mi jsme se snažili se starým vedením - neúspěch a s novým vedením to bude také těžké, jak tak koukám. Prostě jsme vymysleli alespoň modrou zónu. Nic jiného ani vymyslet nejde. Prodávat druhé auto je také nesmysl, řada z nás ho opravdu nutně potřebuji, třeba já pracuji v místech, kam ani nezajíždí žádný autobus a vracím se i tak pozdě, že do Chýně se již nedostanu jinak, než autem. Na taxi zatím nemám plat :-) A takových lidí znám spousty.
Souhlasím s kdosim, že je to časovaná bomba. Řešit lze už jen výbuch časované bomby a jsem zvědav na génia, který dokáže gordický uzel rozseknout. Nová reprezentace to bude mít těžké... Ale připomínám: jsou to soukromé problémy.

Kdosi řekl názor, ale nemyslím, že řekl jak to je. :-) Dovoluji se zdvořile zeptat Danily, z čeho usuzuje, nebo na "co kouká", že to bude těžké s novým vedením. Já tu reprezentuji soukromou neanonymní osobu Jiřího Nývlta a své názory. Co se týká modré zóny: jasně zde zaznělo, že dimenze ulic nedovoluje ji vytvořit (NENÍ MÍSTO). Možná má někdo plány nastudovanější a Oxesvrch prochozenější... ale já si to moc neumim představit.

Danila
Příspěvky: 100
Registrován: 16 kvě 2006, 11:06
Bydliště: Chýně

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od Danila » 04 lis 2010, 15:17

[/quote]

To nejsou nářky, to jsou holá fakta. Žijeme v 21. století, takže je normální, že rodiny mají dnes 2 auta, převážně tedy. Vžijte se do situace, že žijete na Hájích, máte jedno parkovací místo, nechcete porušovat zákony, ale máte 2 auta a nemáte kde zaparkovat v okruhu já nevim jak velkým. Co byste dělal? Navíc, když jsme se stěhovali, tak jsme byli chlácholeni, jak tady budou záchytná parkoviště a bla bla kecy....[/quote]

To nejsou holá fakta. Holý fakt je, že jste koupila byt s jedním parkovištěm a chcete k tomu zadarmo parkovat někde jinde. V popisované situaci bych nemohl mít dvě auta nebo bych musel bydlet někde jinde. Je mi líto, že vám někdo nakukal, že budou záchytná parkoviště a je mi opravdu líto té situace, ve které se nacházíte. Ale není to "něčí" chyba...[/quote]

No jo no, tak se to vyřešilo zákazama a je to hotový. Konec, šlus. Je to náš problém, jasně, já nevim, jak ho mám řešit, když jsou všichni se všim hned hotový a nikdo neví co s tim dál. Tak to necháme hnít a narůstat do obřích rozměrů. Mějte se hezky a přeji příjemné ničím nerušené bydlení v Chýni.

David
Příspěvky: 111
Registrován: 21 úno 2007, 16:06
Bydliště: U Dráhy 333

Re: DOpravní předpisy - parkování snad po sté

Příspěvek od David » 04 lis 2010, 15:20

Jiří Nývlt píše:
Kdosi píše:Jo jo jo Oxes toho nasliboval !

Ale vážně je to zřejmě časovaná bomba, která by se měla řešit a problém asi není tak jednoduchý. Jasně, řekne se, když máš na 2. auto, kup si stání. Ale : ono to 2. auto může mít hodnotu několikrát menší než je to stání a má ho mamča, protože má malé děti a když je problém, doktor, ..... je potřeba být mobilní. Autobusy to bohužel třeba dopoledne neřeší. Takže mi přijdou všechny názory na místě. Každý hají to svoje, ale řešení bude muset být komplexnější napříč všem potřebám, bezpečnosti a pravidlům silničního provozu, jo tohle vyřešit, to bude chtít Hlavu s velkým "H" :doh:
Danila píše: Konečně má někdo taky stejný názor a řekl, jak to je. Díky. Bohužel mi jsme se snažili se starým vedením - neúspěch a s novým vedením to bude také těžké, jak tak koukám. Prostě jsme vymysleli alespoň modrou zónu. Nic jiného ani vymyslet nejde. Prodávat druhé auto je také nesmysl, řada z nás ho opravdu nutně potřebuji, třeba já pracuji v místech, kam ani nezajíždí žádný autobus a vracím se i tak pozdě, že do Chýně se již nedostanu jinak, než autem. Na taxi zatím nemám plat :-) A takových lidí znám spousty.
Souhlasím s kdosim, že je to časovaná bomba. Řešit lze už jen výbuch časované bomby a jsem zvědav na génia, který dokáže gordický uzel rozseknout. Nová reprezentace to bude mít těžké... Ale připomínám: jsou to soukromé problémy.

Kdosi řekl názor, ale nemyslím, že řekl jak to je. :-) Dovoluji se zdvořile zeptat Danily, z čeho usuzuje, nebo na "co kouká", že to bude těžké s novým vedením. Já tu reprezentuji soukromou neanonymní osobu Jiřího Nývlta a své názory. Co se týká modré zóny: jasně zde zaznělo, že dimenze ulic nedovoluje ji vytvořit (NENÍ MÍSTO). Možná má někdo plány nastudovanější a Oxesvrch prochozenější... ale já si to moc neumim představit.

JJ modré zóny ve stávající zástavbě nejsou možné

jsou tu určitě reálné možnosti jak toto řešit ( nechám si to prozatím jako svoje KNOW HOW, protože musím ještě zjistit všechny podrobnosti ) ale vše něco stojí a rozhodně by se nejednalo o parkovací místo za 5 000 czk :-)

Já osobně jsem si pořídil drahé místo pro návštěvy a to nejsem taky žádný boháč, holt se musí obětovat plazma nebo dovolená :-)

Co se týče "modrých zón" museli by se zavést v celé obci, bo by to bylo pro Oxesácké obyvatele nefér :-)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů