Vodovod

Jak se tu bydlí nově příchozím nebo již stávajícím obyvatelům. Co je nového a jak to ve vsi chodí...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodovod

Příspěvek od Srneček » 10 led 2012, 20:31

Moc nových informací nemám, a abych řekl pravdu, nejsem si jistý ani tím, že už bylo na stavbu vydáno stavební povolení :( Snad tedy budou sankce uvedené ve smlouvě, dostatečným bičem na popohánění stavby do zdárného konce.
Srneček

Mydlan

Re: Vodovod

Příspěvek od Mydlan » 10 led 2012, 20:48

aaaaaha :shock: , tak to není dobrá zpráva, ale díky
za odpověď

Mydlan

Re: Vodovod

Příspěvek od Mydlan » 24 led 2012, 11:03

Zde je odpověď, v jakém stavu je vybudování nového přivaděče vody

Zápis z pracovní porady zastupitelstva obce Chýně ze dne 18.1.2012

d. p. Jelínek – je již vydáno stavební povolení na přivaděč vody? Odpověď – obec nemá informace o tom, že by SP bylo již vydáno;

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodovod

Příspěvek od Srneček » 24 led 2012, 14:24

Tak jsem to už nevydržel :D a zavolal do Černošic. Tamní Vodoprávní úřad má totiž na starosti stavební povolení na náš přivaděč, paní vedoucí sice neví, v jaké je to fázi, ale dala mi číslo na referentku, která se tomu věnuje: Ing. Lenka Krásová tel: 221 982 469, ale jako na potvoru má do konce týdne dovolenou...
Kdyby Vás to tedy zajímalo, klidně jí v pondělí zavolejte, předpokládám, že Vám odpoví. Poslední moje zjištění bylo, že už bylo stavební povolení vydáno a čekalo se pouze na konec lhůty pro odvolání...
Srneček

Alca
Příspěvky: 54
Registrován: 05 lis 2008, 14:53

Vodovod

Příspěvek od Alca » 27 bře 2012, 12:26

Ráda bych se zeptala, jestli někdo neví, jak to vypadá s přivaděčem nové vody. Myslím, že maximální termín byl do konce března 2012 a při dotazech pana starosty měli vše pod kontrolou a harmonogram dodržovali.Ale zdá se, že to nějak "uvízlo". :(
Alča

Uživatelský avatar
Vasek
Příspěvky: 117
Registrován: 23 lis 2007, 21:48
Bydliště: Krátká

Re: Vodovod

Příspěvek od Vasek » 27 bře 2012, 14:14

Alca píše:Ráda bych se zeptala, jestli někdo neví, jak to vypadá s přivaděčem nové vody. Myslím, že maximální termín byl do konce března 2012 a při dotazech pana starosty měli vše pod kontrolou a harmonogram dodržovali.Ale zdá se, že to nějak "uvízlo". :(
Já bych nědělal ukvapené závěry, ještě mají 4 dny. Předpokládám že tu rouru tlačí zespodu jako metro, takže z vrchu není nic poznat, a v sobotu o půlnoci to pustí. Nebo ne? :doh:

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodovod

Příspěvek od Srneček » 27 bře 2012, 14:16

Hm, uvízlo, další termín, který jsem zaslechl byl prosinec 2012 :? Což už je vlastně termín podchycený smlouvou o dodání vody do obce. Od 1. ledna 2013 je již možné TS Rudná penalizovat.
Srneček

Alca
Příspěvky: 54
Registrován: 05 lis 2008, 14:53

Re: Vodovod

Příspěvek od Alca » 28 bře 2012, 08:45

Díky Srnečku. Alespoň někdo, i když z doslechu, něco trošku ví. Takže asi tak úplně harmonogram prací TS Rudná neplní, jak tvrdili. Akorát nás uklidňovali.No dobře, alespoň víme, že 1. dubna nemusíme čekat u kohoutku abychom tu změnu náhodou nepropásli.
Alča

Mydlan

Re: Vodovod

Příspěvek od Mydlan » 06 dub 2012, 12:56

Jsem se chtěl znovu zeptat, v jakém stádiu je nás nový přivaděč vody, co se sliboval do konce loňského roku,
pak max do konce letošního března, nemáte Srnečku nějaké nové zprávy?

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodovod

Příspěvek od Srneček » 06 dub 2012, 13:20

jo, mám, ale ještě bych tak týden počkal, abych nepouštěl nějaké neověřené zprávy - ohledně přivaděče už bylo hodně slibů a tak jsem opatrný....(abych Vás moc nenapínal - jedná se o výběr realizační firmy a o nabytí právní moci na stavební povolení).
Srneček

Mydlan

Re: Vodovod

Příspěvek od Mydlan » 06 dub 2012, 13:35

tak nám dejte vědět, až něco bude už jisté :D , díky

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodovod

Příspěvek od Srneček » 16 dub 2012, 20:34

Pan starosta byl informován TS Rudná, že stavební povolení na přivaděč vody nabylo právní moci. :clap:
Srneček

Mydlan

Re: Vodovod

Příspěvek od Mydlan » 16 dub 2012, 20:40

Děkujeme všichni za informaci :clap: :D , to je dobrá zpráva, ikdyž nám neříká, to co nás všechny zajímá, a to, kdy nám konečně poteče z kohoutku "pitná" voda bez šutrů a dusičnanů. Nevíte jak vypadá reálný termín spuštění nového vodovodu?

Díkes

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodovod

Příspěvek od Srneček » 16 dub 2012, 20:42

a tohle jsem teď našel u pana Gůgla, je to sice z roku 2010, ale doscela zajímavý článek na téma přivaděč vody do Chýně :D

http://www.naserudna.cz/novinky/technic ... ani-rudne/
Srneček

Uživatelský avatar
Srneček
Příspěvky: 2499
Registrován: 13 říj 2006, 14:15
Bydliště: Chýně
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodovod

Příspěvek od Srneček » 16 dub 2012, 20:46

Mydlan píše:Děkujeme všichni za informaci :clap: :D , to je dobrá zpráva, ikdyž nám neříká, to co nás všechny zajímá, a to, kdy nám konečně poteče z kohoutku "pitná" voda bez šutrů a dusičnanů. Nevíte jak vypadá reálný termín spuštění nového vodovodu?

Díkes
Podle smlouvy to má být konec roku 2012 - pak už to je pod sankcí. Stavební povolení je zlomovým okamžikem, teď sice ještě mohou vzniknout komplikace při stavbě (ono již zmiňované podvrtání, podkopání desetiproudé komunikace), ale to doufám již TS Rudná vyřeší....
Srneček

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 95 hostů