Stránka 1 z 1

Malá orientační hra pro každého

Napsal: 04 črc 2018, 22:18
od Orientační sporty
Malí, velcí, mladí, starší, běžci nebo lidé jen tak na procházce – pro vás pro všechny jsme připravili malou orientační hru. Je to opravdu jednoduché. Jak na to?

Krok první – na odkazu www.obhostivice.cz/mapa si stáhněte a vytiskněte orientační mapu centra Hostivice s malou orientační hrou.

Krok druhý – postavte se na start u okna Hostivického zámku (obecní úřad), na mapě je označen fialovým trojúhelníkem. V libovolném pořadí hledejte jednotlivé kontroly – v mapě jsou označené fialovým kroužkem a číslem, v terénu to pak jsou žluto-bílé terče.

Krok třetí – dejte nám vědět, co jste po cestě zažili, v jakém pořadí jste kontroly hledali, sportovci nám mohou poslat čas a posléze si jej srovnat s našimi závodníky nebo nám pošlete zajímavou fotku na ob.hostivice@gmail.com či ji umístěte na Instagram se značkou #orientacnihra. Na vybrané přispěvatele čeká malá odměna.

Hru můžete absolvovat jen do poloviny letních prázdnin, poté vše poctivě uklidíme.

#orientacnihra


http://www.obhostivice.cz/event/mala-or ... o-kazdeho/

Re: Malá orientační hra pro každého

Napsal: 06 črc 2018, 00:23
od Palat
To vypadá na výbornou prázdninovou aktivitu. Díky za upozornění. Doufám, že to co nejdříve vyzkoušíme. Na jak dlouho to (zhruba!) je? Dá se to stihnout odpoledne po práci?

Re: Malá orientační hra pro každého

Napsal: 26 črc 2018, 10:45
od Orientační sporty
Jasně, naši nejrychlejší borci to dali za 10 minut. To jsou ale "profíci", takže návštěvníci normálně akcí tráví alespoň půl hodiny, případně pak skončí v místní cukrárně, jež je nastražená nedaleko trati.