Fotografie

Jak se tu bydlí nově příchozím nebo již stávajícím obyvatelům. Co je nového a jak to ve vsi chodí...
Odpovědět
illa

Re: Chyne z letadla

Příspěvek od illa » 01 říj 2006, 16:39

Také máme pár foteček ze shora :D



Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyne z letadla

Příspěvek od kryglik » 02 říj 2006, 08:29

illa píše:Také máme pár foteček ze shora :D



Obrázek

Obrázek
bomba :) Z ceho to je focene?

CIA CTU
Příspěvky: 21
Registrován: 29 čer 2006, 09:14

Re: Chyne z letadla

Příspěvek od CIA CTU » 02 říj 2006, 11:47

kryglik píše:povedlo se mi zachytit Haje (a vlastne i jine lokality) pri pristavani:

po kliknuti se otevre originalni velikost
Obrázek
No sice pěkný ale nedoporučoval bych focení z Boeingu 737 a ještě navíc z místa nad centrem při přiblížení". Muže to vyvolat rušivý signál.
Naposledy upravil(a) CIA CTU dne 18 kvě 2007, 17:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyne z letadla

Příspěvek od kryglik » 02 říj 2006, 11:57

CIA CTU píše: No sice pěkný ale nedoporučoval bych focení z Boeingu 737 a ještě navíc z místa nad centrem při "touch and go". Muže to vyvolat ručivý signál přímo do nádrže a při nejmenšim to zkratuje jen signalizaci a my si s tim potom budeme dělat hlavu. Ale při horšim případě to vyhodí pumpy a piloti se potom pěkně zapotí.
Promiňte za OT.
Ale fotak nic nevysila :-)

CIA CTU
Příspěvky: 21
Registrován: 29 čer 2006, 09:14

Příspěvek od CIA CTU » 02 říj 2006, 19:53

Foťák přímo nic nevysílá ale ruší taky. Takovej discman nebo prostě přehrávač na CD ten když jsme ho zkoušeli tak rušil a taky nic přímo nevysílá. To elektrmagnetický záření tam vždycky je. A hned pod podlahou je opravdu hodně elektrických zařízení. Už jen stačí když to přeruší nějakou signalizaci .
Naposledy upravil(a) CIA CTU dne 15 dub 2007, 13:39, celkem upraveno 1 x.

illa

Příspěvek od illa » 03 říj 2006, 08:18

CIA CTU píše:Foťák přímo nic nevysílá ale ruší taky. Takovej discman nebo prostě přehrávač na CD ten když jsme ho zkoušeli tak vyhazoval Breakry (pojistky v letadle) a taky nic přímo nevysílá. To elektrmagnetický záření tam vždycky je. A hned pod podlahou je opravdu hodně elektrických zařízení. Už jen stačí když to přeruší nějakou signalizaci do bortu např. signalizace svičů na zajištění zámků pro vysunutý podvozek- pilot bude muset opakovat přistání ,bude muset lítat a kroužit nevim jak dlouho nad Brdy nebo někde protože bude muset provádět testy a bude muset dělat poviný úkony před nouzovim přistání atd atd. Nakonec sedne normálně ale peněz bude prolito fakt moc, a ani cestující z toho asi nadčený nebudou. Já bych při přistání moc elektrickejch věcí zbytečně nezapínal.
By mě zajímalo odkud takovýhle informace máte. Člověk, o kterém si myslím, že tomu rozumí, tak mi tvrdí, že je to blbost a že ani mobily v letadlech nic neruší...

illa

Re: Chyne z letadla

Příspěvek od illa » 03 říj 2006, 08:19

kryglik píše:
illa píše:Také máme pár foteček ze shora :D



Obrázek

Obrázek
bomba :) Z ceho to je focene?
Je to focené z letadla L-410 z výšky cca 1200 - 1500 m... prý :-).

CIA CTU
Příspěvky: 21
Registrován: 29 čer 2006, 09:14

Příspěvek od CIA CTU » 03 říj 2006, 09:54

illa píše:
CIA CTU píše:Foťák přímo nic nevysílá ale ruší taky. Takovej discman nebo prostě přehrávač na CD ten když jsme ho zkoušeli tak vyhazoval Breakry (pojistky v letadle) a taky nic přímo nevysílá. To elektrmagnetický záření tam vždycky je. A hned pod podlahou je opravdu hodně elektrických zařízení. Už jen stačí když to přeruší nějakou signalizaci do bortu např. signalizace svičů na zajištění zámků pro vysunutý podvozek- pilot bude muset opakovat přistání ,bude muset lítat a kroužit nevim jak dlouho nad Brdy nebo někde protože bude muset provádět testy a bude muset dělat poviný úkony před nouzovim přistání atd atd. Nakonec sedne normálně ale peněz bude prolito fakt moc, a ani cestující z toho asi nadčený nebudou. Já bych při přistání moc elektrickejch věcí zbytečně nezapínal.
By mě zajímalo odkud takovýhle informace máte. Člověk, o kterém si myslím, že tomu rozumí, tak mi tvrdí, že je to blbost a že ani mobily v letadlech nic neruší...

