[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/tas2580/seourls/event/listener.php on line 216: Undefined array key "FORUM_NAME"
Chýňské diskusní fórum • Parkování v ulici Příhodová
Stránka 1 z 1

Parkování v ulici Příhodová

Napsal: 22 lis 2020, 13:52
od Michal T.
Dobrý den na fóru,

chtěl bych se zeptat, zda obec plánuje označit parkovací místa řádně dopravní značkou. Stávající dopravní značení je nedostatečné :!: .
Jedná se zejména o místa, která jsou označena jako parkovište , ale ve skutečnosti je to souk. pozemek, který není označen. Pouhé číslo na dlažbě neznamená nic. Pro každého řidiče, který přijede na návštevu, je místo, které je označené dopravní značkou jako parkoviště pro osobní vozidla přeci jasné. Už vůbec nechápu pouhé značení na zemi, které například v zimě je nečitelné a už vůbec nemá oporu ve vyhlášce. :dance: .
To už vůbec nemluvím o dopravním značení uvnitř zástavby. Nechápu, proč obec šetří na dopravních značkách. Široké a velice frekventované cesty nejsou jako hlavní, ale platí na nich přednost zprava. Je to jen otázkou času, kdy dojde k vážné dopravní nehodě. :?: Je přeci logické, že širokou, velice frekventovanou cestu označím jako hlavní. To zejména, jedná li se o jedinou příjezdovou komunikaci, která je průjezdná. :clap:

Přeji krásný den a nošte roušky. :)

Re: Parkování v ulici Příhodová

Napsal: 22 lis 2020, 17:39
od malcolm.reynolds
Vitej na foru. Jeste se divim, ze tu nekdo zavita - vsichni sou uz na Facebooku :)

Dotaz na obec doporucuji smerovat primo jim: ou@chyne.cz ; tady uz nikdo nechodi.

Re: Parkování v ulici Příhodová

Napsal: 22 lis 2020, 22:21
od Michal T.
Zdravím,
a děkuji za informaci.
Michal.

Re: Parkování v ulici Příhodová

Napsal: 26 lis 2020, 20:41
od Michal T.
Zdravím na fóru,

jen malá informace. Po registraci a napsání pár vět na paní starostku a parkování v ul.Příhodová, jsem byl do dnešního dne tj. 26.12. 20 10:40 hod zablokován. Jelikož jsem pochopil, že je v zastupitelstvu a mezi obyvatelstvem obce Chýně určité nedorozumění , rozhodl jsem se vám pomoci. Mohu problém , který bude zajímavý odvysílat v médiích. Jedná se o téma: 1parkování,2 škola a problé v době COVID 19, 3 bezpečí v obci a odvoz odpadků
4 nový plán na vybudování mobilních ubytoven . ;)

Re: Parkování v ulici Příhodová

Napsal: 26 lis 2020, 20:46
od Michal T.
Michal T. píše: 26 lis 2020, 20:41 Zdravím na fóru,

jen malá informace. Po registraci a napsání pár vět na paní starostku a parkování v ul.Příhodová, jsem byl do dnešního dne tj. 26.12. 20 10:40 hod zablokován. Jelikož jsem pochopil, že je v zastupitelstvu a mezi obyvatelstvem obce Chýně určité nedorozumění , rozhodl jsem se vám pomoci. Mohu problém , který bude zajímavý odvysílat v médiích a napsat pár vět.(TV,rádio, Metro). Jedná se o téma: 1parkování,2 škola a problé v době COVID 19, 3 bezpečí v obci a odvoz odpadků
4 nový plán na vybudování mobilních ubytoven .
5 dohled nad dodržováním "zákazu vjezdu "do značkou označených lokalit, mimo povolení obce.