Stránka 1 z 1

Komunální volby 2018 - ESO Chýně

Napsal: 06 črc 2018, 00:14
od ESO Chýně
MIlí přátelé, blíží se komunální volby a s nimi opět Vaše možnost ovlivnit, jakým směrem se příští čtyři roky bude ubírat naše obec. Naše sdružení ESO Chýně by rádo navázalo na aktuální práci ve vedení obce a rádo by se opět ucházelo o Vaši přízeň. Na našem webu https://www.eso-chyne.cz a na našem facebookovém profilu najdete základní informace o našich kandidátech a o programu, které budeme postupně během léta doplňovat a upřesňovat. V tomto vlákně bychom vás také rádi informovali o aktualitách a akcích našeho sdružení.

Komunální volby 2018 - ESO Chýně

Napsal: 18 srp 2018, 22:03
od ESO Chýně
Od začátku července na našem webu postupně publikujeme články představující detailněji náš program, naše kandidáty a důvody, proč v komunálních volbách volit naše sdružení: https://www.eso-chyne.cz/clanky
Máte-li jakýkoli dotaz či komentář, můžete jen umístit sem nebo na náš facebookový profil https://www.facebook.com/esochyne

Re: Komunální volby 2018 - ESO Chýně

Napsal: 29 srp 2018, 22:18
od ESO Chýně
Rádi bychom vás pozvali na pátý a tedy již tradiční ročník akce Pohádková alej. Tak jako každý rok čekají děti zábavné úkoly s pohádkovými postavami a tak jako před čtyřmi lety, při prvním ročníku, nabízíme dospělým, kteří mají zájem, možnost setkat se s kandidáty za naše sdružení a seznámit se s našimi plány na další čtyři roky.
Těšíme se na setkání!
Více viz https://www.eso-chyne.cz/clanky/30-pohadkova-alej
plakatAlej2018_maly.jpg
plakatAlej2018_maly.jpg (58.1 KiB) Zobrazeno 2142 x

Re: Komunální volby 2018 - ESO Chýně

Napsal: 04 říj 2018, 08:55
od ESO Chýně
Během 108 dní kampaně jsme publikovali 54 příspěvků na facebookovém profilu, 40 článků na našem webu, zveřejnili 36 detailně rozepsaných bodů programu v osmi oblastech, rozdali do schránek dva letáky... To vše s jedním cílem: poskytnout vám dost informací, abyste se mohli rozhodnout, jestli nás podpoříte i pro další volební období.

V našem článku Jak volit v komunálních volbách si můžete přešíst, jak funguje volební systém v komunálních volbách a jaké jsou rozdíly proti volbám např. parlamentním. Detaily jsou složité, základní princip je ale stejně jako u jiných voleb naprosto jednoduchý. Kdo 5. a 6. října nepřijde volit, vzdává se jedinečné možnosti ovlivnit dění kolem sebe. Další legální, obvyklá a nenásilná příležitost se nabídne až za čtyři roky. V případě komunálních voleb je Váš hlas vzácné zboží a má velkou sílu!