Tyto informaco mám z vlastních zkušeností. Je fakt že z 90% ten foťák nic neudělá ale z těch 10% muže. Ovšem mobil to je uplně jasný že ruší. A to už sranda moc neni u LaudaAir dokonce dokázal mobil vyhodit Reverzy. V přední části trupu pod podlahou v IBA u B737 jsou tři veliký elektronický bloky u kterejch když se zapne mobil tak se to všechno navzájem ruší. Takže ten co vám řikal že mobil v letadle neruší tak ten o 737 neví vůbec nic. Já osobně mám na letadlo B737-300/400/500 typový výcvik.

illa

Příspěvek od illa » 03 říj 2006, 10:10

CIA CTU píše:
illa píše:
CIA CTU píše:Foťák přímo nic nevysílá ale ruší taky. Takovej discman nebo prostě přehrávač na CD ten když jsme ho zkoušeli tak vyhazoval Breakry (pojistky v letadle) a taky nic přímo nevysílá. To elektrmagnetický záření tam vždycky je. A hned pod podlahou je opravdu hodně elektrických zařízení. Už jen stačí když to přeruší nějakou signalizaci do bortu např. signalizace svičů na zajištění zámků pro vysunutý podvozek- pilot bude muset opakovat přistání ,bude muset lítat a kroužit nevim jak dlouho nad Brdy nebo někde protože bude muset provádět testy a bude muset dělat poviný úkony před nouzovim přistání atd atd. Nakonec sedne normálně ale peněz bude prolito fakt moc, a ani cestující z toho asi nadčený nebudou. Já bych při přistání moc elektrickejch věcí zbytečně nezapínal.
By mě zajímalo odkud takovýhle informace máte. Člověk, o kterém si myslím, že tomu rozumí, tak mi tvrdí, že je to blbost a že ani mobily v letadlech nic neruší...

Tyto informaco mám z vlastních zkušeností. Je fakt že z 90% ten foťák nic neudělá ale z těch 10% muže. Ovšem mobil to je uplně jasný že ruší. A to už sranda moc neni u LaudaAir dokonce dokázal mobil vyhodit Reverzy. V přední části trupu pod podlahou v IBA u B737 jsou tři veliký elektronický bloky u kterejch když se zapne mobil tak se to všechno navzájem ruší. Takže ten co vám řikal že mobil v letadle neruší tak ten o 737 neví vůbec nic. Já osobně mám na letadlo B737-300/400/500 typový výcvik.
Ok, tak Boeingy skutečně moc nezná, tak Vám to budu věřit... holt jsou i jiná letadla, ve kterých to třeba nevadí... :D

jiri soupal
Příspěvky: 8
Registrován: 11 zář 2006, 04:41
Bydliště: saint louis

Dalsi obrazek, trochu starsi.

Příspěvek od jiri soupal » 04 led 2007, 04:49

Obrázek

jiri soupal
Příspěvky: 8
Registrován: 11 zář 2006, 04:41
Bydliště: saint louis

Ajeste dalsi obrazky ze srpna 2006.

Příspěvek od jiri soupal » 04 led 2007, 04:58

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Panorama by Benda

Příspěvek od kryglik » 26 úno 2007, 15:09

Uzivatel Benda si trochu pohral s fotkama co jsem delal ze strechy: (po kliknuti vetsi foto)

Obrázek

Uživatelský avatar
kubajs
Příspěvky: 710
Registrován: 01 pro 2006, 10:06
Bydliště: Králův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Chejňská krčma

Příspěvek od kubajs » 24 zář 2007, 11:20


Uživatelský avatar
click
Příspěvky: 257
Registrován: 13 lis 2007, 19:13
Bydliště: Stercus Accidit

Příspěvek od click » 13 lis 2007, 22:01

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
kryglik
Příspěvky: 1377
Registrován: 26 dub 2006, 08:50
Bydliště: Za Ovcinem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kryglik » 13 lis 2007, 22:37

click píše:...

moc hezke fotky! jak se takove delaji? :)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů